Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule1234 czyli typowe wypuszczanie plotek przez zarząd by się pozbyć zawodnika. To samo robili z De Jongiem
0
@albi dam sobie rękę uciąć że będą jaja z Camp Nou xD
0
Nie spodziewałem się, że po Bartomeu możemy trafić na kogoś kto dotrzyma mu poziomu, a w nawet go przebije
0
@MesQueUnClub96 tutaj bardziej chodzi o naciski z klubu który chce go sprzedać.
0
Czyli doszliśmy do momentu gdzie najlepsi gracze chcą odchodzić z tego cyrku
62
Aktualnie nasz najlepszy zawodnik. Nie wiem co się w tym klubie dzieje
0
@HypeR najważniejsza rola to jak się go uda sprzedać
1
@Herato zawsze to samo (wszystkie zawody) , chłopy mają identyczną
2
@ranger3120 obuwie inne bo halowym się będziesz ślizgał (taka choinka, na mączce jest inne technika ślizgu. Będziesz miał wolniejszą grę ale piłka będzie bardziej skakała.
0
@ObiwanKenobi też czytałem książkę, serialu nie oglądałem. Ale sporo ludzi zarzucało że serialowy Reacher to typowy mięśniak, w książce jednak był to cholernie inteligentny typ
0
Laporta pakuj mandzur i wypad bo z roku na rok jest coraz gorzej. Oni tam nie mają żadnego planu długoterminowego tylko wszystko na dziś
0
@mekston Sabalence z Rybakina liczyli exhibitions
0
@Wio z Alcarazem chyba jest 4:4
0
@negreanu tylko że Ferran przychodził dwa lata temu więc pewnie amortyzacją jest niższa niż w przypadku Roque którego chcą się od razu pozbyć
3
Roque swoją drogą ale co dalej w tym klubie robi Ferran? Bycie Hiszpanem działa jak immunitet czy jak
0
@jaras121 trzeba by zamykać oczy przy zbliżeniu kamery ale dałoby radę
0
Dawać viniego do nas, akurat na LS, a chłop był kibicem Barcy przed przyjściem do prześcieradeł
0
@FanBarcYxD jak nie wykupi nas prywatny inwestor to nie ma szans
1
@626 chyba ostatnio to mecz z Bayernem w 2015 gdzie i tak 3 wpuścił
4
@Faro Ter Stegen jest solidnym bramkarzem i tyle. Idealny na jakiś klub aspirujący do top4. Nic dziwnego, że każdy trener kadry wolał Nojera bez nogi.
1
@Gaz idealnie xd wykrok i łapa w górę, odprowadzenie piłki wzrokiem
0
Komentarz usunięty
5
@Zoker właśnie prawdopodobnie Nike nie przynosi takiej kasy o jakiej się mówiło. Pewnie w sądzie wyszło, że nie za bardzo można zerwać umowę i Nike teraz rozdaje karty. Imho @lucca87 Ma rację bo hajsu potrzebowaliśmy na wczoraj więc w obecnej sytuacji kontynuowanie z Nike nie ma jakiegokolwiek sensu
0
Poza Fontem jest wgl jakakolwiek alternatywa dla Laporty?
0
Czy Barcelona nie jest przypadkiem w jeszcze gorszej sytuacji finansowej niż w 2021? Brak stadionu swoje ale zarząd chyba przez te 3 lata(nie licząc meczów za hajs) nie zrobił nic by to poprawic. Nie zdziwię się jak za rok nawet Camp Nou nie skończą, a miasto zerwie umowę z Montjuïc i nie będzie gdzie grać xd
1
@Kinginiesta Tego nikt wie xd od kwietnia jak poszedł wyciek o umowie i kwocie do jakoś jeszcze do lipca gazety o tym pisały, co tydzień zmniejszać kwotę. Teraz od miesiąca jest cisza więc pewnie nie mamy innej opcji, a Nike płaci grosze
2
Zaorać ten klub i tyle. Jak nie dojdzie zmiany typu rezygnacja z socios i prywatny właściciel to ten klub nie jest już do uratowania
0
@July_6_BcN o a jeszcze mieli to nagranie przy powołaniu
0
@MesQueUnClub96 si
0
@MesQueUnClub96 już się nie obserwują na insta