Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@draxidox na pewno dla niej to nie była ostatnia wieczerza
0
@MesQueUnClub96 xDDDDDDD
0
Wrzucam klasyka z okazji tenisa na IO
1
@J4no mogli zrobić parodię przybycie Mahometa do Mekki. Ciekawe co wtedy by się działo w Paryżu
2
@NeroTFP1 żeby chociaż do drugiej rundy doszła xd
1
@Kidd gość jasno powiedział że chce być jedynka w dużym klubie xd nwm który duży klub szuka bramkarza i w jakim klubie by zagrał po roku bez gry xd
0
@FCB24 kupili go by odpowiedzieć na Endricka i tyle
0
@Rewolucja123 topowe sezony wypisałeś 4 z czego tylko raz w 2014/15 rzeczywiście dawał coś extra w LM.
4
Jedyne co się zgadza to pierwsze miejsce xd
0
@alone49 oni tego nie zamknęli teraz na wieczory? Przez to jaka tam burda była
1
@aspr1me Obrador del Croissant mega polecam jeśli chodzi o typowo francuskie wypieki na słodko, tylko to bardziej wziąć w łapę
0
@4drian0 ten leszcz to kto to? Pierwsze słyszę
1
@Yamal_Williams w nocy to wolę spać xd
0
@Rust_Cohle do którego dokładnie?
2
Przyszła mi koszulka Argentyny. Gdzie mam się zgłosić by zostać oficjalnie członkiem Ambasady?
1
@NeroTFP1 on to kariere co tydzień kończy xd
2
@BulaKG lichess?
15
@Encore chłop w 2017 był w najlepszym momencie swojej kariery jeśli chodzi o top formę. Przecież w tym dwumeczu z PSG to on nas ciągnął, nawet w tym 4:0 jedynemu się chciało biegać, z Juve potem to samo. Każdy stoi i w łeb 3:0 tylko Neymar próbował. Mega szkoda że odszedł, z nim w 2019 byśmy wygrali LM, nawet nwm czy w 2018 by się nie udało bo ta Roma to szkoda gadać
0
@Kozinho. 100% jacyś Azjaci to zamówili xd
0
@Kgorecki2500 a oni nie mieli dostawać polowania? Chyba taka jest tam ugoda
1
@AduŚ07 po strzale w łeb jak ciśnienie idzie to tak wygląda, dodatkowo po strzał upadł na cegły. To nie film ze po strzale w głowie jest tylko dziura
0
@Tomaszekkkkk ta
0
@Antimadridista_WR podroby które nawet kodu nie potrafią zarżnąć to gowno a nie podróby
0
@kamil7-97 kozak ale nie ma mojego rozmiaru …
0
@Rewolucja123 jakie PSG miało skrzydła? XD łamiący do środka Mbappe i na PS Dembele co każdy wie jaki to poziom. A Bayern? Same i Gnabry, żaden z tej dwójki to nie jest szarpiący skrzydłowy. Te drużyny nie miały takich skrzydeł i Hiszpania teraz to jakiś wyjątek ze się taka ekipa trafiła. Też się mówi że 9 zanika. Nagelsman tak kombinował bez 9 ze po pozbyciu się Lewego stracił robotę i Bayern musiał sprowadzać Kane XD do takiej gry jak mówisz to potrzeba idealnych zawodników i idealnej taktyki, wszystko musi chodzić idealnie.
0
@Derean 60 baniek podobno Atleti chce. Felix i Olmo to takie same placki, już mamy jednego Ferrana
9
@NeroTFP1 po co oni tego Olmo grzeją dalej od 4 lat. Dobra chłop teraz zagrał spoko Euro ale to dalej jest Olmo XD
2
@blakkudium koszulka jest całkiem ok ale był potencjał na mega zajebistą koszulkę i jak zwykle nie wyszło
0
@tomek8756 ja mam z tamtego sezonu, będzie pamiątkowa z 27
0
@Pedri16Future ale to ciało by jeszcze było zachowane? Jak on by tam musiał z dwa czy trzy lata leżeć. Chyba że to świeże jakieś i jeśli to on to chłop żył kilka lat w tej samej mieścinie