0

@bartekvisca gdzie promka na plejke?

3

@Xaviball jak chłop w prost mówi że dla niego ważniejszy była seria strzelonych karnych to co to za lider

0

@KlimO mówił gdzieś o przekroczeniu 1k

4

Idę o zakład że Ronaldo będzie kopał do momentu pobicia rekordu bramek i wtedy powie, że bramki są najważniejsze i to on jest najlepszy. Coś jak kiedyś ze złotym butem palnął xd

0

@Cvzx ahh jest tylko S xD

0

nie ma meczówek koszulek na sklepie Barcy czy już zeszły?

0

@PuszkinFan miejsca tylko lateraral albo tribuna. Szkoda kasy na inne

0

@PuszkinFan jak to w grudniu to na twoim miejscu bym czekał na black friday i prawdopodobna zniżkę na mecze około 40-50% dają wtedy. Reczek bilety na taki mecz nie zejdą

0

Gavi fajnie z piłka już trenuje. Kiedy on ma wrócić? Listopad/Grudzien czy dopiero nowy rok?

1

@kanver_ zdecydowanie trzeba dać na wstrzymanie. Za Xaviego na początku był moment gdzie luty i kawałek marca serio graliśmy fajnie. Potem się rozjechało.

0

@cules100pro Gala, el fujarek, Muniak. Niezłą ekipe zmontowali

0

Ale drukarnia idzie od początku. Nawet się już nie kryją

0

@heniusss no brzmi jak totalny fejur napisany przez 15 letniego kibola Barcelony

4

Arsene Wenger po wygranej Barcelony 7-0 z Valladolid:

- to jasne, że inne drużyny nie będą grały w tym sezonie przeciwko Barcelonie by wygrać. Czeka ich gra o remis lub porażkę jak najniższą różnicą bramek. Oni są nie do zatrzymania.

- Nie chcę przesadzać, ale z futbolem prezentowanym przez Flicka może się równać tylko ten jaki oferuje Pep Guardiola. To jeden z najlepszych trenerów na świecie. Z nim Barcelona nie tylko wygra La Liga, ale również w Lidze Mistrzów powinni być zespołem, z którym nikt nie chce się zmierzyć.

- mówię to, bo mentalność tego gościa jest wyjątkowa. Gdy Barcelona strzeliła siódmego gola, widziałem Flicka jak zawołał Lamine i mówił mu, by naciskał dalej po ósmą bramkę. On odmienił Barcelonę w zaledwie jeden miesiąc

To legit czy źródło typu Messi pluje a Ronaldo zlizuje?

0

@Popitek12 dzisiaj to już muszą xd

0

@Who_you_mam no za 25 poszedł bo resztę dostali agenci xd

4

@sendesara źródło: no stary mówię ci

2

@Gaz pewnie tak ale przydałoby się coś na nim zarobić a nie oddać za frajer jak Dembele

1

Hiszpania gra teraz jakieś ważne te mecze? Czy jest szansa na odpoczynek dla Yamala?

15

ale takiej pozytywnej osoby jak Yamal też tu brakowało. Chłopak z każdym zrobi cieszynkę, kibiców poprosi o doping. Złoty chłopak

2

Kolejny raz ktoś z ekipy rywala podkreśla, że byliśmy za dobrzy na rywalizację przez 90 minut

1

jakby dorzucić jeszcze takiego Gaviego co tak samo biega jak Rafinia całe boisko to każdego będzie można zajechać

7

Aż się wierzyć nie chce, że 2 miesiące treningów i taka różnica. Ciekawe czy to nie bardziej efekt nowej miotły.

1

oby tylko przerwa na kadre nas nie wybiła z rytmu jak to zwykle było. Pamiętna dobra gra za Xaviego w lutym/marcu

0

Ten mecz to jest pierdolona dominacja totalna. Nie pamiętam kiedy coś takiego ostatnio graliśmy

38

Flick mina jak przy 8:2 xd

0

Nawet Rekin strzela XD

13

Człowiek z łzami to ogląda, po tym wszystkim co się działo w ostatnim czasie

14

Yamal jakby wykończenie poprawił to by w wieku 17 lat był praktycznie w pełni ukształtowanym zawodnikiem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?