Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca W takim sensie to tak, on był taki Messipodobny, czyli użyteczny. Nie wykluczam, że Yamal po osiągnięciu nieco starszego wieku, straci ochotę na ozdobniki. Nawet w ostatnich meczach, mam wrażenie, że coś go lekko Flick naprostował, bo Yamal więcej się rozgląda za kolegami.
0
@PatrykBarca Nigdy nie jest tak, że wszystkie dryblingi zyskują przestrzeń, bo część się nie udaje. Ribery, też gubił piłkę. Chyba go idealizujesz trochę
Też nie wszystko mu się udawało.
I radzę Ci przejrzeć te liczby Ribery'ego, bo też mam wrażenie, że opierasz się o wrażenia, a nie twarde dane.
Nie widzę tu przewag Ribery'ego. Ewidentnie kierujesz się danymi z późniejszej kariery Francka lub wyobrażeniami.
1
@draxidox tRUmp - to "mistrzostwo" dyplomatyczne. Właśnie dlatego PO jest tak irytujące
1
@PatrykBarca Robi to co Ribery w primie, czyli jest bardzo konkretny, a czasem się pobawi, co w wieku 17 lat jest naturalne. Mi stylistycznie, sposobem prowadzenia piłki kojarzy się z Riberym. Tyle, że gołym okiem widać, że będzie Yamal piłkarzem z wyższej półki niż Franck.
1
Yamal miał 108 kontaktów z piłką w ostatnim meczu ligowym.
Moim zdaniem gołym okiem widać, że ostanie kilka meczów to wzrost jego formy.
Dla mnie on wygląda jak upgrade'owany Ribery.
15
A już wieczorem:
"znowu to zrobili", "przecież nic nie grali", "najbardziej farciarski klub na świecie",
"to są jednak ich rozgrywki"
0
@mleczak77 Chyba tak, bo w końcu coś napisałeś.
0
@FCB_dimiC Jesteś agresywny, i uprawiasz mowę nienawiści, tylko dla tego, że ukróciłem Twoje samozadowolenie ze zdrowia. I jeszcze atakujesz age'izmem.
5
@Roobo A to jakaś nowość, że Konfederację najbardziej popierają niedoświadczeni ludzie, którzy najmniej wiedzą o życiu? Część z nich nigdy nie dojrzewa, a część widzi świat w uproszczony sposób, więc przy nich zostaje.
"Fakt, że ten spór nie istnieje w debacie publicznej pokazuje wszystkie problemy naszej demokracji" - a to zdanie to jakiś koszmarek. Jaki spór? Młodzi różnią się od starych, a niby jakim problemem demokracji jest to, że ludzie się różnią. To wręcz esencja demokracji.
0
@FCB_dimiC Ok, ale wiesz, że ostatecznie umrzesz?
1
@catalanian09 Yamal w wieku 17 lat jest lata świetle od efektywności 17-letniego Leo?
Jest dokładnie na odwrót, Yamal ma lepszy start w futbolu.
A jeśli porównujesz Yamala do Messiego seniora, to nie wiesz co robisz.
6
@AxelF Plus fentanyl, opioidy, epidemia otyłości połączone z brakiem powszechnej opieki medycznej, problem biednych pracujących, bezdomni "zdobiący" ulice wszystkich miast i wiele, wiele innych.
Milczenie jest złotem
46
@Lola120 A wy robicie się brzydkie i pomarszczone. A nie na to się umawialiśmy
0
Macie do wyboru
A) pozostaje Wam od teraz 10 lat życia, ale na pełnym wypasie, luksusowe jachty, podróże, prywatne odrzutowce, hotele w Dubaju, mecze na żywo co weekend, drogie alkohole, piękne modelki itp.
B) dożywacie sędziwego wieku, ale od dzisiaj zarabiacie minimalna krajową i ani grosza więcej.
0
@July_6_BcN Ona zbawiała facetów w tym czasie.
2
@Rastafarnianin Ale co Ty chcesz, wyborcy konserwatywni na LR są tak uczciwi, że nie zauważyli przez8 lat rządów PiSu śladów łamania praworządności. Takie zarzuty wyśmiewają, w tym Konfederaci.
Jeśli konserwatysta obstawia orzełek, a wypadnie reszka, to dla niego nie jest oczywiste, że nie nie wypadł orzełek. Tacy to ludzie.
1
@kanver_ I po tym poznajemy prawdziwego Polaka - brawo bracie Słowianinie
0
Barca przegrywa w finale LM z Atletico, ale w zamian za to zajmuje 2 miejsce w La Liga za Atletico.
Bierzemy to? Real w 2 rozgrywkach za nami.
14
@Kondziubarca Konfa ale wynik, ciekawe czy to stały trend, czy napuchnięta bańka?
5
Do MU pasowałby jak ulał. Tam mają szpital, a sztab Xaviego wie doskonale jak inwalidów pogrążać.
Pozdrowienia od Dembele.
11
Oby Atletico zlało śmietankowych
4
@Roobo "Po aneksji Krymu było bardzo prawdopodobne" - kwestia dyskusyjna, znowu dopisujesz oczywistości post factum
11
@Roobo "Pompowanie Putina" to dorabianie teorii post factum. Wstecznie przypisujesz sobie wiedzę, że wiadomo było, że za 2 dekady Putin wyda wojnę Ukrainie za pieniądze z ropy. Jak widać na zbyt wiele ta kasa nie starczyła, skoro przez 3 lata wielkich postępów nie widać, a jeszcze trzeba żebrać po posiłki u Koreańców.
To słabe jest.
0
@Messibestplayerintheworld Bzdura. Ośmieszasz poważną dyskusję.
2
@Emial22 @Coutinho007 Złota Gałę przyznaje się nie za bycie tytularnie czy dyżurnie najlepszym piłkarzem, tylko za wpływ na swoja drużynę, przy czym premiuje się graczy, których zagrania do sukcesów klubu przyczyniły się najbardziej.
Sneider miał o wiele więcej kluczowych zagrań od Messiego w tamtym roku, plus przegrał bezpośrednią rywalizację. Waga jego podań/goli wtedy była większa niż Leo.
To, że Jordan był zawsze najlepszym koszykarzem nie oznaczało że zasługiwał na wszystkie nagrody co roku.
3
@AduŚ07 Za trzymanie Brazola z dala od naszego klubu lej obficie.
1
W tę środę to trochę słabo wypadło z meczami LM. Dla mnie dwie obowiązkowe pozycje czyli Bayern i Barca. I jak to pogodzić? Oba starcia zapowiadają się hitowo, przy czym niemiecki pojedynek nawet lepiej. Z drugiej strony po ostatnim meczu z Benfiką, która dla mnie jest nieco niżej niż pozostałe wspomniane zespoły, nie da się meczu Barcy oglądać jednym okiem.
A co gorsza, kto by nie obejrzał meczu najlepszej drużyny sezonu czyli Liverpoolu z mocno zwyżkującym PSG.
Najlepiej mieć trzy ekrany.
1
Fajny meczyk w Bostonie, zobaczymy czy Celtowie dowiozą wygraną.
@fart
62
Nie oddałbym ani jednej minuty żadnego z naszych chłopaków Neymarowi.
Żadnych zgranych kart, wypalonych gwiazdorów, imprezowiczów, którzy tym razem już na pewno się przyłożą.
Rozwijać mają się nasi chłopacy, i żadnych impostorów z zewnątrz.
5
Mówiłem wielokrotnie, że problemem United nie był ten Hag. Kibice najchętniej, nie znając realiów, zwalniają coacha, ale MU stało się klubem dysfunkcjonalnym na wielu poziomach.
Niestety już pojawiają się nasilające się głosy, że Amorim jest do zwolnienia.
Czyli pewna grupa kibiców dalej nie rozumie, że to nie coach jest problemem.