Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Niesłychane jak zaliczasz doskonały sezon i w ciągu 4 dni zaliczasz plajtę. Jednak mistrzostwo najpewniej dowiozą.
I dlatego, tym bardziej doceńmy, co Barca robiła w primie, kolekcjonując dublety i tryplety jakby zrywała jabłka z niskiego drzewka.
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj i w europejskich pucharach, proszę Pana.
1
@fart Tacy jesteście cwani? Rakowowi się podkładać, żeby Lechowi dowalić?
2
Jeśli dziś już w 3 meczu z rzędu z Atletico, Hansi Flick nie pokona swojego rywala, to wtedy...
... sami wiecie co. Termin - kwiecień.
4
Dzisiaj przechodziłem deptakiem w Poznaniu a z daleka słyszę rwetes, galimatias i widzę biało-czerwone flagi. Okazało się, że to Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.
Frekwencja niska, średnia wieku wysoka.
Ot, taki lokalny koloryt.
0
@maroon No właśnie, nasz szanowny element mnie upokorzył swoją tolerancją i teraz możesz mi dowalić
0
@Criss18Barca Nie ukrywam, że to zjawisko mnie niepokoi i przywołuje lata 90-te, jednak obawiam się, że w niebezpieczniejszej dla nas wersji.
11
Sytuacja w tabeli jest jasna - jeśli Barca wygra, to będzie miała na Realem tyle punktów przewagi, ile punktów zdobył Real w meczu, w którym wygrał i osiągnął nad Barcą przewagę w tabeli będącą wielokrotnością obecnej wartości przewagi Realu nad Barcą, która będzie tą samą wartością przewagi Barcy nad Realem jaka jest udziałem Realu nad Barcą w chwili obecnej.
Mam nadzieję, że jest to oczywiste dla wszystkich.
0
@BorzyKrzys Brzmi to bardzo obiecująco - gratuluję skoczności : )
15
@Barcafan2020 Dlaczego? Redakcja może a ja nie? Są równi i równiejsi jak w Orwellu? Słowo "zajebisty", które jest pochodną czasownika "jebać", jest takim samym wulgaryzmem jak słowo na k.
Nic się nie zmieniło.
Mówią to słowniki i poradnie językowe i to jasno.
4
@Mitch_Atleta Kolego, doucz się
https://sjp.pwn.pl/slowniki/zajebisty.html
0
@BorzyKrzys Ale czy dałbyś radę doskoczyć w pobliże obręczy? No powiedzmy, chociaż 30 cm od niej?
1
@fart Krzysiek zagra 2 mecze i znowu się połamie na 10 spotkań. Strasznie mu to zdrowie szwankuje.
58
Wiadomo, kurwa. Mam nadzieję, że wulgaryzmy są też dozwolone dla użytkowników forum.
0
@Prorokk O, kolejnemu ręce opadają.
O ile się nie mylę, Zachód sam sprowadzał sobie cynicznie tanią siłę roboczą, bez programów integrowania ich i sam narobił sobie problemów. Chcesz powiedzieć, że ktoś na Zachód został zalany celowo imigrantami? Przez kogo? Krasnoludki?
1
@clyde Niestety ale to nie tak działa. Ludzie w Polsce nie unikają dzieci z powodu biedy, a z wygodnictwa. Nie od dziś wiemy, ze najwięcej rodzin wielodzietnych nie należy wcale do grupy najbogatszych ludzi w Polsce.
Sam znam wiele par i osób, które nie mają żadnego problemu z kasą, mieszkaniem, a dzieci brak, lub dziecko jest ale jedno.
Zatem zwiększysz dostęp do mieszkań, ale nie znaczy to, że będą one zapełnione dziećmi. Wiele osób nie "docenia" jak cywilizacja zachodnia zjada sama siebie od środka.
0
@clyde Nie chodzi o Niemców. Ze świata nie zjadą się tu ludzie, których wybierzemy. To nie tak działa. Będą oni w większości spoza naszej strefy cywilizacyjnej. I nic na to nie poradzisz. Możemy zamknąć szlabany - i co dalej?
5
Portal fcbarca.com wrzuca info o wyniku Realu do przerwy - come on. To juz jest przegięcie, nie wchodzę na to w życiu.
0
@clyde No tak, zapomniałem, że niektórzy nie potrafią myśleć o imigracji inaczej niż obsesyjnie widząc armię Murzynów z dzidami, gotowych do gwałcenia. Już jeden taki mnie obszczał swoim przerażeniem.
Zatem zamknijmy granicę, a za 50 lat, będziemy przykurczonym narodem z 20 milionami z tego 15 mln dziadków.
0
@konrad1661 PS. Pytanie było o imigrantów ogółem. Więc Twój łeb ogarnięty obsesją sam sobie dopisał, to czego ja nie pisałem.
0
@konrad1661 Jesteś kolego zupełnym ignorantem w temacie, Tobie nie ręce opadły ale i mózg sflaczał.
To, że imigranci są potrzebni nie podlega żadnej dyskusji - już dzisiaj jest ich sporo a sami Ukraińcy wypracowują 15 mld złotych, zapewniając ciągłość pracy w niektórych sektorach. Nie słyszałem o licznych gwałtach na Polkach.
Kompletnie nie rozumiesz dynamiki demografii w Polsce. Najlepiej, żebyś nie zabierał głosu, nie znając tematu i skutków braku imigracji, przy makabrycznej dzietności w Polsce.
0
@barcelonaLM Pragnę Cię zasmucić, ale poza Ukraińcami, którzy w sumie nie najgorzej się asymilują, nie ma zbyt wielu nacji, które by się świetnie asymilowały.
A imigracja jest nieunikniona, stąd naturalne będą napięcia społeczne.
Rozwiązanie - rodzić Polaków.
Perspektywa: Polacy wolą psynków
3
@mekston Twoje miejsce jest na notatniku!!!
0
@clyde Nie pytałaś o Afrykanów, tylko imigrantów.
0
@kuz Ale błysnąłeś. Człowiek migruje od prawieków za lepszym życiem, a teraz nagle takich ludzi nie ma. To wszystko spisek.
Ręce opadają.
4
@mekston Nie dość, że Niemiec to jeszcze madryciok. Już nie uratujesz reputacji.
0
@clyde Ciekaw jestem, czy jest tu ktoś na tyle ograniczony by nie chcieć imigrantów?
Przy 1 dziecku na rodzinę, tylko wybitnie ograniczona osoba nie rozumie, ze to konieczność
0
@tomek8756 Wszystko jest do uzgodnienia, niewykluczone, że to tylko kwestia czasu w nowoczesnym, zmieniającym się świecie.
0
@mekston Bulwersuje mnie Twoja buńczuczność. Czyżby niemieckie korzenie? Jak można tak stwierdzić po tym jak awans w LM zawdzięczamy tylko i wyłącznie szczęśliwemu losowaniu?
0
Ale dzisiaj liczę na wpadkę rządowych. W sumie jest ona niemal pewna.