Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy tak ostatnio było, że Barca w lutym była w grze na wszystkich frontach?
9
Dziś Flick ledwo, ledwo uchronił się przed zwolnieniem.
4
Nie da się wygrywać wszystkich meczów po 4:0. Barca zagrała na ograniczonej intensywności, a w 1 połowie wręcz na zaciągniętym hamulcu i bardzo dobrze, bo fajerwerki trzeba zachować na mecze o innej wadze.
Rotacje zrobione, wielu piłkarzy będzie świeżych przez ważnymi potyczkami, lider obroniony i szafa gra.
Wieczór na plus a perspektywy niezłe.
2
W 90% gol należy do Lewego. Zabrał na wycieczkę pod linię boczną obrońcę i Ferran dopełnił formalności.
27
La Rambla nie wie, ze od tego weekendu spalony sprawdzany jest przy monitorze przez głównego sędziego za pomocą wiązki laserowej w oczach?
0
Barca nie ma Realu w tabeli przed sobą i straciła motywację.
0
@partymaker Proszę ochłonąć, nie panikować i poczekać 25 minut na gola Lewego.
2
@Cule2013 Cebulowe
6
Xavi is back. Już 2 mecz z rzędu obecność czarodzieja trenerki aż przenika widza.
Nudno, schematycznie, anemicznie, bez pomysłu, bez polotu.
Znowu chipsy z sosem czosnkowym ratują wieczór.
1
Tylko żeby Pedri bramek nie pomylił
1
@sevs Czytałem w latach 90-tych i podobał mi się, ale dziś już chyba nie byłbym w stanie go czytać. Szału nie ma w tych jego książkach.
44
Z moich obliczeń wychodzi, że jeśli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu, zdobędziemy mistrzostwo ligi, puchar Króla i LM.
0
@barcelonaLM Ta część wpisu do drugiego kolegi to już malkontenctwo w stylu "nadciąga koniec świata". Trudno z czymś takim dyskutować.
0
@barcelonaLM Jak tak się czyta wpisy w Twoim stylu, i gdybym nie wiedział w jakim kraju żyję, to pomyślałbym, ze za tej Unii, Polska to jakiś kraj gdzie psy szczekają dupami.
Polska leży w Europie a nie USA i jej interesy są głownie tutaj. Nie zauważyłem zapaści kraju po 2004 roku - jak to możliwe, skoro czarnowidze widza wszystko w smolistych barwach. Polska sama się rozłoży na łopatki brakiem dzietności i wygodnictwem obywateli, Unia tu nie ma nic do rzeczy.
A włazidupstwo konserwy wobec USA, to wręcz klasyczny przykład uległości ludzi, którzy nie mają żadnego poczucia wstydu. O ile pamiętam jesteśmy częścią Europy, a nie jesteśmy jednym ze stanów USA.
0
@koziar Człowiek napisze coś raz na jakiś czas poza LR i zobacz jaki brak dystansu. Jednak mam tu niską rozpoznawalność, he he
0
@addept Ja nie wiem jak Flick, trenując Barcę, wygrał z Bayernem trofea, ale widocznie za mało przyglądam się Bayernowi w tym sezonie.
5
@Kessie Ile Ty pracujesz na swój brak reputacji a ile ja? No właśnie.
5
Jak można z Poznania dojechać do Kalisza? @Luciano99 zapłacił zaległe pół połowy minimalnej krajowej i chciałem po raz pierwszy w życiu pojechać zagranicę.
1
@macio_944 Pal licho, czy ktoś lubi czy nie Sanah, lub czy jej słucha.
To miłe, gdy dziewczyna z młodego pokolenia promuje polską kulturę. Jak się człowiek nasłucha o patusach ze świata polityki, to bardzo odświeżająca jest myśl, że na tym świecie ludzie zajmują się czymś pozytywnym.
2
@RoberDzik Dal mnie to historia rodem dziadek w Wehrmachcie.
3
Za tymi zasadami, Flick kryje brak wyników. Nie oszukujmy się, ani nie wygrał ligi, ani pucharu, a ni tym bardziej LM.
3
@FCB_dimiC No ale to Tusk podniósł ceny kredytów w bankach, więc to celny komentarz. Poza tym jak pracujesz w pociągu, to wiesz wszystko
3
W sumie nie wiem o czym jest ten artykuł. I po co? Czyste insynuacje.
1
@Aragorn33 Aż trudno uwierzyć, że to nie fejk, ale potem sobie przypominasz, że jego ferajna tłukła kasiorę na lewiznach w czasie pandemii.
Publiczne szczanie na rodaków tutaj świetnie pokazuje, że dla niektórych miarą szczęścia w życiu jest żeby rodak miał gorzej. Przypomina to sytuacje z laramblowymi trolami Lewego.
1
@AduŚ07 Wczoraj zżarłem makrelę - absolutnie hitowe danie.
0
@paweldunajecfcb "W pustyni i w puszczy"
8
Jakoś rok pański 2025 zaczął się łaskawie dla kibica Barcelony.
Wygraliśmy superpuchar, skasowaliśmy przewagę Realu w lidze, przeszliśmy kolejne rundy Pucharu Króla i jeszcze wylosowaliśmy Benfikę.
Oczywiście nikt z automatu nie przyzna nam wygranej z Benfiką, ale ewentualna wpadka oznaczałaby, że nie mamy czego szukać w LM z trudniejszymi rywalami.
Samo losowanie jednak należy uznać za szczęśliwe.
2
@Ls0811 Akurat jakby zapytać który z elektoratów to większe wsioki, to raczej PO nie przychodzi na myśl.
Ba, po raz pierwszy po 1989 roku oficjalnie rządząca partia, czyli PiS, przez 8 lat pokazał standardy rodem spod monopolowego przy remizie, z której leci disco polo. Więc jeśli tak zachowywali się posłowie i rządzący tej partii, to lepiej nie wiedzieć i nie widzieć kto na nich głosował
2
Real TV zaraz rozpocznie wydanie specjalne - korupcja w europejskiej piłce i zaproponuje jak inaczej organizować losowania LM.
3
Szczęsny już upgrade'owany, Araujo się schowa na ławkę, unikniemy absurdalnych błędów z poprzedniego meczu i mamy gładki awans.