Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W końcu Davies coś zrobił
3
Ter Stegen by już 3 wpuścił w takim meczu LM
0
Kimmich na PO w defensywie to klasa Cancelo widzę
2
Barcelona Xaviego też potrafiła dominować Bayern przez 45 minut :)
1
@BORO_12 dlaczego maja nie awansować?
0
@FCB_dimiC z tego co mówił to większość zarobionych pieniędzy przeznacza na nowe projekty i że jest sporo bogatszych osób z yt od niego
1
@wojopancer a po co kibicować nazistowskiemu klubowi
1
@Lanosss dodatkowo wolni oraz bez dryblingu
0
@barcelonaLM za Xaviego przynajmniej coś się dzieje pod naszą bramka
0
@Borneo serio? XD
7
Dembele dwa mecze życia akurat dwa z nami
2
@Kazragore rząd może sam ustalić euro czy musi być referendum?
0
Wymiana Xaviego na Ten Haga? Tak czy nie?
0
@Emhyr identyczna lista, dorzuciłbym jeszcze Araujo i pomyślał nad Balde (tutaj kontuzja to raczej ciężko by było o fajną kwotę), oczywiście nie przedłużałbym wypożyczenia z Cancelo i Felixem
0
@Gaz już był taki wynalazek jak Mina i teraz to samo jest z Roque
2
@blakkudium obrona Totków się wzoruje na naszej
0
@Arden Wolę Marqueza na rok niż dalej rok męczyć się z Xavim
0
@Cule1234 przedłużyć i pogonić za 80-120 do Anglii
1
@Kuba_1 zgadzam się, wszystkie europejskie wpie*** mają twarz Marca, w ważnym meczu nigdy nie dał nic extra.
Do tych, co go bronią wyżej, bo z jakimś Rayo w zeszłym sezonie potrafił obronić setke xD tylko kibice Barcelony uważają Marca za TOP, cały świat wie, że to przeciętniak. Nawet nagrody dla bramkarza nie potrafił dostać, a niby rozegrał taki dobry sezon.
0
@Faro imho strasznie nierówny bramkarz
0
Panie Turek kończ pan ten mecz
4
Xavi po meczu mówi że odchodzi po sezonie żeby udało się wbić drugie miejsce
1
Xavi miej jaja i się podaj do dymisji
0
Co to jakiś Portu wchodzi i gra mecz życia XD
1
W przyszłym sezonie strzelimy jakieś 4 Betisowi i się znowu człowiek nabierze na Xaviego
12
Przewalimy nawet to drugie miejsce i Superpuchar xd
1
Roberto kontrakt przedłużony już chyba
1
Cancelo tylko do Felixa podaje
0
Cancelo pal wroty, jaki to samolub jest
0
No Haaland szkoda że w LM tak nie grał