- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
5
Trener reprezentacji Austrii Ralf Ragnick w wywiadzie dla Kickera
"To nie jest tak, że ostrzymy sobie zęby na 3 punkty z Polską. Każdy mecz jest ważny a Polacy grają kapitalny i wesoły futbol. Potencjał kadrowy tej reprezentacji jest wciąż ogromny. To nie tylko Lewandowski. Piłkarze tacy jak: Zieliński, Zalewski, Szczęsny czy Kiwior to klasa światowa. Podkreślę to jeszcze raz, w ofensywie to z pewnością top 10 reprezentacji starego kontynentu. Obejrzeliśmy sobie razem ze sztabem ubiegłoroczny mecz Polska-Francja i to jak wysoko poprzeczkę postawiła reprezentacja Polski wcale nas zdziwiło. Uśmiech na twarzy pojawił mi się gdy zobaczyłem jak na boisko wszedł Kamil Grosicki. Nie zdawałem sobie sprawy, że on jeszcze gra w piłkę na poziomie reprezentacyjnym. Byłem wielkim zwolennikiem sprowadzenia go do Schalke w 2011 r. - podczas mojej drugiej kadencji. Pamiętam, że był dostępny za małe pieniądze a imponował szybkością i dynamiką. Został zaproszony na testy, jednak Grosicki przyjechał do nas totalnie bez formy. Na dodatek klepnął w tłustą dupę żonę Clemensa Toenniesa, a gdy ten zwrócił mu uwagę to Kamil go zliściował jak dziwkę. Chyba był pod wpływem alkoholu. Naszczał później do klubowej fontanny i kazał się wieźć do kasyna. Do 2 w nocy krzyczał z okna hotelu, że Zagłębie Ruhry musi jebać. Ja namawiałem, żeby dać mu jeszcze jedną szanse, ale ten mały pokurwieniec leciał już do Sivassporu. Kurwa ale by to chodziło po lewej Jose Manuel Jurado, w środku Klaas Jan-Huntelaar, za nim Raul, a po prawej Turbo Grosik. Przecież z taką paką to byśmy rozjebali lepiej niż teraz Leverkusen."
Awangarda piłkarska
0
@Cvzx to jakaś pasta? xD muszę przyznać że się wczytałem na poważnie xDD
2
@VegetaPolska ta xd do fontanny też myślałem że legit