Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal jak z Atleti - długimi fragmentami nic, a koniec końców decydujący.
Tylko wielce gracz to mieli - Messi, Maradona, Gerd Muller, Mięciel
3
W przypadku remisu, rzuty karne, a jeśli one nie przyniosą rozstrzygnięcia, będzie dogrywka.
6
Z wielką przyjemnością ogłaszam, że Wielkie Niemcy demolują sojuszników z okresu II wojny światowej Włochów 3:0 po 45 minutach. Duch i morale u Włochów już nie istnieją.
4
@aldewir Nie obrażaj mnie, Szapku mógłby być moim prawnukiem
0
Strasznie przegadani są Szpakowski z Mielcarskim. To nie radio do diabła, żeby tak chlapać ozorem.
I to nieustanne rżenie Szpaka dzisiaj nie wiadomo z czego - to podpada pod zaburzenie
1
Polska kraj dla ludzi (których fajnie się doi).
Pani Małgorzata kupiła kosiarkę w polskim Lidlu i odkryła, że w Niemczech, w tej samej sieci handlowej, jest dwa razy tańsza! "To nie handel, to dilerka" — grzmi. Skąd takie różnice w cenach? Lidl zabrał głos.
Pani Małgorzata nie może uwierzyć własnym oczom w różnice w cenach kosiarek w Lidlu. Kupiła kosiarkę spalinową Parkside w Lidlu za ponad 1500 zł. Niedługo potem jej mąż przypadkiem odkrył (szukał dodatkowych informacji o produkcie), że w niemieckim Lidlu ten sam model kosztuje około 850 zł! Kobieta, której historię opisała "Gazeta Wyborcza", skontaktowała się z siecią handlową.
Napisałam do Lidla, skąd taka skandaliczna różnica, w odpowiedzi było, że podatki, statki i tym podobne bzdury - relacjonuje.
0
Właśnie obchodzimy 10-godzinnicę męczeńskiej wygranej nad Litwą.
1
Punkty zostają w Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
1
@PatWhat To nasza rzeczywistość z ostatnich kilku sezonów
4
Sarkazmomierz na La Rambli właśnie pokazuje maximum.
7
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!! . Mamy to!!!
Ale jestem szczęśliwy - muszę się z Wami podzielić moją radością.
1
Moim zdaniem jest oczywistym, ze Polacy oszczędzali się dziś na Maltę.
5
Probierz jest do automatycznego zwolnienia po meczu - ten mecz jest wizytówką trenera skompromitowanego.
1
@tomek8756 Flick już nadużywa gościnności, to oczywiste
1
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! Drewno ratuje tartak.
4
Może rywal z trzeciej setki rankingu byłby lepiej dopasowany, ewentualnie jakiś przeciwnik spoza Układu Słonecznego?
1
@fart No bój się Boga, żeby tak krytykować ojczyznę, którejś ran nie godzien całować
1
Jestem wyczerpany tymi wszystkimi fejurami trenerskimi począwszy od Brzęczka, przez Setiena, Koemana, Xaviego kończąc na fraudzie Probierzu.
20
Ile pieniędzy na naszej planecie marnowanych jest na zupełnie niepotrzebne rzeczy.
1
@ProMILs Jeśli tak było, to celnie wypunktowane.
2
Mam nadzieję, że nie będzie żadnej rywalizacji i Wojtek z łatwością wygryzie Andre ter "znowu podałem do rywala" Stegena.
1
@Jakchcesz I co? Policja przyjeżdża samochodem na sygnale?
0
@kamiVeB Już wyjechałeś z Polski, utrapiony ciemiężeniem obywatelu?
0
@RosjaninBut Niech sobie piszą.
4
Właśnie Kaczyński broni wielkości Błaszczaka na jakiejś konferencji plenerowej. Dołączył się inny pan i zapewnia, że Błaszczak był najlepszym ministrem obrony narodowej od 1989 roku i wprowadził polską armię w 21 wiek.
Prześwietlają właśnie życiorysy ludzi, którzy będą zajmować się Błaszczakiem. Będzie tam min pan który brał udział w haniebnym śledztwie smoleńskim.
Błaszczak nie ujawnił żadnych planów operacyjnych polskiej armii, tylko odtajnił "kilkadziesiąt wyrazów". Gdyby Błaszczak akceptował poprzedni plan obrony, Rosjanie stanęliby pod Warszawą w 5 dni. Ale czujny Błaszczak to zmienił.
Osoby oskarżające Błaszczaka hańbią się.
Padają słowa prawdy - Błaszczak odtajnił plan kapitulacji Polski. Bo do tego doprowadziły rządy Tuska.
1
@Tomcio Jest wiele szmaciarskich stron, ale ich poziom od dawna szoruje pod dnem rynsztoku
1
@Mario96w Po pierwsze błędnie zapisałes mój nick, co świadczy o Twoim braku kultury.
Po drugie, gdzie i kiedy ja nawoływałem o wpuszczaniu kogokolwiek jak popadnie, skoro już grubo ponad 10 lat temu, mówiłem, że imigracja musi być kontrolowana.
Po trzecie - przecież PiS wpuszczał imigrantów jak popadnie, więc pytanie co robiłeś przez 8 lat, że tego nie zauważyłeś?
Nie za mądry Twój wpis, ale to chyba nic nowego.
0
Komentarz usunięty
2
@Safrani Nieprawda. Od 7 minut
1
@SzczenaWojtula Ale tu nie ma prowokacji. Pisząc, że Ziobro próbował skruszyć beton, chyba pokazujesz, że fundamentalnie nie rozumiesz, że jego celem nie była reforma czy naprawa.
Ten szkodnik chciał tylko i wyłącznie ustawić siebie i swoich ludzi. Pisanie o Ziobrze w pozytywnym świetle uwłacza uczciwości i rozumowi.
Jakoś to rozliczanie idzie - już kumpel przestepców, Duda musiał ich uniewinniać, a kilku czmychnęło zagranicę tak byli uczciwi.