Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado z piłka przy nodze fajnie, ale ma niesamowite problemy z wyższymi piłkami
0
w zeszłym meczu Torre grał taki sam piach jak i teraz tylko, że podał i strzelił. Chłop ma mega problemy z przyjęciem piłki przy pressingu
1
Torre to jest taki placek, że szok. Niech was bramka i asysta z tamtego meczu nie zmyli
0
balde podania ma beznadziejne ale i ta strzały mógłby poprawić, przecież to leciało na 3 piętro xD
0
brawo Robercik.
2
dobra Pedri chyba musisz się rozgrzewać, bo Garcia i Torre nie jest duet co się przy piłce potrafi utrzymać
0
raper po migowemu?
0
Szczęsny chyba serio tutaj przyjdzie grać za spotify premium na 3 miesiące, że tak szybko to szwagry ogarneły
2
@MesQueUnClub22 może w LM
0
Wojtek na szluga z Yamalem po pierwszym treningu
3
Ale akcja z tym Wojtkiem. Człowiek jara się jak pochodnia
3
@JustJiff idź na policję ale przy takiej kwocie to strzelam, że to oleją
0
@norbi77 trochę pierdu pierdu z tym perfekcyjnym hiszpańskim, przynajmniej tutaj z tego wywiadu co słyszę. Sam się uczyłem kiedyś dwa semestry w szkole i teraz od 4 miesięcy dwa razy w tygodniu po godzinie indywidualnie i takie coś też bym wydukał. A chłop jednak siedzi tam 2 lata i ma kontakt z językiem 24/7 więc wszystko przychodzi naturalnie. Dembele to głupi przykład bo samo to że gada po francusku to od kopa może przechodzić na hiszpański jak podkręci słownictwo.
0
@daniel32778 Ter Stegen to pewnie właśnie dzwoni do Laporty by nie sprowadzać Szczęsnego bo on nie chce konkurencji
0
ale reakcja córki
0
@JohnnySilverhand @Irmscher10 @JordiAlbion dzieki panowie
0
dlaczego Motta nie widział Szczęsnego w planie? co mu tam nie pasowało?
4
Prawda jest taka że Szczęsny to mógłby i Ter Stegen wygryźć teraz czy w zeszłym sezonie. Ta opcja na liście potencjalnych bramkarzy jest lata świetlne przed innymi nazwiskami więc głupotą byłoby gdyby Barca nawet go nie zapytała
1
@Ghostface wszystkie karty po premierze idą w górę
1
@Commando no w Marbelli
0
@tristan87 @FcPortoFan1999 ale tam mają taki cykl tygodniowy o la lidze? Bo czegoś takiego szukam
0
Kowala nie ma w la liga bonita bo jakaś kosa z KS? jest coś innego o la lidze gdzie kowal występuje? xD
0
@Mitch_Atleta no Mbappe zbyt bardzo oparł swój futbol na szybkości. We francuskiej to starczało i chłop sobie trochę odpuścił. No ale dalej to jest mega klasowy zawodnik i jak ogarnie to zaraz może znowu błyszczeć.
6
@sergio5 brzmi jak totalny fejur ale te dwa strzały z Monaco to taki Thibo by pewnie wyciągnął
8
@Ojciec5tkidzieci matka ma 42 lata i opowiadała jak to Łukasz na pierwszym spotkaniu oczarował całą rodzinę. Chłop z wyrokami, po wyjściu z pierdla i z ojcem w pierdlu miał oczarować rodzinę xd od razu było wiadomo że to też patusy
0
@mordini123 no niestety, ale to z inpostu w sumie spoko, zawsze to 25ziko mniej
0
Ćwiąkała przytoczył jakąś wypowiedź, że Ter Stegen nie chciał mieć konkurencji w drużynie. Szkoda, że dostał tej kontuzji, bo by się go po sezonie wypchnęło, a tak będziemy się z nim męczyć.
0
@mordini123 a orientujesz sie jak sie cena zmienia po premierze? bo moze lepiej dac tydzien na wstrzymanie czy raczej taka cena bedzie do listopada i tych promek?
0
znajde gdzies taniej nowa fife na ps5 niz to 338 w media expert?
1
@4drian0 jest szansa że coś nowego od NaughtyDog ogłoszą?