Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo wg mnie słaba kandydatura. To jest trener na średniaki ligowe bez wielkich oczekiwń, a nie na kluby wielkości Barcelony. Flick też nie jest idealny ale jest zdecydowanie lepsza kandydatura
1
Davies i Mbappe na lewej,a u nas na PO Roberto
0
@PatrychoO ale Alexia chyba właśnie śmigała ostatnio na N, chyba ze ona też odejdzie w lecie bo były takie plotki
0
@PatrychoO o gościu
0
@PatrychoO a Putellas nie wróci na N?a ona chyba też futurę stars dostaje
0
@PatrychoO chyba się nie doczekam tej Paralluelo
4
@TR3YWAY Dawać go teraz to jeszcze efekt nowej miotły na Napoli się załapie
2
@krajana no właśnie zdaje sobie z tego sprawę i po prostu, aż niedobrze się robi
7
@tristan87 ja już nie mogę na to KO patrzeć. Chłop dostaje proste pytanie, a ten ciśnie dalej na Obajtka XD
29
@JimMorrisonFCB chłop na mundialu przecież celebrował nawet bramkę gdzie piłki nie dotknął XD
0
@tristan87 United?
1
@barcanawieki ja pewnie też bo właśnie zacząłem jej historię xd
3
Cała drużyna pcha na prawą do Yamala xD to są te taktyki Xaviego?
4
O Raphinie to pierwszy raz po 10 minutach od wejścia widzę
0
Jacy my chujowi jesteśmy. Nie przypominam sobie takich czasów
5
16 latek ciągnie drużynę xd
0
to chyba nie wina Peni byla jednak xD
0
Yamal co ostatnio gra
0
jest komplet? jakoś sporo osób się wydaje
1
@PatrychoO No o niej też mysle
0
Balde po 1 milion XD Ciągle liczę na Paralluelo w drugiej drużynie bo ile można jej IFem grać
1
@PatrychoO O.o właśnie sie zalogowałem bo nie miałem jak wcześniej. Super ta karta wygląda. Chyba będzie na CAM śmigała, za Putellas. Alexia na b2b i chyba Xavi robi wyjazd w klubu tak jak IRL
1
@tomek8756 obecnie w cv już się nie daje zdjęcia, jak ktoś chce patrzeć to hr i tak szuka na linkedinie
17
@Pedri16Future Ona jakaś zakochana w tym Mazurku czy o co chodzi XD
1
@PatrychoO Salma future stars? czy jak Balde dostanie to nie ma co już liczyć na Barcelone? xD
0
@BorzyKrzys Shia położy cały projekt pewnie xd
0
@PJ777 totalnie nie czuć braku Raphinii jak ma kontuzję. Chłop jest zbędny i trzeba za niego przytulić pitos
2
Zmęczony Klopp który chce odpocząć wpakuje się do Barcelony xd już to widzę
0
@4drian0 Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym!
0
@4drian0 no sporego ma kutanga