0

@MarFan za Rosella-Barto zdobyliśmy więcej xd

0

@esem91 chłop niech w fazie pucharowej LM strzeli jakiemuś sensownemu rywalowi

0

@Zimny phantomy chyba są dość spoko na szeroką stopę ale mówię tutaj o profesjonalnych

2

Komentarz usunięty

0

Czyli szybko podpiszą kontrakt z nike, pewnie na słabych warunkach by chociaż Olmo zarejestrować

0

@Messibestplayerintheworld pewnie nawet nikt go nie chce xd

0

@MesQueUnClub_87 napisałem przecież że pewnie kupisz z lepszą jakością muzyki czy anc ale żaden z tych sprzętów nie będzie ci taką działał z wszystkimi urządzeniami Apple jak airpodsy. Jak masz cały ekosystem appla to szkoda kasy walić w co innego niż air podsy

0

@mateusz33 Bo zwykłe airpodsy to jest płacenie za nazwę i tyle. Jak chcesz mieć coś sensownego to trzeba kupować pro

1

@GeneralXavi jak jesteś użytkownikem ios to tylko podsy i tylko pro są sensowne. Może znajdziesz inne lepiej grajce czy z lepszym anc ale tutaj sama współpraca z ekosystem appla robi robotę

2

Te firmy co wykupują niby prawa do Barca Studios i potem nie płacą to nie są przypadkiem jakieś fejkowe działalności Laporty z siedzibą na Kajmanach?

1

Czyli jak? XD te transfery Roque, Lengleta i Gundo miały starczyć. Teraz jednak trzeba hajsu od kolejnej firmy krzak?

0

Używał ktoś z was jakichś casów/toreb na telefon by wziąć go do morza i popływać bez obaw o zalanie? Chodzi mi raczej o coś budżetowego niż te profesjonalne do robienia zdjęc pod wodą z ceną 1500 euro. Znalazłem jakieś takie foliowe na zacisk czy tak zwane dry bag (jak boją się unoszą) ale nie wiem jak to się sprawuje przy pływaniu. Ten sprzęt niby na kajaki czy cos

1

@Ronin47 A za rok ściągnąłbym Nico, jakiegoś defensywnego pomocnika i kogoś na lewą obronę

Czyli w sumie to co zarząd miał zrobić w tym okienku XD

1

@KrisVEB81 były naciski z góry by wyjaśnili kto jest zabójc, Lynch miał inny plan, dlatego to tak wyszło. 3 sezon to już jest totalny
odjazd(szczególnie odcinek z bomba XD) ale mega polecam.

This is the water, and this is the well

0

@ZeroArtiforce ta potem przyjdzie LM z lepszym zespołem niż jakaś Brugia czy na kogo go city zawsze trafia i tyle z tego Haalanda będzie

0

Na rejestrację Olmo będą czekać pewnie do wtorku xd

0

Komentarz usunięty

0

Laporta zaraz wpadnie na pomysł żeby się Kounde pozbyć

0

@Rewolucja123 piłeś, nie pisz

0

W sumie Bilbao chyba tylko ten karny i ten centrostrzal. Mego dobry mecz w naszym wykonaniu

2

Odpalić Ferrana i brać tego Chiese i można grać

3

Ciekawe jak teraz będziemy grać. Za Xaviego by murarka szła i strata w 90

0

No w końcu Robert

0

Robercik 3 setki dzisiaj zmarnował

0

Fermin walnie bombkę

1

Zdecydowany plus że drugi mecz i widać jakiekolwiek schematy, nawet przy tych stałych fragmentach. Za Xaviego to było wszystko na indywidualnościach

2

Manzano to 3 karnych dzisiaj nie widział xd

5

Cubarsi w 6 kolejce to już będzie pauzował XD

5

Lewy znowu Rafini nie podał xd

0

Rafinia to nie umie kierunkowo przyjąć? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?