7

Getafe podobno po 6 kolejkach ma 94 faule. Wypadałoby 0 minut Yamala w takim meczu

0

@Sulimo ja się wstrzymam jak zacznie dobrze grać na poziomie pucharów europejskich. Nie licząc spotkania z PSG to raczej wyglądało to mocno blado. Teraz z Monaco też stary Rafa wjechał

1

@FCBarcelonista w UE możesz spokojnie

0

@Blanco16 na ps5 nie ma jakiejś opcji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepsza metoda to była dobry i zły policjant za Setiena XD gość wziął jakiegoś Sarabie z orlika i typ obrażał piłkarzy klasy Grizmana XD

0

@MesQueUnClub96 zdrowie jej nie wyrabia na taki terminarz. Ona nie jest z dzieci co zaczęły grać w wieku 3 lat tylko zaczęła dość późno + do 18 roku nawet indywidualnie nie trenowała. Organizm nie przyzwyczajeny do takiego wysiłku + sporo się mówi że ten COVID mocno jej siadł na zdrowiu

1

@Gaz oglądając highlightsy Neymara to po prostu robi się przykro zdając sobie sprawę jak chłop zmarnował swoją karierę

0

@Seneka na forum rowerowym xd ktoś tłumaczył, że to działa tylko jak masz ścieżkę z dwóch stron ulicy

0

@BORO_12 ale głąb, żałuję że to przeczytałem

1

@Deviler ten Żak to akurat biedak, typowy patus co zrobił trochę hajsu na narkotykach ii szpanuję tym co ma. Jego ojciec to budowlaniec co właśnie siedzi w pierdlu xd a matka pracuje w Zabce .

0

@BORO_12 który to taki udany?

0

@Dankho94isback a potrafi ktoś wyjaśnić że chłop nie potrafi przykryć krótszego rogu? Chłop jest kiepszczakiem co raz na kilka lat zagra 5 dobrych meczów z Rayo, Elche w jednym sezonie i ludzie tutaj uznają go najlepszym bramkarzem

0

Ale leci beka z Ter Statica we wszystkich mediach społecznościowych XD chyba pierwszy raz dopiero

0

@FcPortoFan1999 legit z kings league

4

@Death_voice Valdes był jaki był ale w ważnych meczach rzadko zawodził.

0

Ter Stegen w tych momentach co stoi i odprowadza piłkę wzorkiem to chociaż mógłby się rzucić w jakieś losowe miejsce. Przecież brakiem jakiejkolwiek reakcji on z miejsca nie daje sobie szans na obronę.

1

Messi od razu wyczuł że Ter Static to placek.

0

@Roobo nigdy nie był najlepszy, gdyby był to grałby w kadrze

0

Mamy Nojera w domu
Nojer w domu

1

Ter Stegen gra dla Monaco

2

@krol211 jest szansa skoro w kadrze stawiał na Nojera bez nogi to zdawał sobie sprawę że Ter Static to ręcznik

1

@Pnog37 Bayern w 2015 kilka piłek wyjął

3

Flick powinien po niemiecku porozmawiać z Ter Staticiem

0

Dlaczego ten Ter Static podaje tak przez środek do ludzi z typem na plecach

1

Boże że taki ktoś się trafił xd

1

Nie mogę na twarz tego Ter Stegena już patrzeć. Chłopie pakuj mandzur

4

Ale co Ter Static bronił 2 lata temu w meczu z Cádiz to jego

1

Klasyczne odprowadzanie piłki wzrokiem

3

Ale tu na łeb dostaniemy xd im tam juz psycha siadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?