14

Yamal jakby wykończenie poprawił to by w wieku 17 lat był praktycznie w pełni ukształtowanym zawodnikiem XD

10

Obijają słupki jak Messi w prime

1

@Demollation dlatego ciśniemy bo go nie ma

0

Jak Rekin wejdzie to można licznik zatrzymać

0

W drugiej wchodzi Rekin i siada cała gra?

1

Setien był wpadka, głupim pomysłem. Ale po nim powinien przyjść jakiś trener z prawdziwego zdarzenia. A tak 4 lata zmarnowane

1

Lewy nawet jak marnuje to ma na mecz te 3-4 setki. Za Xaviego tak to nie wyglądało

3

Kopiuj wklej co Messi zagrywał do Grubego

3

Yamal jak Leo Messi

0

Wow, brawo Rafa

0

@VegetaPolska zagadasz do niego?

0

@nitey musisz śledzić na stronie rywala czy chcesz do sektoru gości? XDD

0

@jini3 na szybko jak patrzyłem to są chyba tylko gotowce z Pedrim, Lewym i Gavim. Pewnie się wyprzedały jak rok temu i Najki odwala szajs z dostawą

2

Niesamowita jest różnica pomiędzy Flickiem, a Xavim na poziomie mentalu jaki prezentują. Widać to po konferencjach, a o meczach już nie wspominając. Przecież z tym Rayo to Xavi po faulu na Olmo by czerwo wyłapał jak nic.

0

@Cadafaz w końcu słuszna decyzj

0

@jini3 z Nike wrzuciłeś meczowke a z barcy wersję stadionową dla kibica

1

@Kidd perfumhub porównywarka cen i bierz gdzie najtaniej (mają tylko legitne sklepy)

0

@takisobiektos jak odwołała sesję treningową to się można było spodziewać że się wycofa. Tam u niej trochę z mentalem słabo ostatnio, sporo zawirowań. Niech se oczyści głowę i się przygotuje na nowy sezon

1

@cules100pro całe c+ online, eleven i LM?

0

@Miszak bunkry są na wieczór zamykane teraz

3

@Eto'o9 R10 Ferran jednak coś tam przy pressuje (udanie lub nie), z Fatim istnieje ryzyko, że nic nie będzie pracował w defensywie

1

@doc Cubarsi na pivocie by każdy mecz z czerwem kończył

0

Ferran czy Antony? Ten drugi kosztował 95 mln

1

@Gaz zmieniło się to że wtedy dochodził do sytuacji i je psuł. Teraz nie dochodzi do żadnej sytuacji

0

@Culer9002 przed jego filmikiem to bylo doslowanie 10 minut nawet w Sobote, wiekszosc siedziala w Esnafie. Ja teraz sie powstrzymalem i tak z dwa miesiace od filmiku trzeba przeczekac

0

@partymaker właśnie o to mi chodzi xD

5

jak sie zostaje komentatorem w Polsce to nie można kibicować Barcelonie tylko trzeba Realowi czy o co chodzi z tym Kręcidło? Chłop nawet nie stara się być obiektywnym

4

@JBgomeS gramy zdecydowanie ladniej niz za Xaviego

5

ale w tym meczu szedł szwindel, Grado dzisiaj nie dowiózł wyniku

0

Grado skończy przy 2:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?