0

Sinner nie jest już z Kalinska?

0

@Zoker daje

2

@Faro powtarzam to od jakiegoś czasu - wszystkie eurowpiernicze mają twarz Ter Stegena, a ostatnio to już nawet chłop w lidze nie dojeżdżał

1

@KrychaFCB ale co dwa lata temu bronił w meczu z Cadizem to jego

7

nawet córka Lucho ogarnęła, że Ferran to jeden wielki przegryw i nic z niego nie będzie

1

Xavi pudrował trupa xd

2

Ferrana kojarzę tylko z tego że przez pierwsze pół roku jak przyszedł to miał 5 setek na mecz i wszystko psuł. Następnych dwóch lat w jego wykonaniu nawet nie pamiętam. Patrząc na kwotę jaka za niego zapłacono to nie wiem czy to nie transfer skali Coutinho( transfer typu najgorszy)

2

@MesQueUnClub96 ten deal to podobno podpisali w kwietniu jak był mecz z PSG więc mocne xd

1

@cules100pro Ferran z miejsca do od strzału. Od 2 lat nie kojarzę by chłop wgl coś grał

0

@Gronek za dużo. Jak zacząłem liczyć ile na zakupy codziennie to lekko idzie 30-40 ziko, nie mówiąc jak dwa razy w tygodniu robię większe.

24

Przecież widać że to chłop

1

0

Wtf gdzie Laskowski zniknął?

8

@Lionel_Messi10 na nowym Camp Nou to powinno być

3

@Faro moja opinia jest taka że wszystkie eurowpierdole mają twarz Ter Stegena. Skullowi może jest ok bo raz na jakiś czas dobrze zagra z Rayo czy innym Elche. Ale chłop totalnie się spala w lepszych meczach, nie daje nic ekstra, a babol od bramkarze też standardowo kilka razy musi być. Dopóki nie zmienimy bramkarza to nie mamy co myśleć o LM.

0

kolejna firma krzak co nie zapłaci? czy coś takiego serio istnieje i jest legalnie zarejestrowane?

10

@Bunk420 bo w to gra 8 krajów na krzyż i ogląda z 20k osób na trybunach. Dopiero jak jest mecz o coś to niedzielni kibice siadają do oglądania. Z resztą chyba przegrany mecz z Mołdawią oglądało 5 milionów, a finał MŚ w siatkę 6mln

2

@Arden w tenisie to samo xd tutaj jest wyścig kto pierwszy coś napisze

0

@FcPortoFan1999 jaka wspinaczka?

1

@Bartas7VeB ludziom się oczy otworzą na temat Matsa jak nam się zamkną

0

Wczoraj setki twitow, że to Flick chciał Olmo XD

0

@VeB 1899 to jest Nike, tutaj nic nie wiadomo

3

@kuz Flick wiedział wgl o tym celu transferowym?

0

@SawneyBean raczej w Kataloni

2

@Cule1234 Kwiatkowski to coś z głową chyba ma xd się Probierz od razu połapał że to śliski typ

3

Tebas blokuj ten transfer proszę

1

Jakbym miał użyć jednego słowna do opisania mojego kibicowania w ostaniach latach (szczególnie od wiosny 2018) to chyba idealnie pasuje słowo „czekanie”. Człowiek wierzył w te wszystkie słowa o wyciąganiu wniosków i czekał na nowy sezon i nowe transfery i tak co roku, potem zmieniło się to na czekanie na nowy zarząd. Teraz po ogłoszeniu Flicka i tych newsach o umowach było czekanie na transfery na potrzebujące pozycje. Dzisiaj znowu sie zmienia na czekania na wybory i nowy zarząd xD to jest chore co dzieje się w klubie, a najgorsze jest to że nie widać żadnych alternatyw na przyszłość. Tutaj musi dojść do całej zmiany ze sprzedażą praw dla jakiegoś prywatnego właściciela bo z tymi socios i tymi ludźmi nie ma żadnej przyszłości

1

@Kidd też mnie to dziwi bo chłop jest wychowankiem, a ostatnio takich mocno pompowali

0

Fermin to tam chyba jakieś one man army robi

0

Skąd to Atleti ma taki pitos że jeszcze Alvareza chcą sprowadzić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?