2

Wgl po co on taka pozycje zawsze robi? Co mu to daje

1

I go wywołałem xd

1

Ronaldo to dotknął coś piłki w tym meczu?

0

Nie wiem czy tak mnie wypompował mecz Hiszpanii ale tutaj wgl nic nie czuć, albo się zapowiada klasyczne 0:0 i karne

0

Janusz co ty tam walisz za farmazony

3

Ferrana trzeba się pozbyć i to w trybie now. Nawet za darmo, byle gdzie ale z dala od Barcelony

1

Brawo Hiszpanie

0

Carvajal bardzo dobrze

8

Ferran człowieku pakuj mandzur

1

Ferran kurwa wypierdalaj

3

Nacho widać że z Realu

0

Nie no ja bym gwizdnął

10

Ferran Torres wszedł jakby go nie było. Idealne podsumowanie dwóch sezonów Ferrrana w Barcelonie XD

0

Oyarzabal to zagrał kiedyś dobre dwa miesiące i w międzyczasie złapał 10 razy kontuzje. Wprowadzaj Fermina

0

Z takim sędzią to oni nie dociągną do karnych

3

A pisałem że zmiana Yamala to zmiana imieniem Xaviego, każdy to widział

0

Wprowadzaj Fermina bo to jedyna opcja że coś będzie z przodu

9

Kross że jeszcze jest na boisku

0

Chłop zdjął dwa pociski

0

Dlaczego on nie podawał

0

@kanver_ tylko że padła cała gra ofensywna. Mógł zdjąć Xavi kogo innego, nawet Lewego

3

Zmiana Yamala to jest identyko to co Xavi zrobił w rewanżu z PSG

0

Hiszpania po tych zmianach to ataku nie ma. Niech wejdzie jakiś Fermin

0

Ferran co Ronaldinho chciał xd

6

Toni Kross elegancki faul nie dałbym mu kartki

0

Zmiana typu Xaviego z PSG, przecież na kontry Yamal byłby idealny

2

Kross mecz imienia Casemiro

0

Morata to większe drewno niż Lewy

2

Deco już zaciera rączki na transfer

0

W b klasie oddajesz koszulkę po takiej akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?