0

Xavi taktycznie to już się popisał rok temu z United i widzę, że jeszcze ma asy w rękawie

0

wjebia nam jak nic na 2

1

czlowieku zdejmuj tego Pedriego, przeciez pomocy nie ma od 20 minut

9

Xavi jest 2 lata już trenerem, a braki taktyczne ma dalej jak jakiś amator

5

dawać tego Flicka już teraz, to nawet nie ma co czekać

3

czlowieku zrob jakies zmiany bo nasi stoja od 15 minut

0

oni to przegraja jeszcze xD

2

nasi od 10 nie biegali, Xavi bez zmian, nie dojezdza chlop

2

kamere wywalilo?

0

brawo Robercik

1

Pedri to jest taki wrak piłkarza

0

trzeba strzelic bo Napoli jest obsrane bardziej niz my

1

@Azi identyczna sytuacja jak z Ramosem, który jako ŚO był poprawny (nawet bdb), ale strzelał sporo bramek i ludzie zaczęli go wstawiać do top3 w historii xD

1

@PatrychoO no syf jest mega

0

@bari_94 Deco nie jest fanem Flicka

1

@PatrychoO a o Rolfo coś słychać z powrotem? Bo od miesiąca wrzucała treningi indywidualne i chyba nawet coś z piłka

1

@PatrychoO si, pewnie ma już nawet oferty ze Stanów. Rok w piłkę praktycznie nie grala, dalej coś z tym kolanem jest nie tak więc wątpię by klub w takiej sytuacji (jak i finansowej)szedł aż na taką podwyżkę. Jedno trzeba jej jednak oddać, że w formie to zdecydowanie najlepsza zawodniczka na świecie

0

@norbi77 nie no w grze lepiej wyglądała XD

1

@Forsyth uuuu to ciekawe co teraz na to PO

0

@Forsyth o co chodzi xd

0

@SkN atleti na wyjazdach się mocno męczy. To inna drużyna gdy gra u siebie

0

@AmigoBlancos patrząc na grę Barcelony na wyjazdach w Europie za Xaviego to bym uważał z tym btts

0

@Emhyr patrząc na statystki to i Raphinie obronisz bo kręci liczby

0

@Emhyr I na choooooj on tutaj xd one season wonder

0

@BorzyKrzys no ładna jest trzeba przyznać

1

@mindbender84 on to często takie akcje robił jak w polu karnym przy rogach wjeżdżał z bara w przeciwników

0

Xavi to chyba na prochach jakiś xd

1

No ładnie tutaj Robercik

1

niezle ta noge sobie rozwalila jak tak widac xD

0

@ViscaelBarca2007 Nagelsmann to najlepsza kandydatura. Ale mało o nim informacji w prasie więc pewnie bez szans. Ostatecznie wolę Flicka niż Włocha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?