Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Biorę to na siebie, trzeba wyciągnąć wnioski i zmienić czip
29
Najlepsze jest to, że nasza pomoc wygląda najgorzej w momencie gdy do gry wrócił każdy pomocnik xD
0
@Beztroskii tutaj raczej widać typowy brak skrzydła, kogoś kto weźmie piłke i przejdzie te 10 metrów robiąc miejsce. Obecnie pchamy wszystko środkiem, a nasza pomoc nie dojeżdza.
0
oby teraz nie zawalili w LM, de Jong aktualnie to powinien być ostatni wybór do gry w pomocy
3
Casado dostał to czerowo ale zostało 10 minut i myślałem, że to dowiozą. A tutaj Kounde taki kryminał
0
w obecnej piłce trzeba mieć skrzydłowego i tyle. Nico to był obowiązek w lecie
7
De Jong to jest ten z ostatnich z genem przegrywu, pozbyć się jak najprędzej.
1
Od meczu z Realem widać mocny zjazd. Już ten mecz z Espanyolem był mocno przepchany
1
6pkt i dwa mecze to stracić xD
1
Lewy powinien zostać
0
De Jong mógł ładować
0
@Seledynowy tu nawet nie chodzi o Yamala. Po prostu nie da się grać bez skrzydła w obecnym futbolu
0
Przewalimy to i po przewadze xd
1
Identycznie jak za Xaviego xd
1
@Comentateiro to jest faul na żółtą
0
Soto daj czerwo Aspasowi xD
0
Martin to taki sam idiota jak Grado xD
3
chłopie zdejmuj go bo zaraz mu dadzą kartkę xd
0
Martin zaraz wyleci
0
Olmo dzisiaj albo niecelnie albo leży na ziemi
0
4 minuta i Martin raz złamana linia i żółta kartka
1
Martin zjazd do bazy bo będzie w 10
5
Casado, Pedri i Gavi. Ale pomoc
0
ponawiam jeszcze raz, wiadomo co z tymi koszulkami z logo na 125 lecie? to wychodzi czy nie
0
@MesQueUnClub96 ale ile to wyciekalo filmikow z malolatmi z gimnazjum xD
0
@Ziemny chcesz oglądać jak gosc, gosciowi owala petarde?
3
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/467762536_122110194578600331_1358242008152421954_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=sBDehxdCjX0Q7kNvgHCzI0J&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=AYgGs2cdd2r4pbeamdetokP&oh=00_AYAvUW60Ls8yXVJ2GcIPw-A_nRmUE_IlKeODUxXco0WClQ&oe=6747DE66
z nowym memem
1
@karszun najlepsza zawodniczka w kobiecej piłce
0
@Chaoss pewnie strava
1
@Wasacz_ różnica jest taka że jak rządziła Gronkiewicz to serio się coś w tej Warszawie działo. Potem ludzie głosowali na Trzaska z myślą że będzie tak jak było