0

@FcPortoFan1999 to wiem, bardziej mi chodzi o jego zachowanie/osobowość

0

Jota Jordi to jakiś odklejeniec równy nie?

0

@Popitek12 z Fridolina

4

to Flick wpuszczał Goetze w 2014. co na to ambasada?

0

@Sysia11 od Mbappe tak, od Viniego ciężko powiedzieć

0

@Popitek12 remis tam max co wyciągną, a się pewnie skończy na 1:3

0

Co do Iniego to w szoku jestem że chłop się jeszcze nie rozsypał. Przecież u Xaviego co chwilę jakieś mięśniówki były

0

@Beztroskii oni nigdy nie są w formie jak przychodzi do gry z Realem

1

@FCB24 nawet mniej bo zaczynali od 5 tysięcy

30

@Janas11224 może Szczęsny się spóźnia na każdy trening

4

@Robert_Kubica u nich im trudniej tym łatwiej. A Liverpool w formie już raz ich miał walnąć i dostał 5 na Anfield

2

@Deraxium ale informuj że Krecidlo na mikrofonie

0

@MichuZ44 a Liverpool z kim wygrał? XD cudem wyciągnięty remis z Arsenałem bez formy i Saliby

1

@ObiwanKenobi Clinton też miała więcej głosów niż Trump

1

@Rust_Cohle jak wy z nikim nie graliście. Ten Real w kryzysie was wali na Anfield

0

@Janas11224 Livepool z nikim jeszcze nie grał w tym sezonie. Arsenał bez formy i Saliby i tylko Bóg wie jak oni tam remis wyciągnęli. Trzeba czekać na Real

2

Akcja jak Messi z Alba tylko no

1

Casado co piłeczke puścił

0

Rafinia musi pokazywać Martinowi gdzie ten ma biegać xd

1

@Wasacz_ Kasatkina fajna i kibicka Barcelony ale raczej Iga na luzaku bo Daria to zwykła przebijaczka

1

@Pojedzone i tak sobie tam nie poradzi

0

@Seledynowy akurat Liverpool to by mogli walnąć

9

Spalony to najcięższy przeciwnik Realu ostatnio

0

Co ten bramkarz zrobił xd

1

Ale się Militao odbił od tego Leao xD

0

@tbas a to już ofijcalnie potwierdzone że razem są czy dalej ploty?

0

@Kidd tak


0

@CLS63AMG to zdjęcie jakieś niekorzystne, ogólnie bardzo przyjemna

0

@BorzyKrzys przynajmniej jest ładna więc nic więcej nie potrzebuje

1

@ranger3120 jak ci kurier zawinal to juz chyba po huhu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?