Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 on jest kibolem Arsenalu xD
0
Anglicy mogliby tak cały czas grać ale nie lepiej 5 minut ze Szwajcarią aby bramkę strzelić, teraz też 5 min do wyrównania i powrót do murarki
0
Głupi karny i powrót do murarki
0
@barcelonaLM chłop też nie wie kiedy ze sceny zejść, nic dziwnego że kumpel Ronaldo
3
@JarekS od razu 99% po co się ograniczać
2
@Arden jego ojciec to niezły wariacik, dobrze że on chyba z mamą mieszka
1
@MesQueUnClub96 Ruscy i cały świat mówi Kalinska bo tak nazywają się jej rodzice i nawet brat, nwm skąd ta aya końcówka
1
@Sezam ona i Kalinska to najładniejsze w Turze
0
Pięknie Ryba, siostra na trybunach to już z górki będzie
0
@BorzyKrzys Daisy topeczka (i aktorsko i wyglądem)
1
@mrboom i ze dalej w to wierzy. Widać było jego podejście w Brighton
1
@Gaz bo Neymar rozjebal kostkę. Mbappe 26 lat a dalej najszybszy i najdynamiczniejszy zawodnik
6
Wgl dlaczego kibice Francji na trybunach to sami biali? Biletów jako zasiłki nie dawali i już ich kadra nie obchodzi?
0
@TheNekro94 i przewala z Anglia xd to będzie największy pocisk
7
A ten Kounde co jakiś Cafu w prime. Z PSG tak nie grał
0
Nico dzisiaj słabiutko
1
@DragonxNF zdecydowanie
0
Sędzia to Francuz z pochodzenia
1
Regen Messiego
0
Tutaj rzeź na Hiszpanach będzie.
1
Navas już do bazy powinien zjeżdżać
1
Navas dla Francji gra
3
Speed ze Zlatanem smiga xD
1
@Ojciec5tkidzieci Paul Mescal to dobry aktor więc on dowiezie na luzie jeżeli scenariusz jest spoko
1
@mordini123 pięć podwójnych w jednym gemie to i ja nie popełniam
0
ten Sinner to nie jest jakiś zezowaty? taka ładna ta Kalinska
11
@Ryoumen umowa z Nike zamykana od połowy kwietnia, lewe pieniądze za Barca Studios od dwóch lat xd
0
@barcelonaLM chciałbym Rybe ale jutro będzie mega ciężko z Kalinskaja. Dwie najładniejsze tenisistki z turu
0
@kondziu88 na tym euro to każdy wypada słabo
2
to 36 osiągnął jak go dogonił ten obrońca co miał do niego 10m straty i 90 minut w nogach?