1

@Cule1234 czyli typowe wypuszczanie plotek przez zarząd by się pozbyć zawodnika. To samo robili z De Jongiem

0

@albi dam sobie rękę uciąć że będą jaja z Camp Nou xD

0

Nie spodziewałem się, że po Bartomeu możemy trafić na kogoś kto dotrzyma mu poziomu, a w nawet go przebije

0

@MesQueUnClub96 tutaj bardziej chodzi o naciski z klubu który chce go sprzedać.

0

Czyli doszliśmy do momentu gdzie najlepsi gracze chcą odchodzić z tego cyrku

62

Aktualnie nasz najlepszy zawodnik. Nie wiem co się w tym klubie dzieje

0

@HypeR najważniejsza rola to jak się go uda sprzedać

1

@Herato zawsze to samo (wszystkie zawody) , chłopy mają identyczną

2

@ranger3120 obuwie inne bo halowym się będziesz ślizgał (taka choinka, na mączce jest inne technika ślizgu. Będziesz miał wolniejszą grę ale piłka będzie bardziej skakała.

0

@ObiwanKenobi też czytałem książkę, serialu nie oglądałem. Ale sporo ludzi zarzucało że serialowy Reacher to typowy mięśniak, w książce jednak był to cholernie inteligentny typ

0

Laporta pakuj mandzur i wypad bo z roku na rok jest coraz gorzej. Oni tam nie mają żadnego planu długoterminowego tylko wszystko na dziś

0

@mekston Sabalence z Rybakina liczyli exhibitions

0

@Wio z Alcarazem chyba jest 4:4

0

@negreanu tylko że Ferran przychodził dwa lata temu więc pewnie amortyzacją jest niższa niż w przypadku Roque którego chcą się od razu pozbyć

3

Roque swoją drogą ale co dalej w tym klubie robi Ferran? Bycie Hiszpanem działa jak immunitet czy jak

0

@jaras121 trzeba by zamykać oczy przy zbliżeniu kamery ale dałoby radę

0

Dawać viniego do nas, akurat na LS, a chłop był kibicem Barcy przed przyjściem do prześcieradeł

0

@FanBarcYxD jak nie wykupi nas prywatny inwestor to nie ma szans

1

@626 chyba ostatnio to mecz z Bayernem w 2015 gdzie i tak 3 wpuścił

4

@Faro Ter Stegen jest solidnym bramkarzem i tyle. Idealny na jakiś klub aspirujący do top4. Nic dziwnego, że każdy trener kadry wolał Nojera bez nogi.

1

@Gaz idealnie xd wykrok i łapa w górę, odprowadzenie piłki wzrokiem

0

Komentarz usunięty

5

@Zoker właśnie prawdopodobnie Nike nie przynosi takiej kasy o jakiej się mówiło. Pewnie w sądzie wyszło, że nie za bardzo można zerwać umowę i Nike teraz rozdaje karty. Imho @lucca87 Ma rację bo hajsu potrzebowaliśmy na wczoraj więc w obecnej sytuacji kontynuowanie z Nike nie ma jakiegokolwiek sensu

0

Poza Fontem jest wgl jakakolwiek alternatywa dla Laporty?

0

Czy Barcelona nie jest przypadkiem w jeszcze gorszej sytuacji finansowej niż w 2021? Brak stadionu swoje ale zarząd chyba przez te 3 lata(nie licząc meczów za hajs) nie zrobił nic by to poprawic. Nie zdziwię się jak za rok nawet Camp Nou nie skończą, a miasto zerwie umowę z Montjuïc i nie będzie gdzie grać xd

1

@Kinginiesta Tego nikt wie xd od kwietnia jak poszedł wyciek o umowie i kwocie do jakoś jeszcze do lipca gazety o tym pisały, co tydzień zmniejszać kwotę. Teraz od miesiąca jest cisza więc pewnie nie mamy innej opcji, a Nike płaci grosze

2

Zaorać ten klub i tyle. Jak nie dojdzie zmiany typu rezygnacja z socios i prywatny właściciel to ten klub nie jest już do uratowania

0

@July_6_BcN o a jeszcze mieli to nagranie przy powołaniu

0

0

@MesQueUnClub96 już się nie obserwują na insta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?