Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 a co sie stało?
2
@Mario96w Xavi im zrobił papkę z mózgu tym gadaniem że jesteśmy lepsi.
0
@Emhyr zdecydowanie wolę Simonsa niż przedłużenie wypożyczenia z Felixem. Ale no nie widomo co się stanie i kogo agent jest kumplem Laporty/Deco
1
@Messibestplayerintheworld czyli kolejny zawodnik zapchaj dziurą na każdą pozycję i pewnie jego agentem jest ziomek Deco
3
@Albatros wydaje mi się że jest tylko jedna możliwość : Roque jest cienki jak sik pająka i Xavi to idiota
2
@barcanawieki kiedyś się tak na powrocie Ramosa przejechali xd
0
@ToWinaSedziego no właśnie też mam palo santo i jakąś tykwę ale chciałem sobie znaleźć coś takiego fajniejszego tylko chyba bardziej ze zdobioną alpaką niż zlotem/srebrem jak Leo XD sporo jest tego ale nie wiem które sklepiki rzeczywiście są fajne jakościowo i nie scamuja na hajs
1
@ToWinaSedziego @Gaucho Messi i Suarez mają z tego https://www.instagram.com/p/Cv3ZXoPsA-o/?igsh=cG00NDVmZ2tmOXlo
Tą bombilla co cena około 600 dolarów
1
@ToWinaSedziego jak chodzi o sama Yerbe to Messi pije głównie Canarias ta zielona, były fotki jak na mundial wieźli całe palety tego xd
0
@ToWinaSedziego @Gaucho chodziło mi o to naczynie torpedo xd
0
Piję ktoś z was yerbe? I zamawiał może z Argentyny albo Urugwaju jakieś fajne torpedo? Znalazłem sporo stronek/małych sklepików ale mam wrażenie że te produkty są z jednej fabryki i cena jest warunkowana nazwa sklepu xd znalazłem też tą małą manufakturę skąd torpedo ma Messi czy Suarez ale to jednak nie jest na moją kieszeń.
37
@Hubert102 ale po co grać z taką intensywnością skoro i tak w każdym meczu jesteśmy lepsi?
0
@Cataloniec94 ze zawala LE i przegrają mecz w Bundes. Czytaj ze zrozumieniem
0
@TheNekro94 Guardiola bo to trener typu który zostawia swoje dziedzictwo.
0
@Aragorn33 niżej pisali że to z tamtego roku
0
@michal26 patrząc na to co odwalają przeciwnicy Realu w LM i co my odwalamy nawet w meczach ligowych to strach myśleć co by w finale odwalili
1
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld Roque na sprzedaż, pogonić Araujo i De Jonga. Szczerze pomyślałbym też nad sprzedażą Pedriego no i Raphinia też na sprzedaż jakby był hajs na Nico
1
@barcelonaLM ostatni dobry mecz Ter Stegena w LM to chyba z Bayernem w Monachium w 2015. Chociaż też on tam chyba wyjął kilka ważnych piłek na początku meczu, a ostatecznie i tak wpuścił 3. W innych edycjach LM nigdy nie dał nic extra. Podobnie jest sytuacja w lidze czy pucharach z Realem, a ludzie tutaj się jarają że zagrał dobry sezon i ratował mecze z Rayo czy innym Cadizem.
Warto też dodać, że poza kibicami Barcelony nikt nie traktuje go jako super topka, nawet rok temu nie dostał nagrody dla bramkarza bo interwencje w meczach z dołem tabeli to za mało
13
@Arden taki Vini będzie miał ZP xDDDD ale poziom piłki spadł
1
@Kidd identycznie było w meczu z City 2 lata temu. Też Pep zdjął cały atak i dostał 2 bramki w 2 minuty
0
Komentatorzy szczytują po raz piąty
0
Nawzajem se tam walą chyba w kabinie
0
Kimmich chyba zostal
0
Dobra można wyłączyć i iść spać. Bernabeu to stoi chyba na jakims grobowcu Franco
1
Co ten Neuer zrobił
0
Ten komentator to z notatnika się urwał chyba xd
2
Kim to dla Realu gra
0
Czerwo jeszcze daj
0
Ty no VAR