16

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

Komentarz usunięty

0

@clyde Raczej na odwrót, coś ciekawego jest ale brak odbiorców.

0

@stone80 W studiu angielskim 2 do 1, ze faulu nie było. Dla mnie też nie, to nie gra dla cip*k, sędzia pozwala na twarde wejścia. Bruno źle się zachował bo nie zastawił piłki

1

@arasz1819 I nad tymi kontrami to ja bym chciał żeby chłopcy popracowali, żeby mieć argumenty na agresywne zespoły. Tam kilka takich klepek poszło w 2 połowie, po których szczęka mi opadła, z de Jongiem jako posyłającym długie podanie. Jest potencjał, teraz ważne żeby wyrobić schematy i powtarzalność.
A ta akcja z Braithem była przednia i szkoda, że nie ukłuł, ale jeśli nie możemy zdominować pomocy to widzę nas w takich akcjach.

3

Wczoraj człapiących staruchów, Leo i Suareza nie było, a pressingu jednak nie dostrzegliśmy. Wczoraj nie było Leo, mitycznego złodzieja przestrzeni życiowej Griezmana, a Francuz zniknął przez większą część meczu.

Mam nadzieję, że to wszytko, to problemy fazy przejściowej. Bo jednak grając tak niewydajnie przez większość część meczu, stworzyć sobie 4-5 świetnych sytuacji bramkowych, to też jest powiew optymizmu. Te przebłyski indywidualności przekładały się na konkretne zagrożenie.

2

@mekston Około siedmiu, ośmiu zakładając ostrożność

0

@Khajio O czym Ty piszesz? Wyciągasz najsłabszy moment trenera z całego świetnego pobytu w klubie i to w dodatku po pozbyciu się kluczowych gwiazd. Musiał przecież przebudować zespół. Krytykować mogli tylko trole a nie poważni ludzie. Twój wpis też jest żałosnym trolowaniem.

1

Ale elita, śmietanka polskiego dziennikarstwa

Już niedługo Holecką czeka nowe wyzwanie. Dziennikarka zasiądzie w jury konkursu dla dziennikarzy ekonomicznych im. Władysława Grabskiego ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski.

Nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych publikacji, audycji radiowych oraz programów telewizyjnych o tematyce ekonomicznej. W jury obok Danuty Holeckiej zasiądą Michał Karnowski oraz prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowroński.

Bareja wiecznie żywy

4

Wiadomo jak grają Baskowie, wiadomo jaki będą mieli pomysł na grę, wszystko było przed meczem wiadome, więc dlaczego to wyglądało tak jak wyglądało? Wczoraj w pewnym momencie wyświetliły się statystyki: kornery 9-2 i strzały na bramkę 5-1 i aż się zapowietrzyłem z wrażenia. Dobrze, że końcówka była inna, bo nieco zatarła wrażenie, ale przez 60 minut to wyglądało jak egzekucja.

0

@Hanok Ile można grać na alibi, nie bierze na siebie odpowiedzialności.

9

Biorąc pod uwagę to jak mecz został zdominowany przez Basków, to ten remis trzeba brać z pocałowaniem ręki. Ale co my robiliśmy przez 60 minut?

3

Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Zespołowi brakuje ramy. Najlepszy w 1 połowie sos czosnkowy

0

I co sprzedali w Interze Lukaku i paru innych zawodników, a Conte nic sobie z tego nie robi. Tylko nie piszcie bzdur, że Conte nie jest trenerem Interu.

5

@AmigoBlancos Maja niepowtarzalny klimat. Lata mijają a te seriale się bronią. Choć pewnie nikt poza Polakami ich nie zrozumie.
Pewnie nawet młodsze pokolenie może nie specjalnie rozumieć ich fenomen

1

@Stoiczkow Ty w swoim wpisie napisałeś szeroko to co ja w 3 wersach o Salachu.
I o dziwo idzie wyłapać o co mi chodziło. Podzielam Twoje zdanie w 100% w obu wpisach. Nie zachowujmy się jak kraj upadły, ale jak bogacący się kraj w środku cywilizowanej Europy, który może w skoordynowany sposób przyjąć pewna grupę imigrantów. Byle z głową i by nie naruszać naszej stabilności i integralności kulturowej.

0

@Shapiro Co za mistrz uzasadniania! Twoja argumentacja jest nie do odparcia!

4

Czy w Polsce Salah mógłby zagrać, czy Błaszczak trzymałby go pod granicą, każąc jeść trawę i odlewać się pod drzewem? W końcu jakby jeden "taki" wlazł, to po nim sznur Salahów znalazłby pretekst żeby kalać naszą czystość.

0

@RomanHoffer Słońce się nie zmienia w zależności od pory roku. To nienaukowe stwierdzenie. Zmiany następują na naszej planecie. Proszę nie siać dezinformacji.

1

@Kapitan hawk Doskonałe pytanie, tylko cud odbierze im mistrzostwo

10

@Kgorecki2500 Czyli osoby ubogie umysłowo też mają szansę zostać profesorem. To budzi nadzieje

22

@Joe_Pesci Zaoszczędziliby sumę równą połowie wynagrodzeń.

5

@jakub1906 Zapowiedź w stylu robota z odpowiednim oprogramowaniem. Wiem, że część newsów jest w mediach generowana przez bez udziału człowieka, przez sztuczną inteligencję. Zgadzam się, to beznadzieja.

1

@Hrzan Dlatego polski rząd wspaniale broni nas przed 50-osobową nawałą. Twój wpis zasadniczo do niczego się nie odnosi. Bo dokonałeś projekcji sytuacji w Niemczech z milionem uchodźców na Polskę z grupką 50 osób. Żeby tam były jakieś grube tysiące, to można się zastanawiać.
Sposób w jaki Polska "radzi" sobie z "problemem" jest kompromitacją dużego państwa.
Jedyne co może w tej sytuacji wyjść to zwykły ludzki obskurantyzm i małość. Twój wpis w to się pięknie komponuje. Wielkie rozsądne słowa, kompletnie nie proporcjonalne do sytuacji, którą można załatwić w cywilizowany sposób. Sam fakt, że z Tobą zgadzają się dyżurni fanatycy z prawej strony, pozbawieni elementarnej empatii, jest wymowny.

5

@marcin000019 Tak, to bardzo samoniszczące wypowiedzi. Pomaganie innym jest obrzydliwe. Szczególnie w katolickim kraju.

0

@Nightingale Tu popełniasz błąd myślowy: zakładasz, że jak się nie jest czyimś fanem, to nie można go ocenić obiektywnie. Wiele osób tak ma, ale mi taki prymitywizm jest obcy.

3

Chciałbym iść spać, ale boję się, że jak się obudzę, to fala 50 imigrantów będzie stała u wrót Poznania gotowa zalać miasto.

0

@Nightingale To czy się ktoś przyczepia nie jest istotne, ważne czy robi to słusznie. Nieprawdaż?

3

Jutro ciekawy test Barcelony, ten z gatunku nieoczywistych. Od ostatniego meczu zastanawiam się nad naszą grą obronną. Dopóki świetnie dział pressing i odbiór piłki, wszytko wyglądało bardzo dobrze, ale dopuszczenie rywali w pobliże pola karnego, każe zadać pytanie o solidność formacji defensywnej.
Jutro być może czeka barcelońską linię defensywną stres-test. Ale nie miałbym nic przeciwko temu gdyby pracusie z pomocy i ofensywy odcinali możliwość wyprowadzania kontr. Tutaj jak znalazł byłby Griezman z powtórką z R. Sociedad i swoją pracowitością w przeszkadzaniu rywalom.

Tak jak w NBA Antentokounmpo jest dziwacznym połączeniem rozgrywającego centra, tak Griezman kojarzy się z broniącym napastnikiem. Wielu na to narzeka, bo w końcu defensywa to nie priorytet napastnika, ale taki gracz jest idealny do wysokiego pressingu. Przy odmłodzonym składzie, Barca śmiało może próbować grać agresywnym pressingiem. Do tego i Depay i Braithwaite są bardzo pracowici. Mam nadzieję, że Koeman będzie zgłębiał temat.

2

@Batys Nawet mi nie przypominaj. Jeździłem wiele lat na Wschód, województwo zamojskie i tych zachodów się naoglądałem. Teraz dziadkowie od lat 90-tych nie żyją, dom zamienił się w ruderę bo nie było komu przejąć, sady przydomowe zostały zaorane i pozostały tylko wspomnienia. Ach czasami ciężko zaakceptować, że to już nie wróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?