3

Po co Eric to wybijał do tyłu

1

Ferran akcja życia

1

Jak można być tak słabym jak Ferran

5

Martin złaź z boiska

2

Ferran to za co został?

1

Pau Victor już zrobił więcej niż Ferran przez cały sezon

0

Kound dzikus, to powinien być gol

0

Ferran miej jaja i sam zejdź z boiska xd

7

Ferran dostał dobrą piłę na pozycję i prawie z tego czerwoną kartkę wyłapał

2

Sędzia podłapał szansę na premię widzę

0

Oj zmiany powinny być bo do 60 to już będzie 3:0

0

Niestety ale Pedri nie potrafi sam ogarnąć pomocy. Musi wejść Casado.

0

zmiany w obronie trochę za mocne, było widać w meczu z Getafe co ta dwójka odwalała. Pomoc też kiepsko ale to już było widać w meczach z Villareal czy Getafe, że Garcia i Torre to dno i dopiero jak Pedri z Casado grali razem to jakoś to wyglądało. Niestety ale muszą wejśc od razu mocne zmiany

1

Eric to też jest udany

3

Fati bez nogi by chociaż stał w miejscu, a Ferran tym bieganiem to jeszcze bardziej przeszkadza xD

2

Nie kojarzę zawodnika, który z meczu na mecz by grał coraz gorzej. Tylko Ferran tak potrafi

3

Niech oni tego Ferrana wyrejestrują

0

I po co ten Ferran wybiega jak wiadomo, że nikt mu tam tak nie poda

1

Ferran to nawet piłki nie szuka tylko ucieka. Na treningach, może jest TOP ale totalnie mu głowa nie dojeżdża na mecz i nic już z niego nie będzie. To samo co jakiś Andre Gomes

0

Gerrard Martin to jest taki placek, że szok.

0

Ustawcie autobus do przerwy bo 0:3 nie odrobia xD

3

Transfer Ferrana za 55 to było top3 zagrań Guardioli

1

Ferran to jest gość który regularnie jest powoływany na kadre i jakieś minuty tam łapie. Gośc w takim meczu serio powinien coś pokazać

0

Torre to jest Riki na fejku

1

@partymaker jak ma istnieć jak biega tam Garcia i Torre xD

1

liczylem ze 0:0 utrzymaja do przerwy i pojda zmiany

0

@matirix20 co, że daje assyte jak chłop nie potrafi przyjąć spokojnie piłki z gościem na plecach ani uspokoić gry

1

Oby Pedri utrzymał dzisiaj całą pomoc bo Garcia na kierownicy i nie ogarniający gry z piłka Torre to duże wyzywanie

0

Martin i Dominguez to już się popisali z Getafe. Może być dzisiaj ciężko

0

Ferran w pierwszym xd może chłop dzisiaj celnie poda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?