Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś to zdjęcie wygenerowane przez opis Warszawy Korwina? ktoś kiedyś tu wrzucał link do X
0
@zadafcb imho 50:50.
0
@abram3k a ten onana to co to za jeden?
3
@Forsyth jeszcze niech strefę relaxu walnie obok
0
@kuz no ale taka sama sytuacja jak samby og po 550 gdzie kilka lat temu leżały po 130 ziko na promkach bo nikt nie brał
0
@Rewolucja123 za Guardioli to on wskoczył na kosmiczny poziom, a przed to już była topka na swojej pozycji
6
@R10MatiG nie gra w klubie to i do Repki polowan nie dostaje
1
Fabiański na karne
10
Chłopie zdejmuj tego Yamala
3
@Kidd spirala ulama też jego
2
@paquito88 to co mówisz to jest jakiś syf na stronie ze zniżkami na koszulki. Jeżeli chcesz zostać socio to wtedy składki są typu 220 euro rocznie
0
@Kengo ogólnie bardzo przyjemne oceanarium, polecam
0
@Arden no nie xD Barcelona kupiła Roque bo Endrick ostatecznie wybrał Real
0
@mm1986 no niestety, ale trzeba sobie tego socio w końcu zrobić
0
orientuje się ktoś jak dostać taki voucher na darmowy nadruk w sklepie Barcelony? Rok temu na meczu z United jakiś Brytol mi dał i mówił, że dostał do biletu na mecz. Ja też miałem bilet na mecz ale żadnego voucheru nie dostałem
0
@mm1986 wlasnie kupilem
0
chyba ich powaliło z tymi cenami na PSG xD
0
Z jakim zawodnikiem z obecnego składu byście brali koszulkę?
1
@FcPortoFan1999 z taką różnicą że Del Potro to był grajek a nie celebrytka której się fartnal turniej
1
@Jakchcesz to chyba z grudnia jest
0
@MesQueUnClub_87 wcześniej mówił, że drużyna ciężej trenuje. Po meczu z Alteti rzeczywiście mówił o sobie (ale też pytanie miał o swoją forme z 2023)
1
@NeroTFP1 bo tam miał sporo miejsca i jego drybling to była laga do przodu i może się uda być szybszym od obrońcy
6
ale chyba od pamiętnego okresu luty-marzec 2022 to jest chyba najdłuższa seria za Xaviego gdzie da się patrzeć na grę i są wyniki
0
Zaraz drugi Hernandez dostanie kartkę
1
Roberto kiedyś zagrał dobry mecz jak grał od początku?
0
Ale go łatwo przestawił
0
Raphinia zajebista pietka
6
@betonito o tym że jest plackiem i został kupiony jak odpowiedz na Endricka do Realu
0
@Losiex lucho to beton
0
@pride1899 kilka sezonów temu gral