0

@Hosh Nie zgodzę się. Jeśli masz okna od wschodu nie ma mowy o ugotowaniu latem. Koszty ogrzewania są stosunkowo niewielkie. Szczególnie w dobie ocieplającego się klimatu. To nie rok 1990. Jesteśmy w trakcie ciepłych zazwyczaj zim.

1

@Bilon87 W bloku, przy tym klimacie? Raczy pan sobie żarty stroić. Na ogół nawet nie trzeba włączać kaloryfera.

0

@Inclusus Ja całe dzieciństwo i młodość mieszkałem w szczytowym mieszkaniu na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Ściana kuchni ustawiona była od północy, pokoje od wschodu.
Wszelkie opady deszczu szły od zachodu, bo tak jest w naszym kraju, stąd nigdy nie padało na ściany pokojów ani kuchni. Żadnych problemów.

Znam osoby, mieszkające na 4 piętrze 4 piętrowego bloku i w mieszkaniu szczytowym, zatem skrajnie z każdej strony. Żadnych problemów.

Zatem nie ma się co martwić, Dachy są dobrze i regularnie izolowane przez spółdzielnie.

Obecnie mam mieszkanie nieszczytowe, ale okna częściowo wychodzą na zachód i przyjmują uderzenia deszczów i wiatru. Nic nie przecieka, nic się nie dzieje.

1

@Awtameok_Klana Rekordowo głupawe są Twoje wynurzenia

1

@Sulimo Nie umiesz go zgubić? Kurczaka? Daj spokój

1

To Lewy strzela gole jak na zawołanie a Niemiec mu w twarz mokrą szmatą?
Murem za Polakiem, nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.

1

@Mitch_Atleta Ale śmiało można stwierdzić, że w czasie tej wojny mocno wykuwa się ich świadomość i identyfikacja z krajem. To są fundamenty pod przyszłe zmiany, na które nie wiem czy Ukraińcy są mentalnie gotowi.

W końcu patologiczna oligarchizacja i wszechobecna korupcja są tak zakorzenione, że nie bardzo wiadomo jak z tym walczyć. A z tymi zjawiskami w tle zawsze będą nieformalne sposoby "załatwiania" spraw. I bez przejrzystości raczej Ukraińcy nie ruszą z miejsca.

Zachód załatwił Ukrainę pozbawiając ich dostępu do rażenia nuklearnego, dając im gwarancje bezpieczeństwa, które są bez pokrycia.

0

@arasz1819 Papież Rydzyk I - to brzmi dumnie.

1

@FCBparasiempre Mecz meczowi nierówny. Po popisach z jesieni wydawało, że sprzątniemy tę ligę - okazało się to mylne myślenie.

Podobnie mylne może być myślenie odwrotne. Słabszy mecz wczoraj, nic musi oznaczać kompletnie nic. Nie wiemy, czy Flick z chłopakami nie robił kondycji lub przygotowań pod wiosnę.

1

@FCB_dimiC U mnie -41. W tej dolince z artykułów na necie hibernuję.

0

Z radością informuję, że Wielki Bayern wyeliminował z rozgrywek LM dominatora ze Szkocji Celtic Glasgow i awansował pewnie do 1/8 LM.

5

A Barca z Atalanta remis. To pokazuje ile czasu z Barcą zmarnował Flick.

Flick do marca!

1

Włączajcie na 2 połowę meczu Wielkiego Bayernu. W 1 połowie skupili się na obronie korzystnego remisu, ale teraz będą fajerwerki.

0

Od 21proszę mi nie przeszkadzać, bo gra Wielka Zwycięska Maszyna z Bawarii pod nazwą Bayern Monachium.
Właśnie dała pokaz gry obronnej z Laverkusen, niemal zapewniając sobie mistrzostwo, a teraz zmasakruje Szkotów.

Zalecenie: włączcie i podziwiajcie.

0

@Miszak Teraz rozumiem skąd te lagi u Ciebie w ocenie rzeczywistości politycznej.

Rozumiem fanatyzm, przechylenie, brak spostrzegawczości, ale na forum gdzie nas prodemokratów jest kilku, a wpisy pisowców i konfederatów gromadzą po kilkadziesiąt poleceń, Ty uważasz, że to jest wylew platfusów?

Nawet ankiety tutaj pokazują duży przechył w stronę Konfederacji.
Straszne być tak sfanatyzowanym jak Ty

0

@Miszak Miszaku, nie przestawiło się Tobie cos w głowie.

80% LR to Konfederaci i Pisowscy. Więc z jakiego wzoru wyszło Ci, że 80% LR w ryk?
Ja nie chcem, ale muszem powiedzieć, że z tym Twoim wnioskowaniem jest coś bardzo nie tak.

Poza tym, jak widzisz, nikomu Mentzen w koszulce Barcy nie przeszkadza.

7

Rok 2025 - bilans Barcy w lidze:
4 wygrane,1 remis; bramki: 14-3

Rok 2025 - bilans wszystkich meczów:
10 wygranych, 2 remisy; bramki: 42-12

1

@mmaciass Osobliwy komentarz. Nie wyjdzie żadna polskość (co to za koszmarek językowy) tylko dlaczego ktoś miałby przyjmować zaproszenie narcystycznego youtubera, co do którego pracy doktorskiej istniało podejrzenie plagiatu.

Osobiście, zanim cokolwiek wyszło z tym plagiatem, unikałem go, bo mnie niezwykle drazni. Podobnie jak drugi narcyz Stanowski.

1

@Andi18 To samo wrzuciłem chwile po Tobie.

6

Komentarz użytkownika PeterCoca ze strony Realu:

"Może po tym meczu zrozumiecie że ta sytuacja nie dotyczy tylko nas! Rayo bez karnego i Barcelona też. Niestety taka jest prawda więc nie gadajcie i nie płaczcie tutaj
więcej że my tacy biedni i tylko na nas sędziowie się uwzięli bo tego się nie da słuchać i czytać. Każda drużyna cierpi na tych decyzjach a uważam że i tak Real i Barcelona mogą więcej niż inni. Niech się nasi biorą do roboty a nie zostawiają to w rękach sędziów, tyle..."

Otóż to. Pamiętam jak w zeszłym sezonie krytykowałem Xaviego za tragiczny styl, ale musiałem ulec argumentacji kolegów z LR, że cała strata Barcy do Realu w tabeli na pewnym etapie wynikała z błędów sędziowskich na niekorzyść Barcy.

I tak to się buja w La Lidze.

6

Ale się zmęczyłem po tych 90 minutach. A prosiłem Flicka o zmianę w 70 minucie.

0

@jedrek7000 Zdążył, nie zdążył, rywal na spalonym zrobił wyblok, a nie miał prawa brać udziału w akcji i przeszkadzać obrońcom.

1

@jedrek7000 Nie może być uznany gol, bo rywal ze spalonego zablokował interwencje Inigo.

3

Faul Cubarsiego bliźniaczo podobny, a karnego nie było ...
Moim zdaniem będą wielkie spiny o to.

Co do gola, nie ma wątpliwości, że murzyn ze spalonego czynnie blokował Inigo

0

@BorzyKrzys Mam dość ludzi, którzy mają dość dyskusji Pena Szczęsny. No ileż można?

8

Ostatni mecz szansy dla Flicka. Albo mamy lidera, albo żegnamy się z Hansim.

@partymaker

29

De Jong w podstawie i na rezerwie jednocześnie. Mati Doniec pierdalnął sobie szklaneczkę whisky i dał nam zagadkę na wieczór

7

Komentarz usunięty

0

@Roobo Klasyka, odwracanie kota ogonem.

Nie uznajesz Kaczyńskiego za szkodnika. Kaczyńskiego praktycznie nie ruszasz. I mówisz jego językiem. Praktycznie znowu tekst jakby Ci Kurski to napisał.

Jakbyś nie był ślepy jak kura, to byś zauważył moją delikatna krytykę Tuska w tym wpisie.
I pisanie jednym z "największych" gdy w kraju rządzi 2 polityków, to aberracja i brak treści. Poza tym jesli zrównujesz Tuska z Kaczyńskim, który dewastował własne podwórko przez 8 lat, oznacza to, że to Ty jesteś antypolskim typem i szkodnikiem. Tuskowi żadnych działań antypolskich nie wykażesz. Chyba, że swojej chorej głowie.

3

Skąd ta renoma Berlinek? Te parówki mają 70% mięsa. 30% to wypełniacze.
Produkt klasy C.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?