Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kostek931 Hiszpanie używają takich słów i ciężko to jednoznacznie przetłumaczyć
0
@Krzysztof1987 skibidi toilet
3
@NeroTFP1 w końcu co z tym wyszło? wywalili go z KS czy dalej tam siedzi/co robi teraz?
0
@kuz problem z Inigo jest tak że to raczej kwestia czasu jak się rozleci a na obronie Garcia i Cubarsi ciężko polegać
3
@kamyk_23 widać że chłop ma coś z głową
0
@MesQueUnClub96 a Musiala kiedy wraca
1
@Nefir na razie bez szału ale i Bilbao gra w kratkę
0
@Sebastian7 A Haaland? Czy on nic poza liga nie strzelił?
0
Ciekawy jestem jak Casado poradzi sobie z rywalami klasy Bayern i Real. No i jak wróci nasza pomoc to oby nie poszedł w odstawkę
5
Casado bardzo przyjemny pomocnik. Wiadomo, że inna pozycja niż Fermin ale chłop wygląda zdecydowanie lepiej.
1
@esem91 Anka wrzucała na insta, że wraca do bachaty więc to chyba ostatnie podrygi Roberta
1
Martin jaki to jest placek
0
@Pnog37 tylko Cubarsi to kryminał dzisiaj, a Garcia na ŚO to też nie ogarnia
0
Zdejmuj Cubarsiego, Garcia na ŚO i do środka De Jong. Garcia na ŚPD to jest granie dwójka w pomocy
2
Fort dzisiaj mega spoko, nawet Alaves ogarnęło, że nie ma co ich lewą pchać i wszystko idzie przez Balde xD
0
Pena to elektrykiem powinien zostac
0
Fort jakis uraz chyba
1
Za Xaviego by było pewnie 1:1 do przerwy, bo po 1:0 byśmy im oddali piłke
9
Ferran zszedł i zaczęliśmy strzelać
3
spalonym spalonym ale nie ma co się oszukiwać. Z Pena nie ma na co liczyć w tym sezonie i Wojtek w pierwszym to mus
2
Wojtek by to wyjął
5
ale Raphinia też w końcu zaczął widzieć Lewego bo tak u Xaviego to nie za bardzo sobie podawali
0
Jedyny plus Ferrana jest taki, że gorzej niż w dwóch poprzednich meczach to raczej nie zagra
0
@Popitek12 Camila Morrone Tak
9
Nie no Ferran nie ma absolutnie żadnego prawa, by wyjść w pierwszym.
52
typowa kontuzja by na kadre nie pojechal
0
@ObiwanKenobi jak Villareal przez 60 minut na luzie sobie wychodzili z tego pressingu XD potem już sił nie starczyło na granie takiej piłki
1
@kanver_ jeżeli tak wygląda Vini w świetnej formie to xD
0
@Faro gość gra tak samo od wiosny. Nie wiem czy on wtedy złapał jakiś uraz czy o co chodzi ale wygląda to średnio (patrząc na jego możliwości)
2
Rudiger łapie chłopa w pół, a ten nic nie gwizdze i z tego lelci prawie akcja bramkowa