Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Yamal jakby wykończenie poprawił to by w wieku 17 lat był praktycznie w pełni ukształtowanym zawodnikiem XD
10
Obijają słupki jak Messi w prime
1
@Demollation dlatego ciśniemy bo go nie ma
0
Jak Rekin wejdzie to można licznik zatrzymać
0
W drugiej wchodzi Rekin i siada cała gra?
1
Setien był wpadka, głupim pomysłem. Ale po nim powinien przyjść jakiś trener z prawdziwego zdarzenia. A tak 4 lata zmarnowane
1
Lewy nawet jak marnuje to ma na mecz te 3-4 setki. Za Xaviego tak to nie wyglądało
3
Kopiuj wklej co Messi zagrywał do Grubego
3
Yamal jak Leo Messi
0
Wow, brawo Rafa
0
@VegetaPolska zagadasz do niego?
0
@nitey musisz śledzić na stronie rywala czy chcesz do sektoru gości? XDD
0
@jini3 na szybko jak patrzyłem to są chyba tylko gotowce z Pedrim, Lewym i Gavim. Pewnie się wyprzedały jak rok temu i Najki odwala szajs z dostawą
2
Niesamowita jest różnica pomiędzy Flickiem, a Xavim na poziomie mentalu jaki prezentują. Widać to po konferencjach, a o meczach już nie wspominając. Przecież z tym Rayo to Xavi po faulu na Olmo by czerwo wyłapał jak nic.
0
@Cadafaz w końcu słuszna decyzj
0
@jini3 z Nike wrzuciłeś meczowke a z barcy wersję stadionową dla kibica
1
@Kidd perfumhub porównywarka cen i bierz gdzie najtaniej (mają tylko legitne sklepy)
0
@takisobiektos jak odwołała sesję treningową to się można było spodziewać że się wycofa. Tam u niej trochę z mentalem słabo ostatnio, sporo zawirowań. Niech se oczyści głowę i się przygotuje na nowy sezon
1
@cules100pro całe c+ online, eleven i LM?
0
@Miszak bunkry są na wieczór zamykane teraz
3
@Eto'o9 R10 Ferran jednak coś tam przy pressuje (udanie lub nie), z Fatim istnieje ryzyko, że nic nie będzie pracował w defensywie
1
@doc Cubarsi na pivocie by każdy mecz z czerwem kończył
0
Ferran czy Antony? Ten drugi kosztował 95 mln
1
@Gaz zmieniło się to że wtedy dochodził do sytuacji i je psuł. Teraz nie dochodzi do żadnej sytuacji
0
@Culer9002 przed jego filmikiem to bylo doslowanie 10 minut nawet w Sobote, wiekszosc siedziala w Esnafie. Ja teraz sie powstrzymalem i tak z dwa miesiace od filmiku trzeba przeczekac
0
@partymaker właśnie o to mi chodzi xD
5
jak sie zostaje komentatorem w Polsce to nie można kibicować Barcelonie tylko trzeba Realowi czy o co chodzi z tym Kręcidło? Chłop nawet nie stara się być obiektywnym
4
@JBgomeS gramy zdecydowanie ladniej niz za Xaviego
5
ale w tym meczu szedł szwindel, Grado dzisiaj nie dowiózł wyniku
0
Grado skończy przy 2:2