0

Biorę to na siebie, trzeba wyciągnąć wnioski i zmienić czip

29

Najlepsze jest to, że nasza pomoc wygląda najgorzej w momencie gdy do gry wrócił każdy pomocnik xD

0

@Beztroskii tutaj raczej widać typowy brak skrzydła, kogoś kto weźmie piłke i przejdzie te 10 metrów robiąc miejsce. Obecnie pchamy wszystko środkiem, a nasza pomoc nie dojeżdza.

0

oby teraz nie zawalili w LM, de Jong aktualnie to powinien być ostatni wybór do gry w pomocy

3

Casado dostał to czerowo ale zostało 10 minut i myślałem, że to dowiozą. A tutaj Kounde taki kryminał

0

w obecnej piłce trzeba mieć skrzydłowego i tyle. Nico to był obowiązek w lecie

7

De Jong to jest ten z ostatnich z genem przegrywu, pozbyć się jak najprędzej.

1

Od meczu z Realem widać mocny zjazd. Już ten mecz z Espanyolem był mocno przepchany

1

6pkt i dwa mecze to stracić xD

1

Lewy powinien zostać

0

De Jong mógł ładować

0

@Seledynowy tu nawet nie chodzi o Yamala. Po prostu nie da się grać bez skrzydła w obecnym futbolu

0

Przewalimy to i po przewadze xd

1

Identycznie jak za Xaviego xd

1

@Comentateiro to jest faul na żółtą

0

Soto daj czerwo Aspasowi xD

0

Martin to taki sam idiota jak Grado xD

3

chłopie zdejmuj go bo zaraz mu dadzą kartkę xd

0

Martin zaraz wyleci

0

Olmo dzisiaj albo niecelnie albo leży na ziemi

0

4 minuta i Martin raz złamana linia i żółta kartka

1

Martin zjazd do bazy bo będzie w 10

5

Casado, Pedri i Gavi. Ale pomoc

0

ponawiam jeszcze raz, wiadomo co z tymi koszulkami z logo na 125 lecie? to wychodzi czy nie

0

@MesQueUnClub96 ale ile to wyciekalo filmikow z malolatmi z gimnazjum xD

0

@Ziemny chcesz oglądać jak gosc, gosciowi owala petarde?

1

@karszun najlepsza zawodniczka w kobiecej piłce

0

@Chaoss pewnie strava

1

@Wasacz_ różnica jest taka że jak rządziła Gronkiewicz to serio się coś w tej Warszawie działo. Potem ludzie głosowali na Trzaska z myślą że będzie tak jak było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?