1

@avenger Ansu Fati ma taki głód rywalizacji, że szok

0

@JanneAhonen dobra mam to, dzieki

0

@Cvzx AT wjechalo i go zgarneli, huk bo granat

0

@Michal1889 ale cos walnelo teraz

1

@blakkudium spodziewałem się, że po krótkim dostanie xD

0

@norbi77 w apce c+

0

@Michal1889 no czuje smrod u siebie, a mieszkam na poczatku kochana

0

@Michal1889 no podobno strzelał nawet do ludzi i kogoś ranił, jakaś babeczka na ulicy mówiła, że boją sie wjechać bo może mieć bombe i wysadzi blok

0

1

ale jechanka u mnie pod blokiem. Od 17 co chwile policja i jakieś czarne lodówy. Teraz czytam, że chłop z bronią sie zabarykadował, a te czarne lodówy to antyterroryści

0

@norbi77 chociaż takiego tvp sport nie mogę przewinać jak teraz patrze

1

@norbi77 właśnie to widzę teraz jak sprawdzam
@JanneAhonen o tego nie kojarzę, muszę sprawdzić

0

na canal+ online można obejrzeć wcześniejszy mecz? w niedziele mogę się nie wyrobić na mecz i myślałem, czy nie przewinąć jakoś i obejrzeć wieczorem

0

Nie ma tu jakiegoś kozaka co skończył matme/infe na MIMie?

0

@el_jezior tylko oficjalna. Zobacz że jak nie ma tych biletów w sprzedaży to pośrednik też ich nie może mieć, a jednak sprzedaje. Oni te bilety potem odkupują od ludzi i sprzedają po swojej cenie, więc istnieje szansa, że biletu nie otrzymasz i będziesz musiał walczyć o zwrot

1

@barca__rządzi Laporta chyba powiedział że wrócimy w tym roku ale możemy nie wrócić xd więc się wymigał

0

@PanMietek hoka clifton 9 albo bondi 8, ewentualnie asicsy nimbus 25

0

@Safrani obyś się nie zdziwił. Na grupce filmowej fb serio sporo osób pisało o niej jako o Francuzce bo w Polsce się tylko urodziła

0

@Linnox Hurkacz to len, wystarczy spojrzeć nawet na jego sylwetkę. Niech ogarnie trenera co go za ryj złapie to będzie materiał na zwycięzcę szlema

0

@bartekvisca akurat the last of us part 1 zrobili mega spoko bo jednak grafika z 2013 teraz trochę odrzuca, niepotrzebny był akurat tego part 2

0

@Varkond zostawił 25

0

@TheNekro94 wszechstronna tak bo lepiej sobie radzi ostatnio na hardzie,na trawie zawsze była lepsza, a i na mączce potrafi grać. Iga ostatnio to jest tylko mączka, dodatkowo Wiktorowski mega uprościł jej tenis i tylko granie głębokiego top spina z forehandu i backhand. Zero slajsow czy drop szotow, do siatki też już nie chodzi

4

@ObiwanKenobi tylko że dostaliśmy za niego 25 bo resztę wzięli agenci. Po to zarząd chciał ten kontrakt zmieniać

3

@blakkudium czyli jutro 90 minut

0

@kanver_ identyko co z Gavim rok temu xd mecz o pietruszkę

1

XD czyli pewnie zagra 90 minut. de la Fuente się nie uczy na Gavim i jutro Pedri, Olmo i Yamal walą 90 minut

1

Szkoda że pomógł bo tak by się udało go pozbyć za fajny hajsik, szkoda tej kontuzji i

8

@ObiwanKenobi kibicowanie Madrytowi jednak zoobowiązuje do bycia mądrym inaczej

1

@LjakRoberciik ale skakał nad herbem

1

@kanver_ go nie przegadasz xD Skoro de Zerbi sam mówił, że Fati to len na treningach, a w meczu nie chce mu się pressowac to jaki był sens by dalej na niego stawiać. Gdyby chociaż dawał statystki jak Messi.

@Faro Xavi jak i de Zerbi dawali mu szansę i w niego wierzyli.
Ale skoro zawodnik się nie przykłada i nie robi progresu to nie ma miejsce na sentymenty i trzeba szukać kogoś innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?