3

Sędzia to ma Austrie na kuponie

1

Donnarruma ostatnio tak dobrze to grał na euro w 2021

0

W czym Ferran jest lepszy od Fermina?

0

Na te główki to powinien Fermina wprowadzić

1

@aspr1me niech se kupią zestaw znaczników z decathlon i będą mieć na cały sezon

0

@takisobiektos si, zdecydowanie trawa najlepsza, podkreśla to co w tenisie najpiękniejsze

0

@marcin62 Ale się wku****** jak to zobaczyłem, nóż w kieszeni się otwiera

1

@fart gość jest jakiś niezniszczalny

1

@Comentateiro to trenowanie w finale to poszło tak w świat, że nawet ostatnio umieścili to w top momentach historii euro

57

@pluszek sondaż przeprowadzony wśród wyborców lewicy pewnie

1

@Senyer tylko oficjalna strona i ceny zależą od rangi meczu czy przeciwnika i od miejscówki gdzie siedzisz, na montjuic bierz tylko trybunę albo lateral jak chcesz w miarę widzieć boisko (od biedy narożniki, nie bierz za bramkami)

0

@korni20 ostatnio była informacja że małe szanse na grudzień i bardziej luty chyba xd

1

@Pedri16Future piątek to kultowa seria, jeszcze przed ponkami to prowadził

2

@qchulainn xd płacić komuś za kupony

9

@Arden co oni z tym Olmo mają xd

17

@tristan87 Paczul by z nim krótko jechał gdyby nie Stan

1

@Kgorecki2500 jak to tylko u nas jest to może od tego polskiego startupu respo vision

7

Dembele dwa najlepsze mecze w karierze i akurat dwa z nami w ćwierćfinale

1

@PatrychoO w międzyczasie chyba też się rozstała z Bronze (z nią też plotki że odejdzie) więc to pewnie też ma jakieś znaczenie. Szkoda, bo to kluczowa zawodniczka była

1

Kibicka Realu i forca Barca xD

0

@Faro Ter Stegen by zrobił swoje słynne odprowadzenie piłki wzrokiem

0

@Arcybiskup + to kibic Realu

3

@AmigoBlancos trochę mnie to dziwi bo kibicom Barcelony powinno na stylu zależeć, a wczoraj się pojawiały głosy że super to był remis z Meksykiem XD

5

Ten Southgate niesamowicie marnuje potencjał tej kadry, to identyczny przypadek jak Santos w Portugalii

0

@Encore Raducanu jeszcze w topce xd

3

Austria wali Holendrów, my Austrię, Francuzi każdego i wychodzimy bilansem z drugiego

1

To ten bobo co Argentyńczykom ładował?

1

@tbas to samo Depay chłop co u nas nie potrafił minąć przeciętniaków z Getafe

1

Wszystko przez tych influencerow

1

Van Dijk jaki placek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?