Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Podobnych Polaków też znajdziesz, więc akurat średnio mnie przekonałeś.
Poza tym, ja w Poznaniu czuję się bezpiecznie, a że koleżanka wyżej ma od jakiegoś czasu konserwatywny przechył ze wszystkimi skutkami, to pewnie łazi w strachu
0
@clyde Nie, ponieważ Polaków masz oswojonych, a napływowi są niepewni, wysoce niepewni a czasem ekstremalnie niepewni. Nie znamy ich zwyczajów, natury oraz zamiarów.
13
Wszystkich dodałem do zignorowanych bo mnie nudzicie, z wyjątkiem @Popitek12
1
@Natenczas Ponieważ żadna antykoncepcja nie daje 100% gwarancji, dotyczy to każdej kobiety. Myślisz, że wyłączysz kobiety po menopauzie i zostanie 5 zainteresowanych kobiet w kraju?
Brniesz w absurdy i nie wykażesz, że ten temat jest nieistotny. Bardziej pokasujesz skalę własnych ograniczeń w myśleniu o świecie. Nasza rozmowa nie ma sensu
0
@Destroyer_of_Worlds Piękny obiektywny przekaz o Niepokalanym Ziobrze i Złej Ferajnie z Komisji.
Dawno nie oglądałem TV Republika, ale przypomniałeś tamten vibe.
4
@Natenczas Nie wiesz, czy tylu. Poza tym temat aborcji w ogóle, dotyczy potencjalnie każdej kobiety.
Temat nie jest grzany cały czas, ale zawsze jest fałszywie przedstawiany jakby był.
Oczywiście wystarczy zostawić wybór kobiecie i temat zostanie zamknięty - jeśli konserwatywne zakapiorki w stylu PSL-u będą decydować za kobiety, temat zamknięty nie zostanie nigdy. To nie wina kobiet.
3
@Kapitan hawk Ty umiesz pisać przez sen?
14
@Natenczas Opisywanie jakiegokolwiek tematu jako zastępczy dla mnie jest objawem niedojrzałości obywatelskiej. To co dla jednego jest ważne, dla innego niekoniecznie musi być. Albo to co dla kogoś jest nieważne, na skutek wydarzeń, może stać się ważne.
Poza tym wytrych jaki stosujesz czyli ważne jest to to i tamto prowadzi do tego, że pewnymi tematami można nie zając się nigdy, bo ważne jest 5 tematów, które ja uznaję
0
@Natenczas Np. Le Pen popierała Putina i była współfinansowana przez bank powiązany z Moskwą. Co może być potencjalnie bardziej niebezpiecznego niż hodowanie potencjalnej wtyczki Kremla?
2
Komentarz usunięty
0
@lucas/catalan Może Cię nie zrozumiała?
5
@NeroTFP1
Istnieje domek z piernika pośrodku lasu?
Tak
1
@blakkudium Zawodnik to chimeryczny, zawodny, nie da się na nim polegać i nie wskoczy nigdy na wyższą półkę, ale 9 goli i 3 asysty w Bundeslidze mają swoją wagę.
1
@AxelF Wolę jednak terroryzować społeczność fcbarca.com niepewnością
1
@blakkudium Mimo wszystko, wolałbym, żeby zostawili go w Wielkim Bayernie.
2
@Natenczas Bo w Polsce nie ma umiarkowanej prawicy.
To nie wynika z przekazu medialnego, tylko z faktów. Gdyby w Polsce była umiarkowana światopoglądowa prawica, sam bym ją doceniał.
Konfederacja, z kandydatem, który mówi, że kobieta ma nosić owoc gwałtu i basta- musi się jawić jako ekstremistyczna w świetle tego przekonania.
Podobnie uznawanie Matke Boską za Królową Polski, a Jezusa za Króla i śluby Gietrzwalskie, to o wiele więcej niż umiarkowany konserwatyzm.
2
@Barclonismo Ja. Także NBA, wszystkie ligi, strzelców, minuty, koszykówkę itd
1
@Tomason Chłopie, głupotą nie wypada się chwalić, więc następnym razem zastanów się co bredzisz. Nie zauważyłeś, że migranci obsługują nie jeden sektor gdzie brakuje Polaków. Nie widziałeś ich w sklepach?
Można mieć siano w głowie, ale nie podpalaj go na forum publicznym.
1
Ja tam wolę Gattuso
10
@eckov Największy problem Konfederacji - wyobrazić sobie, że ludzie mają różne problemy, a nie tylko te, które umie sobie wyobrazić wróg kobiet - Mentzen.
4
@FCB24 Moi zdaniem Twoja krytyka jest nieuzasdniona, napastnik ma dostarczyć goli i na tym etapie 25 goli to dorobek niebagatelny.
Ciekawe kogo wskazałbyś na rynku w chwili obecnej, kto dorównywałby Lewemu w umiejętności wykończenia, kto mógłby go w Barcy zastąpić?
Jak chcesz się czepiać na siłę, to się czepiaj, ale to tak jakbyś argumentował, że parkingowy źle wykonuje pracę bo nie jest przystojny.
6
@FCB24 Napastnik ma strzelać gole, a niekoniecznie zabawiać fajerwerkami.
Tak, mi wystarczy, że Lewy strzelił gole na 2:1 i 3:1.
To tacy jak Ty czegoś nie rozumieją - ze mną i myślącymi podobnie o Lewym jest wszystko w porządku.
15
W ramach wiosennych porządków, Robert Lewandowski zaczął sprzątanie swoich hejterów. Zamiótł ich koncertowo pod dywan ostatnimi występami.
41
Bardzo cieszy mnie liczba rotacji w meczu Barcy i to, że w takim składzie Barca ładuje rywalowi 4 bramki. Świetnie wiedzieć, że Flick tak świetnie się nauczył Barcy i zbudował tylu graczy, że bez obaw można ich wystawiać na nieco słabszych rywali.
Chwilo trwaj.
12
@skyy10fan Ja się zaszczepiłem na mysie odchody. Najpierw 1 dawka, a potem 5 dawek przypominjących.
Jeśli umrzesz, to się nie martw - to i tak Cię spotka, ale najwyżej nieco wcześniej..
33
Rywalizacja w lidze podtrzymana przez drukarzy z gwizdkami.
2
A wczoraj w czasie meczu Bayeru Leverkusen, komentatorzy po kolejnym błędzie sędziego nabijali się, że zapachniało klimatem rodem z Hiszpanii i tych przytyków było kilka.
Dzisiaj wiemy dlaczego.
11
Przypominam, że mecz trwa 90 minut plus to co wydrukuje, przepraszam, doliczy sędzia.
1
@Roobo No właśnie tak. Cieszmy się.
0
Zajeb***ie widowiskowe kontry robi Leganes. Nie wykluczałbym tu 3 gola.