Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Daria też powinna pójść w odstawkę bo to już dawno nie jest relacja pacjent- psycholog tylko jakaś toksyczna relacja
0
A madrycioki co się produkowali ze Mbappe będzie miał 2 tygodnie ciężkich treningów by wrócić do formy
1
nie wydaje mi się by Pep był trenerem co odnajdzie się w kadrze, prędzej jako selekcjonera widziałbym Carlo
1
O Szczęsny już w dziadka grał dzisiaj na treningu i brał udział w treningu drużynowym. To chyba już gotowy do grania będzie
0
@Cyzix dawaj Linka
0
@BorzyKrzys jak już to za rok ale to musiałby Barca dalej dominować i Pajor strzelić sporo ważnych bramek
2
@Culers @PatrychoO ludsie w kom piszą że kontuzjowana ale nic więcej nie wiadomo
0
@Krzywy95 perfumhub do porównania cen, a zapach to raczej kwestia indywidualna i nie ma co iść w blindbuye
2
@Culers chyba z klubu nie było, ten wrześniowy dyskomfort to jakiś dziennikarz podawał
0
@Criss18Barca też polecam chromecast. Używam 2 lata i zero problemów
1
@PatrychoO no było jakoś we wrześniu chyba że ma lekki uraz i nie będzie w najbliższym meczu ale od tamtej pory cisza.
@Culers Na treningach jej nie widać i sama rzadko co na insta wrzuca
0
@PatrychoO co się z Salma dzieje? Na insta u niej nic nie widać i chyba z klubu zero info
0
Kobitki z Espanyolem przegrywają
1
Strasznie dziwny typ ten de la fuente
0
@TheNekro94 chyba juz tylko na Garosie ma szanse
0
Ten Leao fajny, chyba ze to na tle Polaków tak wygląda
0
@MesQueUnClub96 ile Fabian ma?
0
Piękny jedzie na botoksie?
0
Krychowiak aż 16 meczów więcej niż Szczęsny. Trochę szok
0
Borek tak złożył zdanie, że zabrzmiało, że to Ebi nie żyje
0
@VegetaPolska dlatego lata na imprezy do Szwecji
3
"Kylian Mbappé miał poinformować francuski związek piłkarski, że grać tylko w najważniejszych meczach.
Do priorytetów Mbappé należy wygranie Złotej Piłki w tym sezonie, dlatego nie chce ryzykować kontuzji."
Fabrizio Romano
0
@Fantastyczny Chłopiec chłop 11 miesięcy bez gry i chcesz mu dawać 30 minut z Realem i Bayernem? Obecnie Gavi to nie jest żadne wzmocnienie i przy zdrowych Olmo, De Jongach raczej nie ma szans na podniesienie się z ławki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ali3gator dlatego powinien być jeden ciągły ale krótszy sezon klubowy, potem miesiąc zgrupowania i grania kadry.
4
@Aragorn33 a ten młody od prześcieradeł w KS w la liga bonita opowiadał jak to Mbappe będzie miał dwutygodniowe przygotowania jak w pre sezonie
0
@Arden a Olmo wiadomo?
0
@Eto'o9 R10 Ter Stegen który prosił zarząd by nie ściągali mu konkurencji by się miał nagle na to zgodzić? po powrocie po takiej kontuzji?
0
używa ktoś z was jakiegoś remarkable, jakiegoś kindlowego einka czy ogólnie einka i coś polecacie? Głównie notatki i czytanie publikacji naukowych (na kompie/tablecie się tragicznie czyta, a papier dużo zajmuje) i robienie do nich notatek.
6
@Kostek931 Hiszpanie używają takich słów i ciężko to jednoznacznie przetłumaczyć