2

@Arcybiskup Masz ten mózg nie od parady. Na Nawrockiego głosuj.

Czasami mam wrażenie, że nawet jakby wykopać z grobu trupa i ładnie ubrać, to znaleźliby się wyborcy dla takiego czegoś.

5

@michal26 "Zrujnowana gospodarka, połowa narodu wyjechała, milion żołnierzy rannych, zaginionych i zmarłych"

Przez chwilę wydawało mi się, że opisujesz Rosję. zrujnowana gospodarka, niedorzecznie wysokie stopy procentowe, szalejąca inflacja, zrujnowana siła robocza w postaci facetów w pewnych przedziałach wiekowych. Siły zbrojne Rosji zdekompletowane bardziej niż ukraińskie.

Jeśli tak wygląda wygrywanie wojny, to przypomina mi to wygraną USA w Wietnamie.
Rosja pod pewnymi względami jest trupem, a społeczeństwo płaci za to ogromną cenę. Co to za zwycięzca?

3

Panowie i panie, jutro odjeżdżamy Realowi w tabeli!

17

Piłka cudem minęła słupek po strzale Endricka

2

Lecha - Pogoń 2:0 i świętujemy dobry wynik, ale i grę.

0

@BorzyKrzys Nie wiem czy będzie wtedy w stanie biegać szybciej niż 5km/h.
Ale niech będzie, że tak, jako jeden z prezesów.

0

To jest perfekcyjne połączenie, czyli pięknie grający Real i komentujący piękną polszczyzną Ćwiąkała.

1

Totalna dominacja Wielkiego Lecha i 1:0

3

@MesQueUnClub96 Masz zabierać na WF worek ze strojem i ćwiczyć.

2

Z przyjemnością informuję, że Bayern Monachium pokonał dziś VFB Stuttgart 3:1, a Kompany punktuje lepiej niż Pep Guardiola gdy był w Bawarii.

8

@Roobo Żebyś wiedział jak emocjonalnie niektórzy podchodzą tu do niemieckich drzewek w Warszawie. Dasz wiarę?

28

@Luciano99 Jak jeszcze raz spróbujesz mnie niezważyć to się rozstaniemy i cieciówka będzie nieobstawiona. Byłem dzisiaj na badaniach okresowych i nie mam żadnego Oppenheimera.

0

"To również gra, która" - transseksualista?

1

@Cochise Nie wiem czy powinienem odpowiadać komuś kto mnie najeżdża, ale powiedzmy, że oddzielam tematykę sportową od innej.

Patrzę w ekran jak osioł, bo nie jestem za nikim i za oboma klubami.
To niezręczna sytuacja.

12

To są te detale. Klub, któremu kibicowałem do wczoraj remisuje u siebie 4:4, a klub, któremu zacząłem kibicować dziś wygrywa 1:0 na wyjeździe.

0

Ten tekst wygląda jakby Dariusz zebrał i ubrał w artykuł myśli z La Rambli.
Sam dzisiaj rano miałem dyskusję o braku planu B i wyrachowania w grze.
Ponownie, bardzo dobre robota.

0

@kamiVeB Chyba nie rozumiesz wymowy mojego wpisu przywołując absurdalnie Xaviego, który nie wydobywał z zespołu potencjału ofensywnego.

2 minuty, 20 minut, 90minut, nie ma znaczenia, Pep nigdy nie miał planu B, przez co zawalał szanse i z Barcą i z City,

Jeszcze sam podajesz argument przeciw sobie "W tamtym meczu po prostu byliśmy nieskuteczni" - no właśnie o to chodzi, City Pepa grając w ofensywnym stylu też często było nieskuteczne więc odpadało, bo nie potrafiło jednocześnie zabezpieczyć tyłów. Na samej ofensywie się nie wygrywa w systemach pucharowych.
A z CFC Barca grała 11 na 10, co dodatkowo pokazuje, że za brak wyrachowania się płaci. Wczoraj z 4-2 do 4-4. Masz dwa przykłady z tego sezonu.
Kontra jak każda sytuacja może zostać zepsuta, ale tyły masz zabezpieczone.

2

@kamiVeB Nie da się obronić Twojej tezy. Zespół klasowy musi być wyrachowany. To kolejna nauczka z tym samym rywalem, a Ty postulujesz wesołą nieodpowiedzialność.
Tak samo robił Pep, którego brak elastyczności wywalił Barcę z Chelsea mając rywali na łopatkach.
Tym bardziej, że Barca świetnie czuje się w kontrach.

2

Główny wniosek, to brak wyciągnięcia wniosków z poprzedniego starcia z Atletico.

3

@blakkudium To ciekawe pytanie ale zasadne. Może Araujo nie broni świetnie w linii, ale indywidualnie kryje jak nikt. Z Araujo można było zagrać niżej ostatnie 20 minut.
I rywalom byłoby trudniej o sytuacje.

9

Generalnie wypuszczanie dwubramkowego prowadzenia w 20 ostatnich minutach to gigantyczna krecha dla zespołu. Można było spokojnie zagrać niżej, i wypunktować Atleti. Niestety nie wyciągneliśmy wniosków z meczu przegranego 2-1.
I to może okazać się bardziej kosztowne, bo w pucharze są tylko 2 mecze.

7

W te chwili priorytety dla mnie są w następującej kolejności:
- La Liga
- LM
- Puchar Króla

9

Nigdy się nie dam nabrać na rzekomą wysoką jakość Fermina, kwestionuję go od początku sezonu. Podobnie Garcia, nigdy nie będzie miał jakości na ten klub.
Dwóch takich graczy na murawie z Atleti nie może wróżyć nic dobrego.

2

Można narzekać na nieskuteczność, ale w meczu gdzie strzela się 4 gole nie wypada. Za to na pewno stracić 4 gole i to u siebie, to jest kryminał. Tego się nie da obronić.

6

Atletico, co strzał to bramka. Barca? Niestety nie

5

Wynik znowu nie odzwierciedla naszej przewagi nad Atletico. Trzeba to poprawić.

2

Szczęsny znowu czyste konto

0

Ferran najgorszy na murawie. Partaczone sytuacje, nie nadążanie w grze zespołowej i nieustanne straty po niecelnych podaniach w grze wzajemnej. Nie ten poziom.

0

To chyba jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni. Barca przegrywając 0:2 po 10 minutach wygrywa 1 połowę po 2 bramkach strzelonych głową przeciw Atletico.

3:2 to najmniejszy wymiar kary dla gości.

0

Gol co 5 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?