Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sinner nie jest już z Kalinska?
0
@Zoker daje
2
@Faro powtarzam to od jakiegoś czasu - wszystkie eurowpiernicze mają twarz Ter Stegena, a ostatnio to już nawet chłop w lidze nie dojeżdżał
1
@KrychaFCB ale co dwa lata temu bronił w meczu z Cadizem to jego
7
nawet córka Lucho ogarnęła, że Ferran to jeden wielki przegryw i nic z niego nie będzie
1
Xavi pudrował trupa xd
2
Ferrana kojarzę tylko z tego że przez pierwsze pół roku jak przyszedł to miał 5 setek na mecz i wszystko psuł. Następnych dwóch lat w jego wykonaniu nawet nie pamiętam. Patrząc na kwotę jaka za niego zapłacono to nie wiem czy to nie transfer skali Coutinho( transfer typu najgorszy)
2
@MesQueUnClub96 ten deal to podobno podpisali w kwietniu jak był mecz z PSG więc mocne xd
1
@cules100pro Ferran z miejsca do od strzału. Od 2 lat nie kojarzę by chłop wgl coś grał
0
@Gronek za dużo. Jak zacząłem liczyć ile na zakupy codziennie to lekko idzie 30-40 ziko, nie mówiąc jak dwa razy w tygodniu robię większe.
24
Przecież widać że to chłop
1
@adamek20151 @Kapitan hawk dzieki
0
Wtf gdzie Laskowski zniknął?
8
@Lionel_Messi10 na nowym Camp Nou to powinno być
3
@Faro moja opinia jest taka że wszystkie eurowpierdole mają twarz Ter Stegena. Skullowi może jest ok bo raz na jakiś czas dobrze zagra z Rayo czy innym Elche. Ale chłop totalnie się spala w lepszych meczach, nie daje nic ekstra, a babol od bramkarze też standardowo kilka razy musi być. Dopóki nie zmienimy bramkarza to nie mamy co myśleć o LM.
0
kolejna firma krzak co nie zapłaci? czy coś takiego serio istnieje i jest legalnie zarejestrowane?
10
@Bunk420 bo w to gra 8 krajów na krzyż i ogląda z 20k osób na trybunach. Dopiero jak jest mecz o coś to niedzielni kibice siadają do oglądania. Z resztą chyba przegrany mecz z Mołdawią oglądało 5 milionów, a finał MŚ w siatkę 6mln
2
@Arden w tenisie to samo xd tutaj jest wyścig kto pierwszy coś napisze
0
@FcPortoFan1999 jaka wspinaczka?
1
@Bartas7VeB ludziom się oczy otworzą na temat Matsa jak nam się zamkną
0
Wczoraj setki twitow, że to Flick chciał Olmo XD
0
@VeB 1899 to jest Nike, tutaj nic nie wiadomo
3
@kuz Flick wiedział wgl o tym celu transferowym?
0
@SawneyBean raczej w Kataloni
2
@Cule1234 Kwiatkowski to coś z głową chyba ma xd się Probierz od razu połapał że to śliski typ
3
Tebas blokuj ten transfer proszę
1
Jakbym miał użyć jednego słowna do opisania mojego kibicowania w ostaniach latach (szczególnie od wiosny 2018) to chyba idealnie pasuje słowo „czekanie”. Człowiek wierzył w te wszystkie słowa o wyciąganiu wniosków i czekał na nowy sezon i nowe transfery i tak co roku, potem zmieniło się to na czekanie na nowy zarząd. Teraz po ogłoszeniu Flicka i tych newsach o umowach było czekanie na transfery na potrzebujące pozycje. Dzisiaj znowu sie zmienia na czekania na wybory i nowy zarząd xD to jest chore co dzieje się w klubie, a najgorsze jest to że nie widać żadnych alternatyw na przyszłość. Tutaj musi dojść do całej zmiany ze sprzedażą praw dla jakiegoś prywatnego właściciela bo z tymi socios i tymi ludźmi nie ma żadnej przyszłości
1
@Kidd też mnie to dziwi bo chłop jest wychowankiem, a ostatnio takich mocno pompowali
0
Fermin to tam chyba jakieś one man army robi
0
Skąd to Atleti ma taki pitos że jeszcze Alvareza chcą sprowadzić?