Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 jak ci kurier zawinal to juz chyba po huhu
7
Ale Flick tam wściekły jest, chlopaki juz nie maja co na wolne liczyc
9
Ale im Flick zjebe zrobi w szatni z jakim oni nastawianiem wyszli
6
Dobra Flick zdejmuj tych ważnych bo już Espanyol zaczyna
0
@Pnog37 Balde to Hiszpan więc IQ z miejsce większe niż ci latynosi
1
Wątpię że Araujo tak będzie ogarniał granie na spalone. Chłop jest na to za głupi
1
No Robercik mega traci na obecności Olmo. Flick będzie musiał jakoś to wykombinować
0
Znowu w jajca dostał?
0
Na obecności Olmo nie traci Robercik?
7
Olmo zaczyna wyścig o zawodnika miesiąca xd
1
XDDDDDD te spalone to hit
3
Xavi dał mu 50 minut w całym sezonie bo wolał grać łysym
19
Casado jaki to jest złoty chłopak
0
Yamal to gra jakby miał 30 lat
0
dziala wam ten zjebany canal online? nic nie moge ogladac bo jaka aktualizacja oprogramowania, jak ja to na kompie w przegladace ogladam
11
Pedri jeszcze dostał nagrodę dla u23 gracza miesiąca XD człowiek aż zapomniał, że on jeszcze z tych młodych
1
@misterio hijo de puta
1
@Wasacz_ si to prawda. Jeszcze vukov to był niezły świr więc na pewno nie pomagało
0
ooo Goran nowym trenerem Ryby? Ale zajebisty wybór
1
@adi7adi8 Rybakina to absolutny TOP
11
Leao to taki Dembele na fejku
1
@MroQ to ma sens bo Fermin jako ten spo to gra zdecydowanie za wysoko. Wystarczy popatrzeć gdzie biegał Olmo który szukał miejsca pomiędzy liniami obrony i pomocy Realu, a Fermin to dość często był bardziej wysunięty niż Lewy. Dlatego z Ferminem nie mieliśmy kontroli bo w środku był tylko Pedri i Casado
4
@DLFCB odklejency mi dzisiaj tutaj pisali że Rodri lepszy
0
@mcsarna Rodri nie ma szybkości ani nawet tej mitycznej siły gdzie go jakiś Musiała na euro przestawiał jak chce
0
@pt9 nie ma szans, Rodri nie ogarnia takiej szybkiej gry jak wtedy chodziła piłka. I nawet sam wymieniłeś rzeczy w których Busi był lepszy i to one były kluczowe że tak pasował przy Xavim czy Iniescie.
0
@MesQueUnClub96 no mega zjada już to pokazał w meczu z Niemcami na euro, w dwu meczu z Realem czy nawet finale z Anglią. Rodri to pachoł przy Busin
1
@Sulimo co ty pierdolisz
0
Ćwiąkała powiedział, że Rodri to lepsza wersja Busquetsa. Co go odkleiło
0
@Wasacz_ no ona
1
@PatrychoO Pewnie sbc o potm Putellas