0

Koeman mówił że Pedri w ciągu 4 lat będzie lepszy niż obecna wtedy pomoc PSG. Minęło ponad 3 lat i raczej nie wydaje mi się by w przeciągu kolejnych 10 miesięcy Pedri osiągnął nawet zbliżony poziom do prime Verrattiego

3

@Romario87 Ferran obok Romeu to jest najgorszy zawodnik tego sezonu. Coś się pośmialiśmy ze jest rekinem, strzelił kilka bramek w sierpniu i tyle go było

4

Ale Roberto na ścianę zagrał z Yamalem xd Messi takie coś pykał z Iniesta

2

@MesQueUnClub_87 o co z tym chodzi? - hodowanie psa poczętego kazirodczo

0

@macio_944 czy mogę ją przeczytać bez konta na x?

0

@Arden da się czytać nitkę bez konta na X?

1

Obsesion to chyba jedno z ulubionych słów Hiszpanów xd

0

@BorzyKrzys o co chodzi xd

2

@Arden w choooj ryzykował i niestety na starość co raz częściej popalnial błędy

1

@Albatros tak + jak widać to na treningach musi być wyjątkowo kiepski skoro nie łapie nawet 3 minut na mecz. Z resztą były informacje że w Brazyli nawet miał dodatkowe treningi by się technicznie poprawić ale zupełnie tego nie było widać w meczach xd

0

@ranger3120 wystarczy wziąć ten pakiet plus za 2 dychy i będziesz miał kartę za free i potem sobie zmienisz przypisanie do konta, normalnie chyba karta kosztuje z 3 dychy ale imho warto bo czasami jednak trzeba gotówkę wypłacić

6

@Arden wszystko spoko tylko po co ten Silva.

4

@Bartas7VeB Ter Stegen jest dla mnie synonimem kompromitacji w europie

1

@Bartas7VeB ale bronił setki w meczu z rayo czy innym cadizem i jest najlepszym bramkarzem świata, który nie jest doceniany przez innych

1

@blakkudium no i króciutko. Szkoda tylko że Laporta go sprowadzał żeby zmazać plamę po Endricku

0

Czy Ferran obok Romeu nie jest najmniej istotnym zawodnikiem? Drugi pelny sezon i drugi totalnie do zapomnienia.

2

@Safrani wystarczy biegać głupio jak kurczak i każdy tutaj widzi drugiego Messiego czy R9

1

@xvcWinterSoldier fajna jest ale nie wiem czy też nie jest homo jak większość tam

1

@Arden dlatego potrzeba bramkarza co sam wygra mecze jak Lubin teraz czy Tibo dwa lata temu. Marc tego w Europie nie zrobił nigdy, a jest u nas 9 lat XD

0

@Zoker 2024 i ludzie dalej myślą, że serio Barcelona jest zespołem z topu xD

1

@Arden trzeba go pogonić przy fajnej ofercie, ten sam przypadek co Raphinia.Jesteśmy w sytuacji jakiej jesteśmy i nie powinno być miejsca na sentymenty. Sprzedaż de Jonga to powinien być obowiązek.

1

@TR3YWAY Kompromitacja z Eintrachtem była sezon wcześniej

0

@Deviler Przecież miało nie być dachu ostatecznie. Ta wizualizacja to jest z przed kilku lat

1

@Gaz ja używam tylko tej antypapilarnej ze zbitej szybki bo jako jedyna daje mi taki efekt jakbym używał czystego ekranu, wszystkie inne te szkła są takie dziwne w dotyku

0

@Popitek12 Prime Nadal właśnie dostaje od Hubiego bez formy

3

Roger jak dostawał na łeb od Huberta to się z klasą zachowywał, a Nadal coś świruje jak jego kumpel CR7

1

Hubu kończy dzisiaj karierę Nadala tak jak kilka lat temu Rogera

0

@Kgorecki2500 a co sie stało?

2

@Mario96w Xavi im zrobił papkę z mózgu tym gadaniem że jesteśmy lepsi.

0

@Emhyr zdecydowanie wolę Simonsa niż przedłużenie wypożyczenia z Felixem. Ale no nie widomo co się stanie i kogo agent jest kumplem Laporty/Deco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?