5

Pudelek. A nie było czegoś o rozstępach Cichopek czy jakiejś tam Wieniawy?

9

Ależ napięty terminarz będzie miała Barcelona w najbliższych 3 tygodniach, 7 meczów w 22 dni. Nie wyobrażam sobie, żeby Barca wyszła z tego maratonu suchą stopą.
A jako kluczowy uważam mecz wyjazdowy z Benficą. Jak przewiduję, będzie to mecz o być albo nie być Barcy w LM na wiosnę.

Trochę strach się bać, ale co ciekawsze pozycje obejmują:
Sevilla (w)
Bayern (d)
Benfica (w)
Atletico (w)
I jeszcze jak mara piekielna nad Barcą wisieć będzie Granada!

Tu można potencjalnie dużo zyskać w oczach kibiców przy porządnych występach, ale może się skończyć wezwaniem na dywanik.

2

@Dojaar Jaka Armenia?

6

Jeszcze tylko przejechać się po Anglikach i mamy tryplet wygranych. Z reguły wszelkie szanse żmudnie przeliczam w głowie i dlatego dużo smęcę na forum, ale w środę tak po prostu wbrew logice i rozumowi, mam nadzieję, że nasi dadzą tak mocno z wątroby i serca, że będziemy mieli co wspominać przez kilka następnych miesięcy

1

@martin3131 Winik 0:3

3

Polska dzisiaj doskonale kamufluje się przed Anglią.

1

@barcamember Bo to znany jajcarz

7

Pokazówka Brazylijczyków swoją drogą, ale Argentyna to stan umysłu - Messi płaci ochroniarzom, bo federacja nie ma kasy, Argentynę obsługuje linia lotnicza, której samoloty nie biorą rezerwy paliwa, Maradona jest zatrudniony na trenera reprezentacji, teraz federacja argentyńska z premedytacją wystawia na boisko zawodników z podejrzeniem covidowym. Co tam się odpierdziela?

23

Ale cyrki. W Brazylii gdzie prezydent ma w dupie covid, gdzie Brazylijczycy bili rekordy zgonów na tego wirusa, nagle służbom zachciało się stanąć na straży sprawiedliwości. I dlaczego federalni nie zrobili tego przed meczem, tylko interweniują w trakcie meczu? Co za dzicz.

17

Od kilku minut nie mogę przestać się śmiać. Areszt covidowy w czasie meczu Brazylia Argentyna. Rozgrywki na tym kontynencie to coś nieopisanego. Co tam się wyprawia?
Komentator w szoku

4

Z wiarygodnych źródeł: Kulesza zwolni Sousę w 15 minucie meczu za rożny San Marino w 12 minucie.

0

@Encore Dla mnie bez wątpienia Pele i Maradona. Messiego oczywiście doceniam, z wicemistrzostwem świata, mistrzostwem Ameryki Południowej, oraz 3 tytułami wicemistrza Ameryki.
Można argumentować, że Messi jest regularniejszy (to prawda), że reprezentacja oparta o niego regularnie, średnio, osiąga więcej (to prawda), ale jednak ten główny definiujący turniej z Meksyku, przechyla szalę na rzecz Maradony. Nie tylko tytuł, ale i styl wygranej z wielkim wpływem Diego, choć oczywiście w tle stoi oszustwo stulecia, które wypaczyło wynik meczu z Anglią.

0

@Tomo_95 Jeśli tak piszesz, to znaczy, że sam musisz mieć mocny przechył. Nie zrównuj moich wpisów, które biorą pod uwagę różne aspekty, do zwykłej agitacji. Przecież ten wpis brzmi jak przekaz dnia, który pisiory dostają rano, prze udaniem się do studia radiowego czy TV. Bezmyślny i służy tylko zastraszaniu.

1

@against_modern_football Mistrz manipulacji ale post jest skierowany dla warzyw więc może zadziałać.

1. Najpierw dajemy artykuł mający wywołać strach
2. Przyprawiamy kłamstwem: wszyscy imigranci to na 100% dobrzy ludzie
3. Kłamstwo wkładamy do ust czy to aktywistów, czy to lewaków, czy to ludzi z organizacji pomocowych
4. Omijamy niuanse: ilu przestępców przybyło, dlaczego zostali wpuszczeni i czy przy małych korektach luki można załatać
5. A po co w ogóle się zastanawiać czy imigranci z różnych względów mogli by się nam społecznie przydać
6. Przekaz ma być być jasny i prymitywny i działać na emocje

PS. jesteś pisiorem?

2

@ObiektywnyKibic121 Mnie też uwierał w Barcy

2

@kubix05Imiiiiiiiiiiiiiiiiiiil. Marsz do drewutni. Mi najbardziej podobał się motyw gdy Emil upił zwierzęta na farmie sfermentowanymi owocami.

0

@Pustelnik Nie z panem Koemanem. To nie jest trener od wygrywania mistrzostw w poważnych klubach. To co wystarczy na Holandię, to za mało na Hiszpanię

0

@arasz1819 Co Cię w ogóle podkusiło?

0

@bartekvisca Populacja będzie się starzeć, a lekarzy i pielęgniarek będzie coraz mniej. Przyzwyczaj się. Obecnie to wynik protestów, ale perspektywy są nieróżowe

4

@lucas/catalan A Ty z kobiet przerzuciłeś się na facetów, i z cycków na opony? Gdzie ten lucas/catalan z tamtych lat?

4

@tomek8756 A 37% pacanów pieje z zachwytu

0

@blodziakk Chyba żartujesz z tym Havertzem. W życiu się nie wybronisz z tego stwierdzenia.

4

@D10SLEO Już blisko piątej się zakręci bez 9 dni.

17

@Omi Ronaldo przesądził z Irlandią

4

@Shapiro To właśnie ten znajmy z "Mein Kampf" sposób myślenia. Ale się opisałeś koncertowo

1

Nikt nic do mnie nie napisał od rana? Ale samotność w sieci. To Wasza niema mowa nienawiści. Przemoc bez słowa.

2

@Rastafarnianin Dzięki za bardzo udany cykl.

8

Ja ze starszego pokolenia, czy tusz w klawiaturze się wymienia, czy te literki zawsze będą wyraźne na ekranie?

2

@macio_944 Koszmar się zmaterializował. Aż mam ochotę przypier**lić temu wyjcowi byle się zamknął

41

Obejrzałem na żywo skrót meczu Argentyny i widzę, że Leo zadowolił się zupełnie rolą rozgrywającego. Tu klepanko z defensorami, tu pykanko ze skrzydłowymi.
2 akcja mnie rozłożyła na łopatki. Patrzę na Leo, a ten nieustannie odcinany od podań przez defensorów i tak klepią koledzy przez minutę, de facto drepcząc w miejscu, aż w końcu udało się dostarczyć podanie do Leo, jedno podanie do Martineza, wysunięcie piłki do Correi i bramka. Dużo wycisnął Leo z jednego posiadania piłki. I to właśnie doceniam nawet bardziej u Leo niż bezpośrednie asysty czy gole, te subtelne zagrania, które są arcyważne acz niedoceniane. Nawet przy 3 bramce, skromne progresywne podanie zaczęło krótką sekwencję błyskawicznych podań i akcja skończyła się golem

Ciekawe czy taka będzie też rola Leo w PSG, być może nie ma się co nastawiać na duże statystyki, tym bardziej, że jest tam komu wykańczać akcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?