- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1926 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1926 Culés
0
Obejrzałem uważnie ostatni mecz Bayernu i nie ma mowy na razie o Bayernie klasy Flickowej ekipy. Było dużo chaosu, sporo niepewności w defensywie, automatyzmy jeszcze nie są przesadnie widoczne. Ta ekipa na pewno nie gra w ciemno.
Jednak tak grający Bayern, mimo wszystko, potrafił z łatwością tworzyć sytuacje bramkowe, strzelił 4 gole, a agresywny pressing Lipska nie zadziałał. Jednocześnie Bayern zostawiał sporo miejsca w defensywie i Neuer musiał parę razy wykazać się skilem.
Bayern zagra wysokim pressingiem a Barca w takich okolicznościach się gubi. Z kolei nasz Koemanek ciągle jest bezradny gdy przychodzi temu przeciwdziałać.
Spodziewam się meczu w stylu tego z Bilbao, ale po drugiej stronie biegają nieco lepsi piłkarze. Chciałbym stawiać na racjonalny remis, ale z rozumu tak korzystny rezultat nie wynika.
0
@Comentateiro Dobrze że wrócił MATS bo Neto gdyby przy wysokim pressingu miał rozgrywać to by chyba narobił w gacie :D
4
@Comentateiro To jest oczywiste że Bayern sie na nas rzuci. Kiedyś taka taktyka na nas to było samobójstwo. Teraz jest z lepszych taktyk, Barcelona w ostatnich lata fatalnie wchodzi w mecz. popełnia mnóstwo niewymuszonych głupich błędów. Dużo będzie zależało od Busquetsa, jeśli znowu będzie miał dzień szympansa to nas ubiją. Jak będzie grał dobrze to powalczymy.
3
@KrwawiaceoczyVEB No ostatnio gdy graliśmy z Baya to Mats miał wyprowadzenie gorsze od Neto
3
@KrwawiaceoczyVEB W ostatnim jego meczu z Bayernem bardzo slabo podawał piłki, ale to w sumie też przez zawodników, gdyż każdy z nich stal jakby nie chciał jej dostac.
0
@sebo939 No ale popatrz na to że Neto ma tak co mecz.
2
@Comentateiro ja obstawiam że to będzie taki mecz jak z psg w poprzednim sezonie u nas. Bodajze 1 : 4
1
@Comentateiro trochę inny jest skład i własne boisko mecz meczowi nierówny