La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

2

Osobiście nie jestem za pozostaniem Xaviego, ale było wiele sytuacji, gdzie trener w następnym sezonie zamykał wszystkim mordy. Przykład np Ancelottiego, który rok temu dostał od City 4:0 i przegrał z nami ligę z dużą stratą punktów, a w tym roku wygrają Lige i znów są głównym faworytem w Lidze Mistrzów. Mam nadzieję, że podobna sytuacja będzie u nas. Xavi zostaje, więc trzeba go wspierać i dać szansę, bo nic innego nam nie zostało.

1

@Arden tylko Ancelotti to jest jednak marka wśród trenerów i topka w historii, a Xavi to jest studenciak

0

@Arden
Tyle tylko, że Carlo wcześniej zdobył LM i mistrzostwo, a w poprzednim sezonie odszedł np Karim i chłop potrafił to poukładać...teraz ma szansę na dublet...
Xavi jest ponad 3 lata i oczy krwawiły nawet, gdy zdobywaliśmy mistrza, a progresu nie widać.

1

@norbi77 No nie gadaj, że nie było progresu. Przecież zdobyliśmy Mistrzostwo i Superpuchar. Obrona była najlepsza w Lidze, straciliśmy najmniej bramek, w ataku było widać schematy i pomysł. Też straciliśmy Dembele, który byl kluczowy jeśli chodzi o asysty, odszedł Busi, który był filarem środka pola.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?