6

@Kostek931 Hiszpanie używają takich słów i ciężko to jednoznacznie przetłumaczyć

0

@Krzysztof1987 skibidi toilet

3

@NeroTFP1 w końcu co z tym wyszło? wywalili go z KS czy dalej tam siedzi/co robi teraz?

0

@kuz problem z Inigo jest tak że to raczej kwestia czasu jak się rozleci a na obronie Garcia i Cubarsi ciężko polegać

3

@kamyk_23 widać że chłop ma coś z głową

0

@MesQueUnClub96 a Musiala kiedy wraca

1

@Nefir na razie bez szału ale i Bilbao gra w kratkę

0

@Sebastian7 A Haaland? Czy on nic poza liga nie strzelił?

0

Ciekawy jestem jak Casado poradzi sobie z rywalami klasy Bayern i Real. No i jak wróci nasza pomoc to oby nie poszedł w odstawkę

5

Casado bardzo przyjemny pomocnik. Wiadomo, że inna pozycja niż Fermin ale chłop wygląda zdecydowanie lepiej.

1

@esem91 Anka wrzucała na insta, że wraca do bachaty więc to chyba ostatnie podrygi Roberta

1

Martin jaki to jest placek

0

@Pnog37 tylko Cubarsi to kryminał dzisiaj, a Garcia na ŚO to też nie ogarnia

0

Zdejmuj Cubarsiego, Garcia na ŚO i do środka De Jong. Garcia na ŚPD to jest granie dwójka w pomocy

2

Fort dzisiaj mega spoko, nawet Alaves ogarnęło, że nie ma co ich lewą pchać i wszystko idzie przez Balde xD

0

Pena to elektrykiem powinien zostac

0

Fort jakis uraz chyba

1

Za Xaviego by było pewnie 1:1 do przerwy, bo po 1:0 byśmy im oddali piłke

9

Ferran zszedł i zaczęliśmy strzelać

3

spalonym spalonym ale nie ma co się oszukiwać. Z Pena nie ma na co liczyć w tym sezonie i Wojtek w pierwszym to mus

2

Wojtek by to wyjął

5

ale Raphinia też w końcu zaczął widzieć Lewego bo tak u Xaviego to nie za bardzo sobie podawali

0

Jedyny plus Ferrana jest taki, że gorzej niż w dwóch poprzednich meczach to raczej nie zagra

0

@Popitek12 Camila Morrone Tak

9

Nie no Ferran nie ma absolutnie żadnego prawa, by wyjść w pierwszym.

52

typowa kontuzja by na kadre nie pojechal

0

@ObiwanKenobi jak Villareal przez 60 minut na luzie sobie wychodzili z tego pressingu XD potem już sił nie starczyło na granie takiej piłki

1

@kanver_ jeżeli tak wygląda Vini w świetnej formie to xD

0

@Faro gość gra tak samo od wiosny. Nie wiem czy on wtedy złapał jakiś uraz czy o co chodzi ale wygląda to średnio (patrząc na jego możliwości)

2

Rudiger łapie chłopa w pół, a ten nic nie gwizdze i z tego lelci prawie akcja bramkowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?