Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ale Ty mnie oznaczyłeś tu z powodu ...?
Czuję się upokorzony : )
1
@Pawlak1992 Zapłodniłeś jakąś trzecią i czwarta dziewczynę? Przyszły z kreskami na teście ciążowym?
0
@Batys Jestem przekonany, ze tym którzy piszą i oglądają umyka wiele szczegółów. To nieuniknione
2
@Batys Można robić co się chce, ale nie znaczy to, ze to nie jest głupiutkie.
Potem pytanie, jak ktoś kto ogląda mecz kątem oka, może rozmawiać na temat tego meczu?
2
@Kondziubarca Czy to jest stan umysłu oglądać Brauna u tego youtubera czy nie?
Tak się upewniam.
9
@Bolton Biologicznie wygląda na 52, więc 5+8=13 lat.
11
@don'T.R.I.P.e Flick pracuje metodycznie, styl gry zespołu się nie zmienia. W Bayernie 2 sezony miał świetne, a nawet odpadając z LM, zdominowali PSG potężnie.
Nie wszystko może być zawsze idealnie, ale chciałbym, żeby Flick został naszym Fersusonem i potrenował z dekadę.
0
@ShawnC Wiem, ale porządnego trenera też mamy przez 1 sezon.
Uświadomię Ci jakim świetnym piłkarzem w Bayernie u Flicka był Goretzka, a jak zjechał z formą po jego odejściu.
6
@Tasde Dzisiaj w programie ekonomicznym podali szacunki, ze przeciętny Amerykanin na wojnie cłowej dopłaci ponad 3 tys dolców rocznie.
Poza tym Europa i świat mają deficyt w sferze usługowej w relacji do USA i tu jest potencjał by Amerykanów uwalić. Trump zdaje się nie rozumieć ekonomii.
0
@Fantastyczny Chłopiec I co, Nico zostanie luksusowym rezerwowym?
Na razie nie wiadomo, czy będzie kasa na kogokolwiek, a Ferrana jako zmiennika nie pozbyłbym się nawet po przyjściu Nico. Ten "moment" trwa już od wielu miesięcy pod okiem trenera.
0
@ShawnC "Mógłby być" to gdybanie, szczególnie w naszej sytuacji finansowej.
A gole Ferrana z tego sezonu to fakt i faktem jest, że ma pozytywny wpływ na wyniki.
Tak łatwo znaleźć gracza, który robi swoje i nie narzeka na bycie rezerwowym?
Trzeba go doceniać, a nie podważać.
7
@Fantastyczny Chłopiec Odejmij jego wkład w ten sezon i Twoim zdaniem bylibyśmy tam gdzie jesteśmy?
Nie rozumiem Twojego komentarza
1
@Rupert_Haubica Absurdalny komentarz. Krytykujesz najlepszego zawodnika na murawie, który zapewnił nam awans genialna asystą, pomijając to, że jak na 17-latka, zagrał wybitny mecz i jako 17-latek podejmuje na ogół świetne decyzje.
Skrzydłowy czasem musi zagrać pod siebie, a co dopiero będąc tak młodym
0
@lucca87 Wiele osób zapomina, że Atletico u siebie nie przegrywa
0
@Cvzx Skąd Ty możesz wiedzieć, że Yamal nie będzie miał świetnie ułożonej stopy?
Jeszcze niedawno, ktoś podobnie absurdalnie stwierdził, że Yamal nie będzie miał tej wizji podań, czemu wczoraj zaprzeczył.
Yamal ma bardzo dobrze ułożoną stopę, a jak na 17-latka, wręcz rewelacyjnie. Wiele strzałów przechodzi niedaleko bramki. Za 2, 3 lata, powinien strzelać po kilkanaście bramek na sezon ligowy, o ile nie więcej.
2
W Barcy przed Flickiem jest jak w Bayenie przed Flickiem.
Za Kovacia w Bayernie pół składu też nie nadawało się do klubu, wielu graczy było kwestionowanych, a wystarczyło, że przyszedł trener z głową i nagle niemal wszyscy się nadają.
Przypomnijcie sobie listę piłkarzy na sprzedaż z zeszłego sezonu w Barcy.
Raphinha - sprzedać do Arabii, Lewy to tatalny tartak, Balde cieniem siebie, de Jong - wróg nr 1, w zgodnej opinii do pozbycia się, Ferran skończony, Pedri wieczna szklanka, Inigo przeciętniak itd. itp.
4
Nie jestem z Wami na Ty, łobuzy
36
@Roobo Martin swoje zrobił, Araujo też. Na 0 z tyłu. Lewy walczył za dwóch i pomagał w defensywie.
Moim zdanie krytykujesz mocno na wyrost
2
Dzisiaj miałem dojmujące wrażenie, że nasi bohaterowie, długimi fragmentami spotkania, byli zmęczeni. Brakowało pary i to było widać.
0
Jeszcze mnie trzyma wnerwienie na Raphinhę. Szczęście, że to dowieźli, ale to było legendarne schamienie.
1
Teraz nie daj Boże, żeby wszedł Lewy, a Sorloth wyrównał na 1:1.
Hejterzy Lewego już czają się w swoich norach, gotowi do startu.
13
A ostatnio ktoś dyskutował, że Yamal nie będzie miał wizji podań Messiego.
To skoro tak podaje w wieku 17 lat i dzisiejsze podanie nie było wizjonerskie, to nie wiem co może być większym przejawem wybitnego przeglądu pola.
3
Trzeba koniecznie dorzucić 4 lub 5 bramek na wypadek gdyby Atletico strzeliło tyle samo.
20
Dzisiaj będzie tak:
Szpakowski: Ależ to zrobił Yamal!
Żewłakow: to był Cubarsi, Darku
1
@Kgorecki2500 Ciekawe jest odwiedzać kandydatów z obozów, które nie są naszymi pierwszymi wyborami.
1
In Tiburon we trust!
0
To nie ma rezerwowych? A jak ktoś wypadnie?
1
@JordiAlbion jak był Tusk, też był tłum na Placu Wolności i generalnie Tusk nie gadał nic ciekawego ani nowego. Ale ja łaziłem po tłumie, i stali Konfederaci z hasłami PiS=PO i zagadałem, żeby mi to wyjaśnili, przy czym utrudniałem mu pytaniami.
A najlepsi byli misjonarze z TVPiS, których ludzie ignorowali i grzecznie kazali wypierniczać.
Dla mnie wiec Mentzena byłby powiewem świeżości.
0
Dziękujemy za ten news dobry człowieku i czekamy na kolejny udany felieton.
0
Gdyby nie mecz Barcy i inne obowiązki, dzisiaj udałbym się na wiec Mentzena, żeby poczuć atmosferę z pierwszej ręki.
Ciekawe, czy jakbym zadał pytanie problemowe sąsiadom w tłumie, czy odpowiedzieliby czy dostali szału jak Mentzen na widok tej małej, pyskatej z mikrofonem?
Może udałoby się sensownie pogadać - niczego nie wykluczam.