0

@masq A Ty jesteś herosem czy zwycięzcą? Ustalam charakter Twoich związków z kobietami : )

1

@Batys Inwestujemy w przyszłość. Społeczeństwa się starzeją a Barca zauważa te zmiany

0

Ponieważ zbliżają się mecze reprezentacji, to powiem Wam w zaufaniu, że ja jeszcze po cichu liczę, że Walia nadgoni wynik z Duńczykami

0

I gdzie ta bąba trąsferowa? Cały net już przeszukałę.

1

@Pressinho Obserwuję chłopaka i jestem wielkim orędownikiem jego talentu. Ale kto wie, może z Pedrim, Gavim i Nico wypali eksperyment za jakiś czas. Nie mniej warto mieć Niemca na oku.

2

@Batys Podłączyli go do rurociągu z wódką, jak to w Rosji

5

Ja to bym jakiegoś Niemca sprowadził. Niemiec panie, to porządny jest, poukładany jest, do pracy chętny, a i w walkach zaprawiony. A po meczu to i piwa się napić z takim można i wurst z grilla wciągnąć.

2

@Batys No prosi pod sklepem bo mu kontraktów nie chcą dać. To kluby są winne

0

@Rust_Cohle No bo tak to wygląda. On chyba reaguje na ruch piłki, a nie wiem czy nawet zdaje sobie sprawę jaką uprawia dyscyplinę sportu : )

1

@Batys Chłopak ma problemy, a Ty go traktujesz jak La Rambla uchodźców. Wstydź się pan Batys!!!

8

A może Barca dałaby ostatnią (ale już naprawdę ostatnią) szansę Janczykowi?

6

@Encore Ja mam nieustanne wrażenie, ze ten chłopak nie ma mózgu. Widziałem wczoraj parę tak chaotycznych, bezmyślnych akcji, że aż głowa mała. Wygląda jak Russell Westbrook w ostatniej minucie meczu

0

@Damian11 Ale tamte okienka okazały się złe/fatalne jak się okazało po pewnym czasie.

4

@doc I widzisz? Twoja propozycja zmaterializowała się. Bardzo szybka reakcja redakcji. Głos ludu wzięty pod uwagę.

2

Z Barcą i Pjaniciem jest relacja jak z matką i córką na wsi, a ta pierwsza lamentuje: "Już masz 21 lat a nikt cię nie chce. Inne to już dzieci mają, a Ty co?"

1

@CuttingHead Chyba nie czytałeś procedury warunkowego dopuszczenia medykamentu do obrotu. Obecnie szczepionki są dopuszczone w takim trybie.
Pamiętaj, że należy odróżnić warunki typowe, gdy na badania leku jest nieograniczona ilość czasu, i sytuacje nagłe jak pandemia.

Twój materiał filmowy jest ciekawy, ale jest typowa wrzutką medialną. Tu się puści tego, tu tamtego, tu wyrwie z kontekstu sytuacji.

Rzetelną daną jest nieco ponad 100 zgonów w stosunkowo niedługim czasie po szczepieniu (w Polsce) i to może budzić wielkie obawy u ludzi. Ale mając tę wiedzę, poszedłem się zaszczepić, bo globalnie skutki szczepień są zdecydowanie pozytywne. W końcu jesienią kilka razy więcej zgonów notowaliśmy jednego dnia.
Kwestia zważenia skutków.

4

@Ratamahatta Punktowo wygląda to bardzo ładnie. Ale gra wygląda biednie. I teraz albo Barca poprawi grę, albo zacznie gubić punkty, bo tak grając na dłuższą metę będzie ciężko

1

@NaFazieHitman Na razie, też mam takie odczucie i czy czasem PSG nie popełniło błędu, wypuszczając z rąk trenerską perłę?

6

@Yosemite Cudną reprezentację stworzył Mancini. Efektywna i estetyczna.

2

@Borneo @Kgorecki2500 Hipotetycznie się zgadzam, że materiał na dobre granie będzie, ale wiadomo jak oceniam umiejętności wydobycia tego potencjału przez pewnego pana. Ale już mi się nie chce marudzić. Nawet po 2 ostatnich meczach, które dostarczyły paliwa do ględzenia jestem cichutko. Przynajmniej te wyniki były ale to wszystko wygląda na projekt z krótkimi nóżkami.

1

@CZaras To kolejny argument ludzi z próżnią w głowie.

1

@KrystianR Wiesz, ale to istnieje. I daje sukcesy. Powiedz mi, że Jordan nie miał genu zwycięzcy, że Messi tego nie ma, że CR7 tego nie ma. Możesz zastąpić gen słowem obsesja, i najwybitniejsi trenerzy czy zawodnicy tę obsesję mają.

6

@kuz Nie wiem czy Antek nie ma tego kompletnie w dupie. Na tym boisku wygląda dość beztrosko i nie robi wrażenia przygnębionego

2

Powiem za siebie, że się zgadzam. Nic, tylko ogrywać chłopaka. Zasadniczo sezon jest raczej stracony, więc chętnie zobaczyłbym młodych, nawet kosztem wyników, żeby tylko nie oglądać już pewnych twarzy w naszym zespole.

0

Wczorajszy mecz PSG skłania mnie do zadania pytania: ten Pochettino w PSG to sukces czy nie do tej pory?

Runda wiosenna w wykonaniu PSG była dość rozczarowująca. Ani wyniki ani gra nie powalały. Wiadomo, przegrana liga. A w LM Pochettino ograł słabiuteńką Barcę i mocno osłabiony Bayern, drżąc o wynik do końca rywalizacji i zostawiając nie najlepsze wrażenie. Z kolei, City wyglądało gorzej przez 45 minut, po czym korekty taktyczne Pepa kompletnie wytrąciły Paryżanom atuty z ręki.

Pochettino to niewątpliwie fachowiec, ale czy ma ten gen zwycięstwa, który jest potrzebny by poprowadzić zespół do wielu triumfów? Tak już od kilku miesięcy bujam się z tym pytaniem.

2

@CuttingHead Nawet podchodząc z dystansem, ten film to kwintesencja jak można pewnych rzeczy nie rozumieć i mieszać nie mające ze sobą nic wspólnego pojęcia. Analogia jest beznadziejna.

1

@Colin94 Wybitnie, kiwał trawę jak tyczki

5

25 minut oglądania Messiego w PSG w jakimś koszmarnie chaotycznym meczu, każe mi postawić dzisiejszy mecz Barcy w perspektywie. Nie wiem które "widowisko" było gorsze, ale po takim combo atrakcji czuję się 10 lat starszy.

0

@kkbarca No trudno żeby spadały w górę

6

Liczba tworzonych sytuacji i sposób gry - nędza. Procent wykorzystanych sytuacji - bardzo dobry. Wrażenia estetyczne - pomińmy ten temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?