6

@kuz Nie wiem czy Antek nie ma tego kompletnie w dupie. Na tym boisku wygląda dość beztrosko i nie robi wrażenia przygnębionego

2

Powiem za siebie, że się zgadzam. Nic, tylko ogrywać chłopaka. Zasadniczo sezon jest raczej stracony, więc chętnie zobaczyłbym młodych, nawet kosztem wyników, żeby tylko nie oglądać już pewnych twarzy w naszym zespole.

0

Wczorajszy mecz PSG skłania mnie do zadania pytania: ten Pochettino w PSG to sukces czy nie do tej pory?

Runda wiosenna w wykonaniu PSG była dość rozczarowująca. Ani wyniki ani gra nie powalały. Wiadomo, przegrana liga. A w LM Pochettino ograł słabiuteńką Barcę i mocno osłabiony Bayern, drżąc o wynik do końca rywalizacji i zostawiając nie najlepsze wrażenie. Z kolei, City wyglądało gorzej przez 45 minut, po czym korekty taktyczne Pepa kompletnie wytrąciły Paryżanom atuty z ręki.

Pochettino to niewątpliwie fachowiec, ale czy ma ten gen zwycięstwa, który jest potrzebny by poprowadzić zespół do wielu triumfów? Tak już od kilku miesięcy bujam się z tym pytaniem.

2

@CuttingHead Nawet podchodząc z dystansem, ten film to kwintesencja jak można pewnych rzeczy nie rozumieć i mieszać nie mające ze sobą nic wspólnego pojęcia. Analogia jest beznadziejna.

1

@Colin94 Wybitnie, kiwał trawę jak tyczki

5

25 minut oglądania Messiego w PSG w jakimś koszmarnie chaotycznym meczu, każe mi postawić dzisiejszy mecz Barcy w perspektywie. Nie wiem które "widowisko" było gorsze, ale po takim combo atrakcji czuję się 10 lat starszy.

0

@kkbarca No trudno żeby spadały w górę

6

Liczba tworzonych sytuacji i sposób gry - nędza. Procent wykorzystanych sytuacji - bardzo dobry. Wrażenia estetyczne - pomińmy ten temat

0

@tobiasson92 Tylko jeśli facet ma wolne w niedzielę, a kobieta w środę, to uderza w rodzinę. A skąd wiesz, że studenci w niedzielę stanowią większość w stosunku do osób, które mają rodzinę i chcą mieć dzień wolny? Masz dane? A czy masz dane, że zakaz uderza w gospodarkę?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy pracować 7/24 bez prawa do urlopu, tak jak było pod koniec 19 wieku. Przecież to uderza w gospodarkę, że nie pracujemy jak niewolnicy, nieprawdaż?
I chyba to nie człowiek ma służyć gospodarce, tylko gospodarka człowiekowi. Mocno zapomniało ci się o prawach pracowniczych, jak zdobyczy cywilizacyjnej. Stąd nie harujemy jak w 19 wieku.

4

Czyli dzisiaj promujemy młodzież

5

To nie pogoda torpeduje Grand Prix, to zmiany klimatyczne nad torem.

17

@arasz1819 To fantastyczny sygnał dla przyszłych szantażystów

1

@Yosemite Zasiądzie, z Kane'm w składzie rozbiją rywali co najmniej jedną bramką

0

@Mizander No szkoda, taki trochę ślepy traf uderzył w Londyńczyków i ta podwójna kara, której jak sądziłem nie ma w futbolu. Ale obrona Londynu w 2 połowie była jak doskonały dreszczowiec

6

Jestem pod wrażeniem intensywności meczu Liverpool - Chelsea. Trafiła kosa na kamień, jeden wyborny taktyk na drugiego, a ponieważ Chelsea długo grała w 10, kamieniem okazał się Tuchel. Te synchony zespołowe Londyńczyków w defensywnej grze były nieziemskie. Nie miałem wrażenia, że ataki Liverpoolu są wolne czy chaotyczne, ale nadziali się the Reds na zaporę niezwykle trudną do sforsowania.
Ewidentnie w obu zespołach zadziałał czynnik trenerski, bo czy zestawienie Rudiger, Christensen Azpilicueta, z grającymi na flankach Jamesem i Alonso, to marzenie każdego trenera? Chyba nie specjalnie.
Podobają mi się trenerzy wyciskający skile z potencjału zawodników jak sok z cytryn.

2

@tobiasson92 Mimo zakazu sprzedaży w niedzielę, małe sklepiki rzeczywiście nie zyskały.
Ale co do populizmu, to raczej Ty go uprawiasz. Przepytałem wiele kasjerek i sprzedawczyń przy okazji wprowadzenia zakazu i ani jedna nie zgłosiła zażalenia. Każda jedna cieszyła się, że ma dzień wolny akurat w ten dzień. Podejrzewam, że to nie była odosobniona grupa kobiet. Najzwyczajniej niektórzy marzyli o tym by spędzić jeden dzień tygodniowo w rodzinnym gronie.
Czasem w zapędach by wszystko interpretować politycznie, ludzie zapominają o szarym człowieku. Tak jak to Ty teraz zrobiłeś

2

@AmigoBlancos To ostatnie zdanie zabrzmiało jakby opuścił klub 70 lat temu i nikt go nie pobił do teraz.

8

Wypowiedź Mullera po wczorajszym meczu Bayernu z Herthą:

Zapytałem Roberta w przerwie, czy nie jest jeszcze sprawny, czy jest teraz na kolejnym poziomie, bo przepuszczał piłki w polu karnym do lepiej ustawionego zawodnika. Nic nie osiągniesz, jeśli nie będziesz miał kontaktu z piłką. Zgodziliśmy się, że jest na następnym poziomie (śmieje się). Szaloną rzeczą jest to, że zdobył kolejnego hat-tricka „mimochodem”. Jest wielu bardzo dobrych zawodników, nawet w Bundeslidze, którzy potrzebują lat, aby zdobyć hat-tricka. Ja również strzeliłem wiele bramek, ale hat-tricka zdobyłem może raz.

0

Ciekawe czy Błaszczak cieszy się z przejścia Cristiano do United?

1

@DaPidejpi Ty zazdrośniku, on rękami lepiej się czesze niż Ty grzebieniem

2

Ciekawe czy Błaszczak ogląda City?

3

Stawiajcie domy na Arsenal. Za jeden dom zarabiacie w tej chwili 50. Można zostać właścicielem małej dzielnicy w 90 minut.

1

@Peszko07 Tak zarabiają bukmacherzy. 10 na to, 10 na tamto i kasa się zapełnia

0

@Hosh A tam. Od razu ekspertów

0

@FCB24 Podrzuć ten słownik

2

Czy osoby, które nigdy nie polecają komentarzy innych są arogantami, nadętymi bucami, aspołecznymi dziwakami, egoistami, jednostkami wybitnymi, zazdrośnikami, ludźmi odrzucającymi dziwaczne reguły mediów społecznościowych, czy nie uznają żadnych treści za godne swojej uwagi?

1

@FCB24 Koza meczy

0

@FCB24 Kto meczy?

0

@PatrykBarca "No dziwne by było żeby w 3 lata przy tylu wydanych pieniądzach było inaczej" - to ja Ci przypomnę, że po erze sir Alexa, United wydali bardzo dużo kasy przez 6 sezonów, totalnie źle planując zakupy i marnując grube pieniądze.
Sam wiesz z naszego podwórka, jak źle można wydawać kasę na zawodników. Duża kasa nie zawsze równa się zespół, który jest zdolny do rywalizacji.

Postęp w grze jest widoczny, co doceniają kibice United, problemem jest utrzymanie równego poziomu przez cały sezon. Z tym United ma problemy i po to było to okienko żeby utrzymać wysoki poziom od sierpnia do maja. To będzie sezon weryfikacji dla Solskjera - ma obecnie bardzo mocne karty w ręce

1

@Kettger Tak, McGuire. To topowy obrońca, co widzieliśmy na EURO.
@PatrykBarca Jednak do tej pory uporządkował skład, pozbywając się zawodników niepotrzebnych i mozolnie budował optymalne zestawienie. Środowisko United, docenia to, że po wielu latach nieskoordynowanych zmian, zespół poszedł we właściwym kierunku. Od przybycia Ole, United robi systematyczny zauważalny postęp.
Ale tu powstaje najważniejsze pytanie: czy Soalskjer jest w stanie postawić kropkę nad i?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?