Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mega Xavi ułożył drużynę. Szkoda tych głupi decyzji Cancelo + Yamal nie dojechał
1
Yamal jaka tragedia dzisiaj
2
Cancelo co ty zrobiłeś
0
Dowieźcie to do przerwy
2
A ta mierda na trybunach to po co
0
Chłop głowa w dół, on nawet nie udawał
0
Raphinia wyjazd
3
9 lat starszy XD
0
Ci komentatorzy to żadnego meczu w tym sezonie chyba nie widzieli
1
@TheNekro94 właśnie to super wygląda po tym trailerze, też miałem wątpliwości z musicalem, ale jak zrobią to w głowie Jokera jako taki kicz to może wyjść super
0
@Monegros z nazwiskiem piłkarza, ale teraz jak będę brał to nawet nie wiem kogo. Nie ma chyba nikogo w klubie kogo można tak na maxa z Barcelona utożsamić.
0
@Aragorn33 gdyby zamiast Viniego grał wczoraj Mbappe to by tam z 3 strzelił
0
No się zaczyna 80 minuta Realu
0
Kartkę za symulke daj
2
Sporo bramek dzisiaj. Oby jutro nie było że tylko PSG będzie tyle strzelać
0
Guardiola dzisiaj bez zmian chyba poleci
0
Rok temu Rodri kluczowy w meczach z Bayernem czy Realem i zupełnie inaczej gra wyglądała
0
Rodri dzisiaj mecz imieniem Romeu
0
Co oni tam tymi widłami robią, żeby piłka w polu karnym City podskakiwała?
0
Haland to trzyma poziom z poprzednich meczów z Realem widzę
0
Te kontry to jak za Mou w prime tylko wtedy był Ronaldo co potrafił strzelić obok bramkarza
1
@Iniesta8i pytanie kto go nie chowa w tym sezonie
1
Ten Real to jakiś klub diabła
0
Ten Rodri dzisiaj to jak Busi u schyłku
3
@Reviven on do końca sezonu chyba miał xd
0
@JarekS ziom ale mi nie chodzi o mecz xd
0
@Monegros ma czym oddychać
1
@TR3YWAY niech przedłużają po dwumeczu z PSG, a nie teraz
0
@JarekS co ty gadasz xd zbanowali im wejście na mecze ale jako grupa dalej istnieją. Przecież nawet było info że mają lecieć do Paryża
4
@macio_944 sam w drugiej głosowałem na Trzaska ale teraz w Wawie głosu nie dostał