3

@MesQueUnClub96 Naprawdę Ci to dziwi? Populizm i tanie recepty na poprawę życia działają od zawsze, a zwłaszcza gdy naród jest umęczony życiem, biedą, problemami.
A Niemcy byli upokorzeni po 1 WŚ, więc można było zagrać na nucie godnościowej.
Pokażesz sprawczość, decyzyjność, rzucisz trochę kasą, albo dasz nadzieję i ludzie są kupieni.

0

Po takiej długiej przerwie, niech czasem zawodnicy Barcy nie wchodzą w najbliższy mecz przez 70 minut.

0

@gaucho104 "nie było tanioszki ale aż tak ceny nie podskakiwały"
zatem łżesz na całego.
Za PiSu skokowo rosły ceny niemal wszystko, teraz są to wybrane produkty ze względu na niedobory na rynku. To się zdarza wszędzie, W Japonii np. ryż rok do roku podrożał o 80%.

Danych nie podaję, bo nie zamierzam udzielać korepetycji online. Jeśli nie wiesz co się działo w latach 2020-24, tzn. że nie mając bladego pojęcia o temacie, farmazonisz na całego. Sprawdź sobie dane sam leniu, są wszędzie

0

@KrychaFCB Równie błyskotliwie możesz twierdzić, że świat pompuje kasę Chinom, które będą mogły zaatakować Tajwan. To co robisz, to bezcelowe i niezrozumiałe dorabianie "faktów" do rzeczywistości. A potem konserwa najbardziej miałczy, że energia droga, tym razem dopisując kolejny absurd, że "uśmiechnięci tak rządzą"

I tak potwornie dopompowana finansowo jest ta Rosja przez Zachód, że przez 3 lata, wyrywa Ukrainie jakieś marne skrawki ziemi, nie będąc zdolną do pokonania Ukraińców.

0

@gaucho104 Ale to Ty kłamiesz co do faktów podwyżek, a ja trzymam się faktów.
Inflacja szalała za rządów PiSu. Są twarde dane, które to potwierdzają.

Zawsze mnie fascynują fanatycy Twojego pokroju, którzy dyskutują kłamiąc, gdy mają podane wszędzie na tacy dane.
To nie jest dyskusja czy czerwony jest ładniejszy od zielonego. Sprawdź sobie dane, bo wychodzisz na totalnego nieuka.

I kolejne pudło, nawet nie głosowałem na KO. Co zdanie to kłamiesz. Czy można aż tak się mylić we wszystkim? I Ty masz prawa wyborcze - smutne.

0

@Commando Szydło i Pawłowicz to towar wprost dla Ciebie. Też proste, rozpisane przez Jarosława rozumowanie, też nienawiść do uśmiechu, też obsesja na punkcie Tuska.
Wasz trójkąt byłby niezapomniany i bardzo zgrany.

1

@Commando Nie używaj słowa intelekt - Twój oryginalny wpis w tym wątku, brzmi tak samo jak przekaz dnia, który się nalewa chochlą do głów wyznawców Jarosława z Nowogrockiej.

Jak użyjesz intelektu i wyrzucisz z siebie coś co nosi znamiona przemyśleń, koniecznie daj mi znać.

0

@gaucho104 Ale bajdurzysz. Ceny żywności za PiSu wzrosły drastycznie we wszystkich kategoriach produktów.
Obecnie są to wybrane produkty, i niemal zawsze związane z niedoborami danego składnika na rynku, jak kakao, pomarańcze czy jajka.

0

@Kondziubarca @Miszak Panowie, Wasze komentarze są dla Was kompromitujące.
Już ponad 2 lata temu była zapowiedź drastycznych wzrostów cen kakao i tym samym czekolad i słodyczy wszelkiej maści.

Niestety takie Wasze myślenie chłopskiego rozuma, przywódeczkowe.
Liczę, że w życiu jeszcze się dacie radę otrząsnąć z tego amoku.

2

@arasz1819 Ja miałem 50 złotych za prąd za 2 miesiące, a teraz wesoły Tusk przysłał mi 5400 za 2 tygodnie.

2

@MesQueUnClub_87 Śmierdzi fejurem na odległość, ewentualnie nie znamy wszystkich szczegółów. Przecież czynsze i rachunki za prąd normalnie nie rosną o 150%.

0

@Commando Czyli jak Ty wypisujesz bzdury to domniemana wesołość i optymizm, a jak wypomina się Tobie słusznie fanatyzm i dziecinną wiedzę to zgorzknienie.
Brawo - taki jak Ty wszystko sobie wytłumaczy. Ile merytoryki w Twoich wpisach.
Aż serce robi, a zgorzknienie zamienia się w Milkę Oreo.

2

@Commando Podziwiam zdolności analityczne, z wiedzą z przedszkola idziesz przed świat.

1

@Commando Fanatyzm - gdy uderza do głowy zbyt mocno i wszystko się kojarzy.

0

@Miszak Możesz na wakacjach posiedzieć w Trumpowym tyłku. Prawie jak na Malediwach.Dajesz lizusie.

0

@Miszak Towarzyszu, w której dupci Ci wygodniej: Kaczyńskiego czy Trumpa?

1

@Cule2013 Dziś słuchałem audycji, w której szeroko omawiano przestępczość, gangi i użycie broni palnej oraz granatów w Szwecji. Trzymajmy kciuki za twarda politykę naszych polityków w sprawie imigracji, tzn. kontrolowanie kogo wpuszczamy i bezwzględne wydalanie przestępców

0

@Cule2013 Ale jak możecie tak do rana, to znaczy, że Twoja teza o białych miłych bałwankach legła w gruzach, a w zasadzie się roztopiła

3

@FCB_dimiC Protezy trzymają się dzielnie.

2

Ale nasypało śniegu w Poznaniu. Rewelacyjnie chodzi się po takim miękkim puchu.
Chciałem ulepić bałwana, ale stwierdziłem, że już za dużo tych bałwanów naszym pięknym kraju.

0

@BorzyKrzys Dzięki Poznaniaku rodaku za pamięć, he he

4

@Mitch_Atleta My ułomni nie podpisujemy się pod wysrywami prześladowanego śmietanką TVN-u konserwatysty - szok i niedowierzanie.
To naprawdę dziwne, że inteligentni ludzie, światek kultury i sztuki wysokiej, nie trzyma z zakapiorami niszczącymi praworządność i demokrację. Że PiS i Konfa to nie ich bajka- nie idzie w to uwierzyć.

Przypominasz mi PRL-owskich dygnitarzy, którzy tworzyli własną zacofaną elitę dla ubogich, gdzie sztuka musiała służyć państwu.

Otóż ten makabryczny tok myślenia i zniewolenia już nie obowiązuje.
O to walczyli Polacy, by była wolność słowa, wolność tworzenia własnych śmietanek towarzyskich i wolność wyrażania się przeciw komu sie uważa za stosowne.

Jak ktoś krytykował SG, to też ma do tego prawo - mamy wolność.
Poza tym, plucie na kogoś a krytyka to 2 różne rzeczy.
A wybitna reżyser może kręcić sobie film o czy jej się żywnie podoba.
To, że Ty to nazywasz "promocją nielegalnych migrantów" świadczy o twoich wielkich ograniczeniach. Jesteś jak przeklejony z aparatu partyjnego PZPR do tych czasów. I prze takimi jak Ty trzeba bronic demokracji, co chętnie robię.

1

Komentarz usunięty

2

@TheNekro94 W razie czego mamy alternatywne elity - w stylu pisowskim, na poziomie wpisu naszego Atlety. Aż ciarki przerażenia przeszły po karku.

1

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Ciii, Bayern tam gra dla zmyłki

0

Wielki Bayern prowadzi 1:0 do przerwy po wielkim golu wielkiego Olise.
Sam mecz oczywiście wielki.

1

Od 21 zachowujcie się ciszej bo oglądam Wielki Bayern z kraju Wielkich Niemców.
I nie piszcie do mnie.
Tak w ogóle to odpalcie Bayern i podziwiajcie.

0

@Polaco9 Ja nie różnicuję tych powieści ani nie wyróżniam. Uwielbiam je wszystkie. Ale jest jeden motyw w niemal każdej nich, gdy Lem wchodzi w skórę bohatera i pod pretekstem rozważań prowadzonych przez postać, serwuje wielostronicowy monolog na temat np. przyszłości. Wizjoner

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?