0

@Criss18Barca Real pokazał jak się gra w pucharach i teraz inni też tak próbują. Na tym cierpi cały sport

0

Anglia i Francja xd niesamowity paździerz grają te drużyny

0

Ale będzie meczycho z Ostapenka xd

4

Putnicewa opętana, tutaj tylko medical Djokovica by mógł coś zdziałać

1

Iga taktyki od oszusta jugola

0

Dobry mecz panie prezentują, lepszy niż wczorajsza laurka obecnego stanu piłki nożnej

4

@tbas no przykro w chuj ale zaraz stempel na Yamalu

2

Oby Hiszpanie pyknęli zaboajdow

3

Brawo Felix, już cię lubię

0

Co ten Silva zrobił w tej lidze mistrzów XD

4

Ale on pokazowe robi zawsze xd

3

Ten Felix to niech też wyjazd robi do tej Benfici bo go ten Laporta znowu wypożyczy

0

Mbappe miał podobny mundial tylko tam załadował te bramki w finale

3

Dembele by i tak załadował w trybuny jak w Barcelonie, woli podać żeby wrażenia nie zepsuć

2

Dembele co gra XD

2

Nawet Borek nie jest w stanie go bronić xd

6

Martínez zmarnował Belgów i robi teraz to samo z Portugalią. On, Soutgate i Deszamps to są tak bezjajeczni trenerzy

1

Mbappe chciał jak Villa w 2011

19

Thuram 41 latka 90 minut w nogach nie jest w stanie minąć xD

5

Dziwne że on różnych nie bije, by mógł próbować zawsze wkręcać

2

Ronaldo niech zacznie z 5 metra strzelać XD

4

Serio będzie ładował?

1

@clyde Messi z tego obecnego copa to by było top10 tego Euro

1

@Cyzix Nico szybszy, młodszy i lepszy drybling

1

Dembele co tam śmiga xd

0

Ciekawe jakby Francja grała gdyby musiała wynik gonić

2

Ten człapiący Messi z Copa byłby i tak jednym z lepszych na tym Euro XD

2

Wgl po co on taka pozycje zawsze robi? Co mu to daje

1

I go wywołałem xd

1

Ronaldo to dotknął coś piłki w tym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?