0

@Fake69 on z Bayernem to grał czasami wyżej, niż Lewy i wtedy w pomocy był tylko Pedri i Casado

3

@soczeq real ma problemy z zespołami grającymi dobrze jako kolektyw, słabo wychodzą z pressingu i sami nie potrafią go zakładać. no tak szczerze to nic się kupy nie trzyma i nie ma przesłanek by mieli to wygrać. chyba, że jakieś indywidualności i nasze błędy o tym zdecyduja

0

mega fizyczny środek Realu, Beli pewnie grał na 9 jak rok temu

0

@nowy19pl no prawdopodobnie tak właśnie zagrają

1

@Miszak to nie jest fake historia? bo koszulka to nie jest meczówka z mistrzostw świata? chyba, że Xavi sam kupił koszulkę xD

12

@Kgorecki2500 najlepszy wybór na kandydata i najgorszy wybór na prezydenta

0

@BulaKG to zdjęcie w Paryżu robione, z Barcelony to wrzuciła jak w samych gaciach w morzu stoi

1

@Foro zależy od trybun ofc ale lateral cos koło 300 euro był

1

1

@ranger3120 żel do mycia twarzy codziennie rano i wieczór, do tego krem, bo skóra wysuszona po myciu, 1/2 razy w tygodniu dochodzi peeling.

1

@JohnnySilverhand Swiecicki Valencii? To Piechota byl niby za nietoperzami

0

Swiecicki to tez realowiec?

1

@Zoker wczoraj zabrakło mu tylko 3 goli do hat-tricka

0

@Mitch_Atleta Lewy dopiero co miał kartę więc nic dziwnego, że mu nie dadzą. Raphinia jest grywalną kartą i będzie SBC stąd tylko 87. Dali by mu 90 to SBC by musiało być za 3 miliony. Skąd info o Lukaku?

1

@Kidd @adi7adi8 no tak ale też taki Thiago coś tam potrafił przyswirowac gdzie w środku biegali Iniesta, Xavi czy Fabregas. Wiadomo jak się potem potoczyło.

3

@adi7adi8 z drugiej strony dostawali szansę w PK i tam za wielkie talenty uchodzili gracze typu Alena

0

W la Masi cały czas się respily jakieś talenty tylko nie dostali szans bo ciężko się było przebić i przepadli? Czy po prostu teraz nam się fartnelo i tacy zawodnicy trafiają się raz na jakiś czas?

3

@SelloutCrowd mega sie to w oczy wczoraj rzuciło xd

21

pensja 10 netto jest nie do przyjęcia u nas

1

@Pnog37 o dziwo Pedri jakoś długo się trzyma jak na niego

1

@pacior95 Ferranowi siadła psychika i wygląda na to, że już nie do odratowania. Przecież jak przyszedł to coś tam jeszcze kopał, teraz to jest dno i dwa metry mułu

1

@SirBobby @Kidd znalazłem coś, że była kosa z tym Salihamidžić, nie dostał transferów jakich chciał, zgłosiła się kadra to poszedł.

0

@Muszynianka od dwóch lat używam 4.0 i topka

0

@SirBobby @Vekk serio tak dla kadry zostawił?

0

Dlaczego Flick właściwie odszedł z Bayernu? Tam była jakaś kosa z transferami czy jak?

0

@NeroTFP1 Raphinia to ostatnio prime Rivaldo

0

@BartqRKO no totalnie i to akcentowanie na ostatnią sylabę

0

@ShawnC Bo Pedri nie wszedł w mecz. Jak Pedri zaczął grać to i Casado zaraz podłapał i już była kontrola

0

@Szklaner ale skąd wiemy czy Casado musiał dojrzeć, skoro nie dostawał nawet szans xD a głosy z młodzieżówek, że to serio fajny zawodnik to pojawiały się od 3-4 lat conajmiej/

2

@macio_944 Real zupełnie nie potrafi zakładać pressingu i ma problemy z wychodzeniem spod. Serio to nie może się nie udać. Tylko jakieś długie lagi i przebłyski Viniego mogą to spieprzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?