5

@draxidox na pewno dla niej to nie była ostatnia wieczerza

0

@MesQueUnClub96 xDDDDDDD

0

Wrzucam klasyka z okazji tenisa na IO

1

@J4no mogli zrobić parodię przybycie Mahometa do Mekki. Ciekawe co wtedy by się działo w Paryżu

2

@NeroTFP1 żeby chociaż do drugiej rundy doszła xd

1

@Kidd gość jasno powiedział że chce być jedynka w dużym klubie xd nwm który duży klub szuka bramkarza i w jakim klubie by zagrał po roku bez gry xd

0

@FCB24 kupili go by odpowiedzieć na Endricka i tyle

0

@Rewolucja123 topowe sezony wypisałeś 4 z czego tylko raz w 2014/15 rzeczywiście dawał coś extra w LM.

4

Jedyne co się zgadza to pierwsze miejsce xd

0

@alone49 oni tego nie zamknęli teraz na wieczory? Przez to jaka tam burda była

1

@aspr1me Obrador del Croissant mega polecam jeśli chodzi o typowo francuskie wypieki na słodko, tylko to bardziej wziąć w łapę

0

@4drian0 ten leszcz to kto to? Pierwsze słyszę

1

@Yamal_Williams w nocy to wolę spać xd

0

@Rust_Cohle do którego dokładnie?

2

Przyszła mi koszulka Argentyny. Gdzie mam się zgłosić by zostać oficjalnie członkiem Ambasady?

1

@NeroTFP1 on to kariere co tydzień kończy xd

2

@BulaKG lichess?

15

@Encore chłop w 2017 był w najlepszym momencie swojej kariery jeśli chodzi o top formę. Przecież w tym dwumeczu z PSG to on nas ciągnął, nawet w tym 4:0 jedynemu się chciało biegać, z Juve potem to samo. Każdy stoi i w łeb 3:0 tylko Neymar próbował. Mega szkoda że odszedł, z nim w 2019 byśmy wygrali LM, nawet nwm czy w 2018 by się nie udało bo ta Roma to szkoda gadać

0

@Kozinho. 100% jacyś Azjaci to zamówili xd

0

@Kgorecki2500 a oni nie mieli dostawać polowania? Chyba taka jest tam ugoda

1

@AduŚ07 po strzale w łeb jak ciśnienie idzie to tak wygląda, dodatkowo po strzał upadł na cegły. To nie film ze po strzale w głowie jest tylko dziura

0

0

@Antimadridista_WR podroby które nawet kodu nie potrafią zarżnąć to gowno a nie podróby

0

@kamil7-97 kozak ale nie ma mojego rozmiaru …

0

@Rewolucja123 jakie PSG miało skrzydła? XD łamiący do środka Mbappe i na PS Dembele co każdy wie jaki to poziom. A Bayern? Same i Gnabry, żaden z tej dwójki to nie jest szarpiący skrzydłowy. Te drużyny nie miały takich skrzydeł i Hiszpania teraz to jakiś wyjątek ze się taka ekipa trafiła. Też się mówi że 9 zanika. Nagelsman tak kombinował bez 9 ze po pozbyciu się Lewego stracił robotę i Bayern musiał sprowadzać Kane XD do takiej gry jak mówisz to potrzeba idealnych zawodników i idealnej taktyki, wszystko musi chodzić idealnie.

0

@Derean 60 baniek podobno Atleti chce. Felix i Olmo to takie same placki, już mamy jednego Ferrana

9

@NeroTFP1 po co oni tego Olmo grzeją dalej od 4 lat. Dobra chłop teraz zagrał spoko Euro ale to dalej jest Olmo XD

2

@blakkudium koszulka jest całkiem ok ale był potencjał na mega zajebistą koszulkę i jak zwykle nie wyszło

0

@tomek8756 ja mam z tamtego sezonu, będzie pamiątkowa z 27

0

@Pedri16Future ale to ciało by jeszcze było zachowane? Jak on by tam musiał z dwa czy trzy lata leżeć. Chyba że to świeże jakieś i jeśli to on to chłop żył kilka lat w tej samej mieścinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?