0

@Derean tylko to trzeba umiejętnie robić ,a Fati zawsze jest nie tam gdzie trzeba

2

ale ten strzał Pedriego to czuje, że Thibo by wyjął

23

12 bramek w lidze w lutym, a teraz w październiku xD

8

Lewy lepiej broni niż Pena

13

dobrze, że Real nie ma tego Joselu bo jakby zaczeli grac 1000 wyrzutek na tego Pene to by nie było co zbierać

5

porównajcie te mecze do tego co ostatnie dwa sezony graliśmy w lidze za Xaviego xD

3

Balde i Fati na lewej stronie to jak Cory i Trevor z chłopaków z baraków

1

Pedri jaki benger

0

on chyba zawsze strzela w ten sam róg nie? xD

0

chłop mógłby ładować pod ladę, a nie ta baletnica

0

Robert i ten jego rozbieg

4

Casado pewnie wyjdzie jako starter z Realem i Bayernem. Jak się nie spali w tych meczach to nie byłbym taki pewny czy zdrowy Frenkie będzie starterem

0

@DIPENSE to że to patałach to wiem, ale ludzie tutaj nogami go bronili xD

4

nie jestem taki pewny czy ten Pena to lepiej gra nogami niz Szczesny

5

Casado to sie przyjemniej ogląda niż De Jonga w większości spotkań

0

@Technik imho dzisiaj nie zagra, bo raczej nie wejdzie w meczu z Bayernem czy Realem więc szkoda go marnować

1

@Bogan jak chcesz nie pylaste i ładgoniejsze to szukaj argentynek (guarani, verda mate, te jaguary sobie odpuść). Coś pewnie z tych najlepiej: Taragui, Amanda, Rosamonte, Pipore, Aguantadora, Playadito. Ja swego czasu bardzo dużo Rosamonte piłem, teraz raczej, głównie urugwajki

0

Może Flick robi IQ 200 i poświęci mecz z Bayernem by był powód na stawianie na Wojtka

0

@Messi96_96 ter Stegen z Monako

2

@macio_944 ja to się obawiam tam długich piłek za plecy obrońców na Mbappe czy Viniego. Coś jak Monaco grało

0

@tbas dobry pomysł z allegro, zapytam

0

@Hosh ale nawet na olx?

0

@tbas też mi to przeszło przez myśl ale gość ma kilka sztuk + inną elektronikę z innych firm, może ma jakiś dostęp. kiedyś tak kupiłem rakietę do tenisa bo chłop pracował w yonexie i miał dostęp ze zniżkami

0

@pt9 no właśnie ja podobnie xD
@tbas jest dziwne i gość nie ma paragonu xD mówił, że dostał kilka i sprzedaje. ale mam niby pozytywne oceny na olx i sprzedaje troche tej elektroniki, konto ze stażem

0

@Prorokk nowy sprzęt, zapakowany nie otwierany

0

kupowanie nowego sprzętu bez gwarancji ale z ceną z 30% niższą niż rynkowa na olx. tak czy nie? znalazłem na olx einka na którego poluje już jakiś czas, no i cenowo wychodzi bardzo fajnie ale martwi trochę brak tej gwarancji

0

no niestety jeden z tych droższych transferów na którym tylko straciliśmy i wypchnie się go za paczke fajek albo i frajer

2

@karolup dodatkowo Pena już coś w tym sezonie bronił i dalej wyglądało to jak rok temu. Tylko miał kosmicznego farta że sporo bramek to spalone

1

Szczęsny niech zrobi swoje firmowa zagranie jak kiedyś z Fabianem w Arsenalu. Czyli kontuzjuje bramkarza na treningu.

4

Flick jak typowy Niemiec nienawidzi Polaków, a Lewego pewnie uważa za swojego rodaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?