3

@LS To niemożliwe, bo stanowisko środowiska naukowego jest jasne. Nieszczepieni w stopniu nieporównywalnym ze szczepionymi narażają innych nieszczepionych na zachorowanie. Możesz dorabiać teorie, wymyślać światy równoległe, podawać dane wyrwane z kontekstu, ale za problem uznaje się ludzi niezaszczepionych.

Może okaże się, że naukowcy się pomylą, wtedy trzeba będzie to przyznać, ale póki co nie ma ku temu powodów.

3

@HarveySpecter Hmm, teraz to wpadłeś w autentyczną histerię. I nie odwracaj kota ogonem, bo przyjęcie dawki leku jest czymś co robimy na co dzień, wielokrotnie w ciągu roku. Więc skąd ta panika?
Nie zauważyłem, żeby sprzątnięto 100 mln ludzi. I to w obozach. Naprawdę czujesz się kontrolowany? Ja gdyby nie codzienne wzmianki w radiu, nawet nie wiedziałbym o istnieniu wirusa. Jak jesteś ograniczany?

5

@Ascend Mów za siebie, ja się o siebie nie obawiam, ale z odpowiedzialności za ludzi, z którymi się spotykam, głównie zawodowo. Wbrew pozorom sporo jest ludzi, którzy myślą o innych. Mnie nigdy obawa o covid nie niepokoiła, a zaszczepiłem się 3 miesiące od momentu gdy miałem taką możliwość. Ostatecznie zdecydowałem, że wartości społeczne muszą w moim myśleniu zwyciężyć.

5

@LS Wbrew mojemu wyrazistemu zdaniu, podchodzę do sprawy spokojnie. Nie mam oczekiwań od rządu, ani nie spodziewam się lockdownów. Najzwyczajniej ciężko mi sympatyzować z częścią, która ignoruje szansę na zmniejszenie problemu - szkoda takiego podejścia.
A kto Ci powiedział, że lockdown dla niezaszczepionych nie zmniejsza transmisji?
I kto Ci powiedział, że nikogo w biedrze nie zarazisz? Skąd to możesz wiedzieć?
Wszystko i tak będzie dyktowane, jak sądzę, dostępnością miejsc w szpitalach.
Dla mnie to trochę dziecinada, no ale nie wszyscy podchodzą do spraw naukowo, ale ideologicznie i emocjonalnie.

8

@HarveySpecter Nie lepszy i gorszy, tylko sort myślący prospołecznie i antyspołecznie. Sort, z którym można coś wspólnie zaplanować i sort samolubów z przerośniętym ego. Sort wspólnotowy i sort antywspólnotowy.

Twoja interpretacja jest histeryczna i nieuczciwa.

21

@HarveySpecter Nie. Wydymani przez niezaszczepioną część społeczeństwa, bo to oni sprawiają, że będzie lockdown. Zresztą może tylko dla niezaszczepionych, więc wtedy byłoby uczciwie

1

@DaPidejpi Miał same pińćsetki, więc się nie czepiajmy

3

Jeszcze miałem dodać, że obciążanie indywidualnie Garcię za stratę gola jest bezpodstawne. Strzelec gola uwolnił się po zasłonie i Garcia nie miał możliwości by zapobiec główce, ale już ktokolwiek z kolegów mógł akcje przeczytać lepiej i zastawić pozycję. Obrona przed stałym fragmentem powinna być tu oceniana zespołowo.

11

Jak patrzę na zdjęcie Demira, to jak na człowieka bez oczu, to i tak się dobrze spisał. A nieco poważniej, im więcej będzie dostawać szans, tym szybciej zapłaci frycowe, i tym prędzej dostosuje się do wymogów gry w La Lidze. Trzeba mieć wyrozumiałość do młodych z potencjałem.

4

@marcin000019 Dupa. Możesz na niej usiąść, możesz ją komuś pokazać, możesz na niej wylądować.

16

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

Komentarz usunięty

0

@clyde Raczej na odwrót, coś ciekawego jest ale brak odbiorców.

0

@stone80 W studiu angielskim 2 do 1, ze faulu nie było. Dla mnie też nie, to nie gra dla cip*k, sędzia pozwala na twarde wejścia. Bruno źle się zachował bo nie zastawił piłki

1

@arasz1819 I nad tymi kontrami to ja bym chciał żeby chłopcy popracowali, żeby mieć argumenty na agresywne zespoły. Tam kilka takich klepek poszło w 2 połowie, po których szczęka mi opadła, z de Jongiem jako posyłającym długie podanie. Jest potencjał, teraz ważne żeby wyrobić schematy i powtarzalność.
A ta akcja z Braithem była przednia i szkoda, że nie ukłuł, ale jeśli nie możemy zdominować pomocy to widzę nas w takich akcjach.

3

Wczoraj człapiących staruchów, Leo i Suareza nie było, a pressingu jednak nie dostrzegliśmy. Wczoraj nie było Leo, mitycznego złodzieja przestrzeni życiowej Griezmana, a Francuz zniknął przez większą część meczu.

Mam nadzieję, że to wszytko, to problemy fazy przejściowej. Bo jednak grając tak niewydajnie przez większość część meczu, stworzyć sobie 4-5 świetnych sytuacji bramkowych, to też jest powiew optymizmu. Te przebłyski indywidualności przekładały się na konkretne zagrożenie.

2

@mekston Około siedmiu, ośmiu zakładając ostrożność

0

@Khajio O czym Ty piszesz? Wyciągasz najsłabszy moment trenera z całego świetnego pobytu w klubie i to w dodatku po pozbyciu się kluczowych gwiazd. Musiał przecież przebudować zespół. Krytykować mogli tylko trole a nie poważni ludzie. Twój wpis też jest żałosnym trolowaniem.

1

Ale elita, śmietanka polskiego dziennikarstwa

Już niedługo Holecką czeka nowe wyzwanie. Dziennikarka zasiądzie w jury konkursu dla dziennikarzy ekonomicznych im. Władysława Grabskiego ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski.

Nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych publikacji, audycji radiowych oraz programów telewizyjnych o tematyce ekonomicznej. W jury obok Danuty Holeckiej zasiądą Michał Karnowski oraz prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowroński.

Bareja wiecznie żywy

4

Wiadomo jak grają Baskowie, wiadomo jaki będą mieli pomysł na grę, wszystko było przed meczem wiadome, więc dlaczego to wyglądało tak jak wyglądało? Wczoraj w pewnym momencie wyświetliły się statystyki: kornery 9-2 i strzały na bramkę 5-1 i aż się zapowietrzyłem z wrażenia. Dobrze, że końcówka była inna, bo nieco zatarła wrażenie, ale przez 60 minut to wyglądało jak egzekucja.

0

@Hanok Ile można grać na alibi, nie bierze na siebie odpowiedzialności.

9

Biorąc pod uwagę to jak mecz został zdominowany przez Basków, to ten remis trzeba brać z pocałowaniem ręki. Ale co my robiliśmy przez 60 minut?

3

Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Zespołowi brakuje ramy. Najlepszy w 1 połowie sos czosnkowy

0

I co sprzedali w Interze Lukaku i paru innych zawodników, a Conte nic sobie z tego nie robi. Tylko nie piszcie bzdur, że Conte nie jest trenerem Interu.

5

@AmigoBlancos Maja niepowtarzalny klimat. Lata mijają a te seriale się bronią. Choć pewnie nikt poza Polakami ich nie zrozumie.
Pewnie nawet młodsze pokolenie może nie specjalnie rozumieć ich fenomen

1

@Stoiczkow Ty w swoim wpisie napisałeś szeroko to co ja w 3 wersach o Salachu.
I o dziwo idzie wyłapać o co mi chodziło. Podzielam Twoje zdanie w 100% w obu wpisach. Nie zachowujmy się jak kraj upadły, ale jak bogacący się kraj w środku cywilizowanej Europy, który może w skoordynowany sposób przyjąć pewna grupę imigrantów. Byle z głową i by nie naruszać naszej stabilności i integralności kulturowej.

0

@Shapiro Co za mistrz uzasadniania! Twoja argumentacja jest nie do odparcia!

4

Czy w Polsce Salah mógłby zagrać, czy Błaszczak trzymałby go pod granicą, każąc jeść trawę i odlewać się pod drzewem? W końcu jakby jeden "taki" wlazł, to po nim sznur Salahów znalazłby pretekst żeby kalać naszą czystość.

0

@RomanHoffer Słońce się nie zmienia w zależności od pory roku. To nienaukowe stwierdzenie. Zmiany następują na naszej planecie. Proszę nie siać dezinformacji.

1

@Kapitan hawk Doskonałe pytanie, tylko cud odbierze im mistrzostwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?