Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheCule no tak będzie, Trzask nie ma prawa wygrac
1
@TheNekro94 on zdobył mniej procent niż Duda, gdzie wszyscy Polacy poszli głosować żeby obalić PIS. Teraz widząc co robi KO to się ludziom odechce i pójdzie tylko żelazny elektorat PISu.
Trzask może wygrać 1 ture ale drugą przewali
0
no to powodzenia dla Trzaska bo chłop prezydenckich nie wygra. Jak się w 2020 nie udało to teraz tym bardziej.
0
@LeoMessiiBarcaPepa serio takie info jest czy co? xD
0
Ta koszulka z logo na 125lecie w końcu będzie w sprzedaży? Czy jak to ma wyglądać?
0
@Kendi_Brendi spróbuj z innej przeglądarki ewentualnie przez jakiegoś vpn, nawet wbudowany z opery
0
@xvcWinterSoldier z resztą nie miała wjechać ta z logo na 125?
1
@WiecekFCB właśnie się zastanawiam czy powijać czy czekać na black friday i jakie tam promki dają. Pamiętasz ile może dawali rok czy dwa lata temu?
0
Ale to jest debil xd chłop za kilka lat się będzie tułał po jakiejś belgijskiej lidze czy wróci do Brazylii i dalej będzie wbijał szpilki Barcelonie XD
3
@urbipl ustawka ale raczej w drugą stronę by młody nie zrobił krzywdy dziadkowi
0
Potem uznają, że nie ma co w tym sezonie jednak grać na Camp Nou, wynajem montjuic się skończy i będziemy grać na estadi Cruyff
2
@dzefrej234 google slides nie starcza?
3
@Rust_Cohle we Wrocławiu więcej niż w Warszawie? Przecież w Wawie to już nawet polskiej mowy nie słychać
0
@Eskel jak ktoś ma dobre fejki to bez oryginału w łapie i fejka w drugiej nie odróżnisz niestety. dobrze by było jak by chociaż miał dowód zakupu legitnej
0
@Antimadridista_WR no ta xD bo w cale na taobao czy innej pandzie nie zamówisz sobie fejka, który ma kod przepisany z legitnego.
0
@tomek8756 oby sie Tusk nie zdziwił, Trzask miał tyle procent 4 lata temu bo się ludzie zjednoczyli by obalić PIS, a i tak nie dali rady. Teraz PO nie będzie miała więcej, sam jestem z tych co głosowali na Trzaska, a teraz prawdopodobnie nie pójdę głosować.
0
@draxidox oby Sikorskiego wybrali
0
Alvarez umawia się z Mia Khalifa. Co na to ambasada?
0
@Criss18Barca Trzaskowski przegra druga
2
@KochamInieste w tej grze nie ma sprintu
0
@sokot musisz kupić canal+online i tam dokupić pakiet ze sportem. Coś koło 74 miesięcznie chyba wychodzi jak się do newslettera zapisałeś
0
@Safrani nie szerz fejkow
0
@Azazel_Pazuzu w styczniu znowu kadra?
0
@mkord idź spać bo bredzisz jak potłuczony. Od kilku sezonów oglądam sporo damskiej piłki a ty widzę typowy kibic co przeczyta relacje z gali ZP
0
@mkord to chyba ty spałeś bo Alexia miała wiązadła i praktycznie 1.5 sezonu była bez gry. Ostatni rok Aitana ma średni i nawet tej ZP nie powinna dostać
0
@mkord nie jest i nigdy nie była xD
0
@sevs Messi to z trivelki nie robil tylko zwykle podcinki
0
@Criss18Barca No jak jest formie bez kontuzji to najlepsza na świecie
0
@Cule1234 czyli jednak nie da rady zarejestrować Olmo xD
0
Joao to coś kopie w tym czelsi czy już przystanek Arabia?