Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to wiem, bardziej mi chodzi o jego zachowanie/osobowość
0
Jota Jordi to jakiś odklejeniec równy nie?
0
@Popitek12 z Fridolina
4
to Flick wpuszczał Goetze w 2014. co na to ambasada?
0
@Sysia11 od Mbappe tak, od Viniego ciężko powiedzieć
0
@Popitek12 remis tam max co wyciągną, a się pewnie skończy na 1:3
0
Co do Iniego to w szoku jestem że chłop się jeszcze nie rozsypał. Przecież u Xaviego co chwilę jakieś mięśniówki były
0
@Beztroskii oni nigdy nie są w formie jak przychodzi do gry z Realem
1
@FCB24 nawet mniej bo zaczynali od 5 tysięcy
30
@Janas11224 może Szczęsny się spóźnia na każdy trening
4
@Robert_Kubica u nich im trudniej tym łatwiej. A Liverpool w formie już raz ich miał walnąć i dostał 5 na Anfield
2
@Deraxium ale informuj że Krecidlo na mikrofonie
0
@MichuZ44 a Liverpool z kim wygrał? XD cudem wyciągnięty remis z Arsenałem bez formy i Saliby
1
@ObiwanKenobi Clinton też miała więcej głosów niż Trump
1
@Rust_Cohle jak wy z nikim nie graliście. Ten Real w kryzysie was wali na Anfield
0
@Janas11224 Livepool z nikim jeszcze nie grał w tym sezonie. Arsenał bez formy i Saliby i tylko Bóg wie jak oni tam remis wyciągnęli. Trzeba czekać na Real
2
Akcja jak Messi z Alba tylko no
1
Casado co piłeczke puścił
0
Rafinia musi pokazywać Martinowi gdzie ten ma biegać xd
1
@Wasacz_ Kasatkina fajna i kibicka Barcelony ale raczej Iga na luzaku bo Daria to zwykła przebijaczka
1
@Pojedzone i tak sobie tam nie poradzi
0
@Seledynowy akurat Liverpool to by mogli walnąć
9
Spalony to najcięższy przeciwnik Realu ostatnio
0
Co ten bramkarz zrobił xd
1
Ale się Militao odbił od tego Leao xD
0
@tbas a to już ofijcalnie potwierdzone że razem są czy dalej ploty?
0
@Kidd tak
0
@CLS63AMG to zdjęcie jakieś niekorzystne, ogólnie bardzo przyjemna
0
@BorzyKrzys przynajmniej jest ładna więc nic więcej nie potrzebuje
1
@ranger3120 jak ci kurier zawinal to juz chyba po huhu