Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jeden z użytkowników zamieścił wpis po niemiecku. Normalnie zgłosiłbym to do moderacji, ale sprawa jest tak poważna, że tu musi wkroczyć Błaszczak
1
Koeman przebił Setiena i Valverde. Przegra dopiero jutro, a już na konferencji zapowiada, że będą musieli wyciągnąć wnioski.
2
Dajesz nietypowe. Edit: nie udało się wstrzelić
1
@xzzxyj Ja nacieram laptopa czosnkiem i działa
5
Proszę sprecyzować "wszystko"
0
Obejrzałem uważnie ostatni mecz Bayernu i nie ma mowy na razie o Bayernie klasy Flickowej ekipy. Było dużo chaosu, sporo niepewności w defensywie, automatyzmy jeszcze nie są przesadnie widoczne. Ta ekipa na pewno nie gra w ciemno.
Jednak tak grający Bayern, mimo wszystko, potrafił z łatwością tworzyć sytuacje bramkowe, strzelił 4 gole, a agresywny pressing Lipska nie zadziałał. Jednocześnie Bayern zostawiał sporo miejsca w defensywie i Neuer musiał parę razy wykazać się skilem.
Bayern zagra wysokim pressingiem a Barca w takich okolicznościach się gubi. Z kolei nasz Koemanek ciągle jest bezradny gdy przychodzi temu przeciwdziałać.
Spodziewam się meczu w stylu tego z Bilbao, ale po drugiej stronie biegają nieco lepsi piłkarze. Chciałbym stawiać na racjonalny remis, ale z rozumu tak korzystny rezultat nie wynika.
3
To co by nasz rudy Napoleon trenerki mówił gdyby zdobył mistrza? O kurczę, aż strach myśleć.
Gladiator --------------------------- Koeman---------------------------------Chuck Norris
Którą ścieżkę obierze nasz złotousty zbawiciel?
4
O cholera, chyba Julia tak by nie trolowała? A skoro takie słowa padły, to może czas coś zrobić żeby rzeczywistość dogoniła wielkość naszego Napoleona trenerki.
1
@MesQueUnClub_87 Jednak ja przed meczem z Anglią widziałem nas w fizycznym starciu na remis.
W meczu Barcy widzę, wielką gołą barcelońską dupę, i przylatujący niemieckimi liniami lotniczymi nabijany ćwiekami, wielki bawarski pas, który tę barcelońską dupę zleje
0
@Hasszz Na sts był 2.05, Fortunie 2.03
5
Ciekawa była ta weekendowa zabawa: Ronaldo strzela, obsraj Messiego. Tak myślę sobie, że na bazie tego można by zrobić jakąś spektakularną planszówkę. Ja bym chętnie kupił i dokopał małemu.
1
@arasz1819 Ok, po meczu dostanę drugi, więc przenocuję Cię w nim jak będziesz przejazdem w Poznaniu
13
Mam nadzieję, że Stegen nie dozna kontuzji od wyciągania piłki z własnej siatki. Jednakowoż czarno widzę nasze perspektywy w starciu z Bayernem, pomimo tego, że Bayern nie pokazał jeszcze w tym sezonie spektakularnej formy
29
Zakłady bukmacherskie rozdają pieniądze!!! Płacą nieco ponad 2 za pewną wygraną Bayernu z Barcą. Nie spodziewałem się działalności charytatywnej po tych instytucjach.
4
Ja myślałem, że bydło to tylko w Texasie. O ja naiwny
4
Ale niewiele brakowało Celcie do wygranej. Gdyby nie 2 połowa Real by przegrał. Szkoda, że jest ta zasada, że są 2 połowy
15
Benzema z golem - ale atleta. To jest zawodnik, a nie Messi. Messi nie wywierał pressingu, źle kluby wybierał, chciwy był i psychicznie wysiadał w ważnych momentach.
Ps. I głowę spuszczał.
5
@Encore Swoje zrobiły też kontuzje. Oby tym razem ich uniknął
62
Słuchajcie do trójcy wybitnych (chyba najwybitniejszych w dziejach) wpisów po lewej dodałbym, że Ronaldo idealnie poprowadził też życie prywatne. Zmieniał swoje partnerki, co jedna to lepsza, każda kolejna piękniejsza. Nie tkwił w marnej stagnacji. Spłodził też czwórkę wspaniałych dzieci.
Dla kontrastu Messi związał się tylko z jednym klubem, przepraszam, partnerką i ma zaledwie trójkę dzieci. W dodatku łobuziaki, tak to łobuzy niewychowane.
Tak mi to przyszło do głowy po 2 golu przeciw Newcastle.
PS. Niestety nie dysponuję statystyką ejakulacji obu panów, ale wydaje mi się na nosa, że Cristiano więcej postrzelał.
5
Czytam o kompromitacji sędziego w meczu Śląsk-Legia. Defensor Legii zasugerował się chorągiewką bocznego sędziego i zrezygnował z bronienia, poszła akcja i padła bramka.
I zaczęła się jazda na liniowego.
Tymczasem gwiazdek głównego milczał. Czy taki mędrek jeden z drugim kopiąc piłkę od kilkunastu lat, nie nauczył się, że gra się do gwizdka a nie chorągiewki?
0
@masq Napisałem do 2 kolegów o Tobie, a skoro sam się wystawiasz, to powtórzę 3 raz bezpośrednio: nie prowadzę dyskusji na poziomie troli.
2
Właśnie dlatego irytowało mnie bezmyślne, jednostronne obwinianie za wszystko Hamiltona na tej stronie. Dziś jest spora korekta rzeczywistości.
Podobnie po 2 golach CR7 wczoraj niektórym załączyła się sraczka w głowie. A wystarczy trochę odczekać i spojrzeć na sprawę z perspektywy
0
@MesQueUnClub_87 Napiszę to samo co wczoraj do innego kolegi, podziwiam każdego kto wchodzi w takie absurdalne dyskusje. Ten kolega z oczkami w awatarze oszalał od kilku dni. Po co go karmić?
10
@mekston Muszę powiedzieć, że podziwiam Cię, że zniżasz się do odpowiadania na tak żenujące posty. Jeśli ktoś ma na tyle ograniczone spojrzenie na Leo jak nasz kolega, to na jakiej zasadzie zakładasz, że racjonalnie do niego dotrzesz? Dla mnie bezmyślność niektórych stwierdzeń jest godna trola.
0
Co się tu nie dzieje? Ronaldo - Złota Gała zaklepana, Messi - Złota Gała zaklepana, Lewy - Złota Gała zaklepana.
11
@mikiiki A połowa 45.
4
Sprawdzam wynik Tottenhamu po 1 połowie: 0:0.
Sytuacje bramkowe Totków - 0
strzały na bramkę - 0
strzały niecelne - 0
strzały zablokowane - 0
Coś mi się kojarzy, że w jakimś nędznym filmie karate słyszałem o sztuce walki bez walki, gracze Tottenhamu też chyba to oglądali
2
@tomek8756 Dla mnie jest wyrazista, a jeśli chodzi o urodę nie jest nijaką cukierkową pięknością. Coś w niej jest, jakaś iskra
2
@Lopezz80 Czaję się na tryplet. To się ceni w Barcelonie
1
@IronSanHybrid To się nazywa wielowymiarowe aktorstwo!