Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koeman mówił że Pedri w ciągu 4 lat będzie lepszy niż obecna wtedy pomoc PSG. Minęło ponad 3 lat i raczej nie wydaje mi się by w przeciągu kolejnych 10 miesięcy Pedri osiągnął nawet zbliżony poziom do prime Verrattiego
3
@Romario87 Ferran obok Romeu to jest najgorszy zawodnik tego sezonu. Coś się pośmialiśmy ze jest rekinem, strzelił kilka bramek w sierpniu i tyle go było
4
Ale Roberto na ścianę zagrał z Yamalem xd Messi takie coś pykał z Iniesta
2
@MesQueUnClub_87 o co z tym chodzi? - hodowanie psa poczętego kazirodczo
0
@macio_944 czy mogę ją przeczytać bez konta na x?
0
@Arden da się czytać nitkę bez konta na X?
1
Obsesion to chyba jedno z ulubionych słów Hiszpanów xd
0
@BorzyKrzys o co chodzi xd
2
@Arden w choooj ryzykował i niestety na starość co raz częściej popalnial błędy
1
@Albatros tak + jak widać to na treningach musi być wyjątkowo kiepski skoro nie łapie nawet 3 minut na mecz. Z resztą były informacje że w Brazyli nawet miał dodatkowe treningi by się technicznie poprawić ale zupełnie tego nie było widać w meczach xd
0
@ranger3120 wystarczy wziąć ten pakiet plus za 2 dychy i będziesz miał kartę za free i potem sobie zmienisz przypisanie do konta, normalnie chyba karta kosztuje z 3 dychy ale imho warto bo czasami jednak trzeba gotówkę wypłacić
6
@Arden wszystko spoko tylko po co ten Silva.
4
@Bartas7VeB Ter Stegen jest dla mnie synonimem kompromitacji w europie
1
@Bartas7VeB ale bronił setki w meczu z rayo czy innym cadizem i jest najlepszym bramkarzem świata, który nie jest doceniany przez innych
1
@blakkudium no i króciutko. Szkoda tylko że Laporta go sprowadzał żeby zmazać plamę po Endricku
0
Czy Ferran obok Romeu nie jest najmniej istotnym zawodnikiem? Drugi pelny sezon i drugi totalnie do zapomnienia.
2
@Safrani wystarczy biegać głupio jak kurczak i każdy tutaj widzi drugiego Messiego czy R9
1
@xvcWinterSoldier fajna jest ale nie wiem czy też nie jest homo jak większość tam
1
@Arden dlatego potrzeba bramkarza co sam wygra mecze jak Lubin teraz czy Tibo dwa lata temu. Marc tego w Europie nie zrobił nigdy, a jest u nas 9 lat XD
0
@Zoker 2024 i ludzie dalej myślą, że serio Barcelona jest zespołem z topu xD
1
@Arden trzeba go pogonić przy fajnej ofercie, ten sam przypadek co Raphinia.Jesteśmy w sytuacji jakiej jesteśmy i nie powinno być miejsca na sentymenty. Sprzedaż de Jonga to powinien być obowiązek.
1
@TR3YWAY Kompromitacja z Eintrachtem była sezon wcześniej
0
@Deviler Przecież miało nie być dachu ostatecznie. Ta wizualizacja to jest z przed kilku lat
1
@Gaz ja używam tylko tej antypapilarnej ze zbitej szybki bo jako jedyna daje mi taki efekt jakbym używał czystego ekranu, wszystkie inne te szkła są takie dziwne w dotyku
0
@Popitek12 Prime Nadal właśnie dostaje od Hubiego bez formy
3
Roger jak dostawał na łeb od Huberta to się z klasą zachowywał, a Nadal coś świruje jak jego kumpel CR7
1
Hubu kończy dzisiaj karierę Nadala tak jak kilka lat temu Rogera
0
@Kgorecki2500 a co sie stało?
2
@Mario96w Xavi im zrobił papkę z mózgu tym gadaniem że jesteśmy lepsi.
0
@Emhyr zdecydowanie wolę Simonsa niż przedłużenie wypożyczenia z Felixem. Ale no nie widomo co się stanie i kogo agent jest kumplem Laporty/Deco