La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

20

O Barcy Xaviego też się kiedyś mówiło, że zakłada świetny pressing. Ja cały czas jestem tego zdania, że oceniać będzie czas za jakieś 10-15 spotkań.

5

@kanver_ dokładnie - krótka pamięć, mam nadzieję że Flickowi po prostu uda się wymusic utrzymanie tej intensywności i takiej gry.

1

@kanver_ zdecydowanie trzeba dać na wstrzymanie. Za Xaviego na początku był moment gdzie luty i kawałek marca serio graliśmy fajnie. Potem się rozjechało.

4

@kanver_ Lewy mówił, że treningi Xaviego są tak samo ciężkie jak te w Bayernie

0

@PietrasCoelho a potem narzekał, to widać ile było w tych słowach prawdy, a ile wsparcia dla trenera xd Przecież oni ciągle wolne mieli. Pewnie w presezonie zasuwali, a potem w trakcie sezonu zaczęło się odpuszczanie, to tłumaczy spadek formy z biegiem miesięcy. Xavi z ziomkami wpadli na pomysł zaradzenia urazom xDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?