Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sędzia to ma Austrie na kuponie
1
Donnarruma ostatnio tak dobrze to grał na euro w 2021
0
W czym Ferran jest lepszy od Fermina?
0
Na te główki to powinien Fermina wprowadzić
1
@aspr1me niech se kupią zestaw znaczników z decathlon i będą mieć na cały sezon
0
@takisobiektos si, zdecydowanie trawa najlepsza, podkreśla to co w tenisie najpiękniejsze
0
@marcin62 Ale się wku****** jak to zobaczyłem, nóż w kieszeni się otwiera
1
@fart gość jest jakiś niezniszczalny
1
@Comentateiro to trenowanie w finale to poszło tak w świat, że nawet ostatnio umieścili to w top momentach historii euro
57
@pluszek sondaż przeprowadzony wśród wyborców lewicy pewnie
1
@Senyer tylko oficjalna strona i ceny zależą od rangi meczu czy przeciwnika i od miejscówki gdzie siedzisz, na montjuic bierz tylko trybunę albo lateral jak chcesz w miarę widzieć boisko (od biedy narożniki, nie bierz za bramkami)
0
@korni20 ostatnio była informacja że małe szanse na grudzień i bardziej luty chyba xd
1
@Pedri16Future piątek to kultowa seria, jeszcze przed ponkami to prowadził
2
@qchulainn xd płacić komuś za kupony
9
@Arden co oni z tym Olmo mają xd
17
@tristan87 Paczul by z nim krótko jechał gdyby nie Stan
1
@Kgorecki2500 jak to tylko u nas jest to może od tego polskiego startupu respo vision
7
Dembele dwa najlepsze mecze w karierze i akurat dwa z nami w ćwierćfinale
1
@PatrychoO w międzyczasie chyba też się rozstała z Bronze (z nią też plotki że odejdzie) więc to pewnie też ma jakieś znaczenie. Szkoda, bo to kluczowa zawodniczka była
1
Kibicka Realu i forca Barca xD
0
@Faro Ter Stegen by zrobił swoje słynne odprowadzenie piłki wzrokiem
0
@Arcybiskup + to kibic Realu
3
@AmigoBlancos trochę mnie to dziwi bo kibicom Barcelony powinno na stylu zależeć, a wczoraj się pojawiały głosy że super to był remis z Meksykiem XD
5
Ten Southgate niesamowicie marnuje potencjał tej kadry, to identyczny przypadek jak Santos w Portugalii
0
@Encore Raducanu jeszcze w topce xd
3
Austria wali Holendrów, my Austrię, Francuzi każdego i wychodzimy bilansem z drugiego
1
To ten bobo co Argentyńczykom ładował?
1
@tbas to samo Depay chłop co u nas nie potrafił minąć przeciętniaków z Getafe
1
Wszystko przez tych influencerow
1
Van Dijk jaki placek