Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden a wy absolutnie nie bierzcie pod uwagę jakim plackiem jest Pena. Wolałbym tam nawet Ferrana
0
@okiemtypera_lucaxx95 absolutnie nie i 100pro, że z jakiegoś stałego fragmentu nam walną bramkę
1
@Dejvo no tak lepiej wyjść na Real czy Bayern z bramkarzem który ma 25 lat, a dalej nie wie kiedy łapać piłkę, a kiedy piąstkować. Pena miał swoją szanse rok temu i zawalił to koncertowo
4
@insp1re a czy Pena obecnie nie broni za nazwisko? Gość jest tak elektryczny, że równie dobrze może być elektrykiem. Kiedy Szczęsny się ma pokazać? Musimy czekać do momentu jak bramkarz odwali babola?
1
@ranger3120 jedzenie bez problemu
0
@krzywy nieprawda przecież jest zarejestrowany w LM
9
@lucas/catalan 400ml to mniej niż pół litra, a każdy wie ze półlitra jest dobre na dwóch pod warunkiem że drugi nie pije
5
@betonito Ziobro który ma kosę z prawcie całą służba zdrowia bo cisnął kardiologa za rzekomą śmierć jego ojca. Ja się nie dziwię xd
0
@esem91 na bramce rotacja
0
@fenix1983 Mbappe ma netto
0
@Encore przecież Roger nawet nie miał najlepszego jednoręcznego BH na tourze xD
0
@tomcias10 ja mam ultimate i od fify 13 w sumie nic dobrego nigdy nie trafiłem xD rekord to karta za 400k
0
@kanver_ Leo się przyzwyczaił do złotej piłki za mundial xD
1
@Kamilrl w listopadzie
1
@Bocheno1 sporo, chociażby Kotyze blisko domu
0
@takisobiektos po Wimbledonie będzie szukanie nowego trenera i się zaraz zacznie zmiana co pół roku
1
@Wasacz_ Rybakina to pewnie i tak nie pojedzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 słaby wybór niestety
0
@mr Barca dla mnie też Ryba top1 ale z bardzo ładnych też Kalinska
1
@SelloutCrowd jak chcesz zwiedzić no to najlepiej w centrum na starym mieście. Ja byłem niedaleko metra przy arenie byków/stacji pociągów. Centrum w jeden dzień na luzie i drugi to przejście się parkiem w tej rzece do miasteczka nauki i na plaże ewentualnie. Ale plaża to kawałek drogi jak coś
3
@Rust_Cohle on gra słabo od wiosny. Przecież dwumecz z Barceloną też był mierny
Edit: ofc słabo jak na jego możliwości
0
@Encore polecam kanał mały tenisowy mistrz. Jaime też się tam przewija. Wiadomo, że jeszcze nie ten wiek i prędzej pzy 15-16 można coś szacować ale nie wydaje mi się by to był taki talent jak Carlos
5
Betoniarek mógł to chociaż na aferę wybić a nie w aut
0
To po Lewym jest chyba
0
Boras co się wydarł
0
Ale Dawidowicz ma tępy wzrok
1
Po 15 minutach Boras z Zewlakowem juz wszystko wiedzieli. Chwalili formacje, brak drugiego napastnika i obecność Urbańskiego, brak Lewego i każdy daje 15% więcej xd
0
@KrwawiaceoczyVEB bo Probieez chciał by bramkarze grali równą ilość meczów
0
Garcia na treningu mija Szczęsnego, a Balde mu ładuje po krótszym xD