0

@TheCule no tak będzie, Trzask nie ma prawa wygrac

1

@TheNekro94 on zdobył mniej procent niż Duda, gdzie wszyscy Polacy poszli głosować żeby obalić PIS. Teraz widząc co robi KO to się ludziom odechce i pójdzie tylko żelazny elektorat PISu.

Trzask może wygrać 1 ture ale drugą przewali

0

no to powodzenia dla Trzaska bo chłop prezydenckich nie wygra. Jak się w 2020 nie udało to teraz tym bardziej.

0

@LeoMessiiBarcaPepa serio takie info jest czy co? xD

0

Ta koszulka z logo na 125lecie w końcu będzie w sprzedaży? Czy jak to ma wyglądać?

0

@Kendi_Brendi spróbuj z innej przeglądarki ewentualnie przez jakiegoś vpn, nawet wbudowany z opery

0

@xvcWinterSoldier z resztą nie miała wjechać ta z logo na 125?

1

@WiecekFCB właśnie się zastanawiam czy powijać czy czekać na black friday i jakie tam promki dają. Pamiętasz ile może dawali rok czy dwa lata temu?

0

Ale to jest debil xd chłop za kilka lat się będzie tułał po jakiejś belgijskiej lidze czy wróci do Brazylii i dalej będzie wbijał szpilki Barcelonie XD

3

@urbipl ustawka ale raczej w drugą stronę by młody nie zrobił krzywdy dziadkowi

0

Potem uznają, że nie ma co w tym sezonie jednak grać na Camp Nou, wynajem montjuic się skończy i będziemy grać na estadi Cruyff

2

@dzefrej234 google slides nie starcza?

3

@Rust_Cohle we Wrocławiu więcej niż w Warszawie? Przecież w Wawie to już nawet polskiej mowy nie słychać

0

@Eskel jak ktoś ma dobre fejki to bez oryginału w łapie i fejka w drugiej nie odróżnisz niestety. dobrze by było jak by chociaż miał dowód zakupu legitnej

0

@Antimadridista_WR no ta xD bo w cale na taobao czy innej pandzie nie zamówisz sobie fejka, który ma kod przepisany z legitnego.


0

@tomek8756 oby sie Tusk nie zdziwił, Trzask miał tyle procent 4 lata temu bo się ludzie zjednoczyli by obalić PIS, a i tak nie dali rady. Teraz PO nie będzie miała więcej, sam jestem z tych co głosowali na Trzaska, a teraz prawdopodobnie nie pójdę głosować.

0

@draxidox oby Sikorskiego wybrali

0

Alvarez umawia się z Mia Khalifa. Co na to ambasada?

0

@Criss18Barca Trzaskowski przegra druga

2

@KochamInieste w tej grze nie ma sprintu

0

@sokot musisz kupić canal+online i tam dokupić pakiet ze sportem. Coś koło 74 miesięcznie chyba wychodzi jak się do newslettera zapisałeś

0

@Safrani nie szerz fejkow

0

@Azazel_Pazuzu w styczniu znowu kadra?

0

@mkord idź spać bo bredzisz jak potłuczony. Od kilku sezonów oglądam sporo damskiej piłki a ty widzę typowy kibic co przeczyta relacje z gali ZP

0

@mkord to chyba ty spałeś bo Alexia miała wiązadła i praktycznie 1.5 sezonu była bez gry. Ostatni rok Aitana ma średni i nawet tej ZP nie powinna dostać

0

@mkord nie jest i nigdy nie była xD

0

@sevs Messi to z trivelki nie robil tylko zwykle podcinki

0

@Criss18Barca No jak jest formie bez kontuzji to najlepsza na świecie

0

@Cule1234 czyli jednak nie da rady zarejestrować Olmo xD

0

Joao to coś kopie w tym czelsi czy już przystanek Arabia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?