Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean tylko to trzeba umiejętnie robić ,a Fati zawsze jest nie tam gdzie trzeba
2
ale ten strzał Pedriego to czuje, że Thibo by wyjął
23
12 bramek w lidze w lutym, a teraz w październiku xD
8
Lewy lepiej broni niż Pena
13
dobrze, że Real nie ma tego Joselu bo jakby zaczeli grac 1000 wyrzutek na tego Pene to by nie było co zbierać
5
porównajcie te mecze do tego co ostatnie dwa sezony graliśmy w lidze za Xaviego xD
3
Balde i Fati na lewej stronie to jak Cory i Trevor z chłopaków z baraków
1
Pedri jaki benger
0
on chyba zawsze strzela w ten sam róg nie? xD
0
chłop mógłby ładować pod ladę, a nie ta baletnica
0
Robert i ten jego rozbieg
4
Casado pewnie wyjdzie jako starter z Realem i Bayernem. Jak się nie spali w tych meczach to nie byłbym taki pewny czy zdrowy Frenkie będzie starterem
0
@DIPENSE to że to patałach to wiem, ale ludzie tutaj nogami go bronili xD
4
nie jestem taki pewny czy ten Pena to lepiej gra nogami niz Szczesny
5
Casado to sie przyjemniej ogląda niż De Jonga w większości spotkań
0
@Technik imho dzisiaj nie zagra, bo raczej nie wejdzie w meczu z Bayernem czy Realem więc szkoda go marnować
1
@Bogan jak chcesz nie pylaste i ładgoniejsze to szukaj argentynek (guarani, verda mate, te jaguary sobie odpuść). Coś pewnie z tych najlepiej: Taragui, Amanda, Rosamonte, Pipore, Aguantadora, Playadito. Ja swego czasu bardzo dużo Rosamonte piłem, teraz raczej, głównie urugwajki
0
Może Flick robi IQ 200 i poświęci mecz z Bayernem by był powód na stawianie na Wojtka
0
@Messi96_96 ter Stegen z Monako
2
@macio_944 ja to się obawiam tam długich piłek za plecy obrońców na Mbappe czy Viniego. Coś jak Monaco grało
0
@tbas dobry pomysł z allegro, zapytam
0
@Hosh ale nawet na olx?
0
@tbas też mi to przeszło przez myśl ale gość ma kilka sztuk + inną elektronikę z innych firm, może ma jakiś dostęp. kiedyś tak kupiłem rakietę do tenisa bo chłop pracował w yonexie i miał dostęp ze zniżkami
0
@pt9 no właśnie ja podobnie xD
@tbas jest dziwne i gość nie ma paragonu xD mówił, że dostał kilka i sprzedaje. ale mam niby pozytywne oceny na olx i sprzedaje troche tej elektroniki, konto ze stażem
0
@Prorokk nowy sprzęt, zapakowany nie otwierany
0
kupowanie nowego sprzętu bez gwarancji ale z ceną z 30% niższą niż rynkowa na olx. tak czy nie? znalazłem na olx einka na którego poluje już jakiś czas, no i cenowo wychodzi bardzo fajnie ale martwi trochę brak tej gwarancji
0
no niestety jeden z tych droższych transferów na którym tylko straciliśmy i wypchnie się go za paczke fajek albo i frajer
2
@karolup dodatkowo Pena już coś w tym sezonie bronił i dalej wyglądało to jak rok temu. Tylko miał kosmicznego farta że sporo bramek to spalone
1
Szczęsny niech zrobi swoje firmowa zagranie jak kiedyś z Fabianem w Arsenalu. Czyli kontuzjuje bramkarza na treningu.
4
Flick jak typowy Niemiec nienawidzi Polaków, a Lewego pewnie uważa za swojego rodaka