0

@maroon Jasna sprawa!!!

0

@equwesta Odpowiedź może być dwojaka. Z jednej strony wydaje mi się, że niżej nie da się upaść niż pisząc na La Rambli, więc jestem na samym dole. Z drugiej strony ludzie tutaj potrafią jeszcze tak dowalać, że mogą zakopać człowieka pod dnem.
Elity La Rambli - tak czy owak to sugeruje strefy przydenne.

0

@PatrykBarca @Survier Kolega zadał Ci pytanie

2

@equwesta Już nie chciałem wzburzać ludu, rok temu zwalniałem Koemana tuż po zatrudnieniu i mnie linczowali. Muszę być bardziej dyplomatą.

35

Ja nie rozumiem dlaczego ludziska na stronie przeżywają punkty Atletico czy Realu. Przecież to nie są nasi bezpośredni rywale. Chyba, że włączą się do walki o 4 lokatę.

1

@barcelonaLM Przeczytałem autokarami i dalej brzmiało wiarygodnie

5

@Survier Tzn. że mecz skończył się w 27 minucie? Jesteś bardzo spostrzegawczy

0

@pt9 Był LS I Bobo, a skoro sam siebie nie pamiętasz, to jak ja mogę?

1

@Rust_Cohle Powinien otrzymać burzę głosów od prawicowych patriotów, wyznawców klusek i schabowego, oraz zdeklarowanych wrogów Orientu i ludzi stamtąd pochodzących.

0

@tomono Trzeba lepiej dobierać rozmówców. Rok temu La Rambla ostro mnie jechała za krytykowanie Koemana, dziś śmieję się z wysypu znawców od tego holenderskiego czarodzieja. Ale zapamiętałem nicki użytkowników, którzy widzieli sprawy lepiej i szerzej od samego początku.

3

@bixmix Gdybym wyrabiał sobie opinię o piłce na podstawie wykwitów Januszy, to pomyślałbym, że akcja bramkowa zaczyna się od strzelenia gola.

0

Komentarz usunięty

1

@leonek160 Te zdania się wykluczają logicznie

2

Komentarz usunięty

6

@Herato Janusze tu dominują. Nie mają o niczym pojęcia a wszystko wiedzą

0

@Bocheno1 Większość dołączyła do mnie czyli kilkuosobowej mniejszości. Widzisz jakie wiatry antyKoemanowe nastały. Teraz Ty działasz w podziemiu.
Lepiej się nie ujawniaj bo Twój nick zapłonie. Albo wołaj arasza i zmierzcie się z laramblową nawałą

0

Komentarz usunięty

1

@KrwawiaceoczyVEB Gdyby klękanie straciło na znaczeniu, to Twój bzdurny wpis by nie powstał. To klękanie ma uwierać rasistów i uwiera. I bardzo dobrze.

1

@Bobo25 To jest nieprawdopodobne jak Barca popada w rozpacz z powodu niedorzecznych decyzji. A desperacja (obłęd) był tak duży, że Ronalda wyciągali z reprezentacji. Nie idzie tego zrozumieć. Ja bym mu bańki nie zapłacił za sezon.

0

@don'T.R.I.P.e Jak ktoś śledził karierę Koemana, to wnioski mógł wyciągnąć w zeszłym roku przy zatrudnianiu go. Każdy słaby/przeciętny trener może mieć z takim składem jak Barca w zeszłym sezonie lepszą serię, jednak kwestią kluczową jest konsekwencja i wizja, a tego Koeman nie miał nigdy. Wg mnie użytkownicy żyli epizodami a nie widzieli całości.

3

Teraz rozumiem dlaczego są takie braki w polskim systemie zdrowia. Wszystkich lekarzy wywiało na La Ramblę, gdzie stawiają diagnozy. Po czasie, oczywiście.

A co takiego zmieniło się od zeszłej jesieni, że ten sam dość powszechnie hołubiony tu Koeman jest tak masowo odsądzany od czci i wiary? Koeman jest dokładnie taki jaki był, ale chyba użytkownikom coś się nareszcie w głowach odblokowało.

4

Idę spać. Od 21 postarzałem się o kilka lat. Dobranoc

0

@pt9 Absolutnie, jeśli wynik się utrzyma

8

Oglądam Barcę i piję kawę. Ale mnie ta kawa przymuliła

42

O panie bym przespał. Obchodzimy godzinnicę utraty gola z Granadą

2

Co te szczepienia robią z graczami Granady

5

Obchodzimy właśnie 25 minutnicę utraty gola z Granadą.

3

Zapowiada się, że będę miał robotę przy kolejnych tygodnicach

2

Wystawienie Balde to granda. Przecież to jeszcze dziecko!

1

@Janiama Bardzo dobry wpis Janiama. Otóż to. Pedri to perła, a Iniesta czy Xavi w jego wieku nie mogli się z nim równać. Jednak ktoś rozpoznał się na ich unikatowym talencie na szczęście dla naszego ukochanego klubu.
Uważam, że większość kibiców jest najzwyczajniej zbyt ograniczonych by docenić obecnie kunszt Pedriego. Nie rozumieją tego jak on potrafi "naoliwić" grę. Oczywiście maszyneria musi być określonej jakości. Za Koemana nie doświadczymy wykorzystania potencjału Pedriego - taką mam obawę.
+1 dla Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?