Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Getafe podobno po 6 kolejkach ma 94 faule. Wypadałoby 0 minut Yamala w takim meczu
0
@Sulimo ja się wstrzymam jak zacznie dobrze grać na poziomie pucharów europejskich. Nie licząc spotkania z PSG to raczej wyglądało to mocno blado. Teraz z Monaco też stary Rafa wjechał
1
@FCBarcelonista w UE możesz spokojnie
0
@Blanco16 na ps5 nie ma jakiejś opcji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepsza metoda to była dobry i zły policjant za Setiena XD gość wziął jakiegoś Sarabie z orlika i typ obrażał piłkarzy klasy Grizmana XD
0
@MesQueUnClub96 zdrowie jej nie wyrabia na taki terminarz. Ona nie jest z dzieci co zaczęły grać w wieku 3 lat tylko zaczęła dość późno + do 18 roku nawet indywidualnie nie trenowała. Organizm nie przyzwyczajeny do takiego wysiłku + sporo się mówi że ten COVID mocno jej siadł na zdrowiu
1
@Gaz oglądając highlightsy Neymara to po prostu robi się przykro zdając sobie sprawę jak chłop zmarnował swoją karierę
0
@Seneka na forum rowerowym xd ktoś tłumaczył, że to działa tylko jak masz ścieżkę z dwóch stron ulicy
0
@BORO_12 ale głąb, żałuję że to przeczytałem
1
@Deviler ten Żak to akurat biedak, typowy patus co zrobił trochę hajsu na narkotykach ii szpanuję tym co ma. Jego ojciec to budowlaniec co właśnie siedzi w pierdlu xd a matka pracuje w Zabce .
0
@BORO_12 który to taki udany?
0
@Dankho94isback a potrafi ktoś wyjaśnić że chłop nie potrafi przykryć krótszego rogu? Chłop jest kiepszczakiem co raz na kilka lat zagra 5 dobrych meczów z Rayo, Elche w jednym sezonie i ludzie tutaj uznają go najlepszym bramkarzem
0
Ale leci beka z Ter Statica we wszystkich mediach społecznościowych XD chyba pierwszy raz dopiero
0
@FcPortoFan1999 legit z kings league
4
@Death_voice Valdes był jaki był ale w ważnych meczach rzadko zawodził.
0
Ter Stegen w tych momentach co stoi i odprowadza piłkę wzorkiem to chociaż mógłby się rzucić w jakieś losowe miejsce. Przecież brakiem jakiejkolwiek reakcji on z miejsca nie daje sobie szans na obronę.
1
Messi od razu wyczuł że Ter Static to placek.
0
@Roobo nigdy nie był najlepszy, gdyby był to grałby w kadrze
0
Mamy Nojera w domu
Nojer w domu
1
Ter Stegen gra dla Monaco
2
@krol211 jest szansa skoro w kadrze stawiał na Nojera bez nogi to zdawał sobie sprawę że Ter Static to ręcznik
1
@Pnog37 Bayern w 2015 kilka piłek wyjął
3
Flick powinien po niemiecku porozmawiać z Ter Staticiem
0
Dlaczego ten Ter Static podaje tak przez środek do ludzi z typem na plecach
1
Boże że taki ktoś się trafił xd
1
Nie mogę na twarz tego Ter Stegena już patrzeć. Chłopie pakuj mandzur
4
Ale co Ter Static bronił 2 lata temu w meczu z Cádiz to jego
1
Klasyczne odprowadzanie piłki wzrokiem
3
Ale tu na łeb dostaniemy xd im tam juz psycha siadła