Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Real pokazał jak się gra w pucharach i teraz inni też tak próbują. Na tym cierpi cały sport
0
Anglia i Francja xd niesamowity paździerz grają te drużyny
0
Ale będzie meczycho z Ostapenka xd
4
Putnicewa opętana, tutaj tylko medical Djokovica by mógł coś zdziałać
1
Iga taktyki od oszusta jugola
0
Dobry mecz panie prezentują, lepszy niż wczorajsza laurka obecnego stanu piłki nożnej
4
@tbas no przykro w chuj ale zaraz stempel na Yamalu
2
Oby Hiszpanie pyknęli zaboajdow
3
Brawo Felix, już cię lubię
0
Co ten Silva zrobił w tej lidze mistrzów XD
4
Ale on pokazowe robi zawsze xd
3
Ten Felix to niech też wyjazd robi do tej Benfici bo go ten Laporta znowu wypożyczy
0
Mbappe miał podobny mundial tylko tam załadował te bramki w finale
3
Dembele by i tak załadował w trybuny jak w Barcelonie, woli podać żeby wrażenia nie zepsuć
2
Dembele co gra XD
2
Nawet Borek nie jest w stanie go bronić xd
6
Martínez zmarnował Belgów i robi teraz to samo z Portugalią. On, Soutgate i Deszamps to są tak bezjajeczni trenerzy
1
Mbappe chciał jak Villa w 2011
19
Thuram 41 latka 90 minut w nogach nie jest w stanie minąć xD
5
Dziwne że on różnych nie bije, by mógł próbować zawsze wkręcać
2
Ronaldo niech zacznie z 5 metra strzelać XD
4
Serio będzie ładował?
1
@clyde Messi z tego obecnego copa to by było top10 tego Euro
1
@Cyzix Nico szybszy, młodszy i lepszy drybling
1
Dembele co tam śmiga xd
0
Ciekawe jakby Francja grała gdyby musiała wynik gonić
2
Ten człapiący Messi z Copa byłby i tak jednym z lepszych na tym Euro XD
2
Wgl po co on taka pozycje zawsze robi? Co mu to daje
1
I go wywołałem xd
1
Ronaldo to dotknął coś piłki w tym meczu?